У чому вбрані наші дітки?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 10 Квітень 2009.

 1. viltis

  viltis Well-Known Member

  Я останнім часом стикнулась з проблемкою --ніяк не можу вгадати, в що саме вдягнути свого малюка, щоб йому не було жарко-холодно. Одні дивлячись на мого хлопчика кажуть, що я його парю, інші кричать, що здуріла, бо маленьку дитинку залегко вдягнула. Та й погода в нас така мінлива. То я зранку дзвоню до мами ( вона гуляє з собакою, і питаю чи жарко, і як вдягати приблизно) а потім в обід перевдягаю, бо стає дужже жарко.

  Як правильно визначити кількість одягу???
   
  Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2015
  • Подобається Подобається x 4
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Ми ще так не роздягалися. Колготи вже давно не носимо. А так штани, болік і фліска зверху. В нас вітри трохи, ну і температура близько 20 градусів.

  Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
   
 3. phobika

  phobika Well-Known Member

  Штани+бодік+светрик на замок. Без взуття, бо постійно його скидає і ще не ходить. Моя дитина в шкарпетках викликає ажіотаж, можу тільки уявити, що ваші шорти роблять з людьми:girl_crazy:
   
  • Смішно Смішно x 1
 4. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Мої в футболках вже давно. Шортів ще просто цього року не встигла купити. Тому тонкі джинси рвані у сина і капронки в дочки. Хоча ні, дочка вже ходила в сукні без колгот і в босоніжках. Чим не на жарт налякала свекруху:girl_crazy:Вона аж дзвонила питати, чи діти не хворі. Все ок, всі здорові і прекрасно себе почувають.
  Єдине, що ми гуляємо до пізна і на вечір вдягаємо кофти і безрукавки.
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Siania

  Siania Love Life

  Бодік, теплий чоловічок і тоненька шапочка.
  Коли нема вітру, то бодік, штанішки короткі, носочки, легенька кофтинка проста. Без шапочки.
   
 6. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  Залежить від дня. Ходив і в шортах, футболці та босоніжках коли спекотно було. Зараз ні (цей тиждень). Зранку в садочок як одягаю то даю футболку, джинси, кофту/вітровку. Прохолодно в 8:30 при +14 в самій футболці
  Та бувають різні люди і вчора мене одна мама в садочку спитала чи ми ще носимо колготи о_О Я вже давно спакувала їх на полицю з зимовими речима))
   
 7. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Я не знаю, яка там поода у львові, але тут зранку даю таки найтонші колготи під хб штани. Холодно. Може би і високі шкарпетки пішли, але чоловік так боїться що мала простудиться, що ліпше вдягну, а в обід роздягну. На шорти і футблки погода не тягне, сама штани і кофти ношу
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Я ще малого до шорт і футболки не роздягала. Мені чесно кажучи самій ще буває прохолодно. Тому джинси, тоненька кофтинка, вітрівка тонка, бейсболка. Вранці ще досить холодно, і вітер буває. Плюс садочок в нас у затінку...У нас на майданчику ще всі в джинсах-курточка тонких.
   
 9. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Та кожного дня інакше. Мої ще на Паску ганяли в шортах і футболках;) а вчора були в джинсах і вітрівках. Я не дуже розумію того "то ще рано для футболки". Як надворі +25 і вітер теплий чи відсутній, то чого не роздітися, навіть як то початок квітня? Ну а як +18 і вітер сирий (що у Львові звична ситуація), то чого мерзнути в футболці, навіть як там липень на календарі? До речі, травень малюють холоднішим, ніж квітень. То будуть і вітрівки, і курточки. А поки засмагаємо:)
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  І я не знаю). В нас на подвір‘і завжди вітряно. Не можу зрозуміти чому, ніби і не на горбочку. І вітер не завжди теплий. Тому ми поки не дуже розбираємось). Мала: бодік, светрик на замочок, штани, шкарпетки, шапка з перемінним успіхом. Хлопці: футболка, джинси, на вечір олімпійки, а деколи і безрупвки ( гуляють до пізна). Сама ходжу у футболці на довгий рукав, на вечір безрукавка.
   
 11. happy story

  happy story Well-Known Member

  Ми зараз одіті в колготах, майці, тунічці зверху і хусточка... Доці 2.8

  Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
   
 12. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama

  Теж не розумію якогось одного "стандарту" щодо одного місяця чи навіть дня. В різні дні, різні частини дня і навіть в різних районах і місцях різні умови. Загалом ми вже давно у футболці, інколи можу взяти сорочку чи вітрівку з собою (чи накинути, як похолодає, чи як гулятимемо до вечора), бувало, що і теплішу куртку чи кофту брала. Але точно без шапки і колготок під штани.
  Ну і загалом прислуховуюся до нього. Він завжди скаже, як йому захолодно чи задушно.
  Сьогодні до прикладу у шортах, футболці, мокасинах тканинних і кепці. І хоч на Сихові вітер зривав голову, було йому комфортно. А в нас на "районі" взагалі супер.

  Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk