У чому вбрані наші дітки?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 10 Квітень 2009.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Я останнім часом стикнулась з проблемкою --ніяк не можу вгадати, в що саме вдягнути свого малюка, щоб йому не було жарко-холодно. Одні дивлячись на мого хлопчика кажуть, що я його парю, інші кричать, що здуріла, бо маленьку дитинку залегко вдягнула. Та й погода в нас така мінлива. То я зранку дзвоню до мами ( вона гуляє з собакою, і питаю чи жарко, і як вдягати приблизно) а потім в обід перевдягаю, бо стає дужже жарко.

    Як правильно визначити кількість одягу???
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Sasha_sha

    Sasha_sha Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Такой магазинчик есть еще на Гоголя
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Як на мене- вони всі недешеві ті Антошки, пелікани, Тигреси -принаймі я собі не можу дозволити там купити одяг для малечі навіть при розпродажах, тому деякі нові речі купувала на базарі Краківському (старалась знайти наше українське, воно по якості краще) або на Гал.Перехресті, також в магазинах, про які писала In4a.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Привіт. На рахуно Антошки хочу сказати що там ціни не відповідають якості. Купила малій бодіки, попрала кілька разів і нема бодіка. Щоправда інколи в них гарні знижки, але від цього якість не ліпша.
    Зізнаюсь чесно купую речі в Планеті (але ті що з біркою). Я цікавилась як їх обробляють то можу сказати що вони зовсім безпечні, а якість супер. Маленька ходить в шикарних фірмових речах, а мама гарно економить.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Я на Антошку взагалі зла, замовила там візочок 2 тижні тому ("Звичайно-звичайно ми його привезем, і завтра Вам задзвонимо коли він буде"), чекала-чекала, через 2 тижні задзвонила сама - "Ой, а їх на складі взагалі нема, і скоро не буде...", питаюся чому ж не передзвонили, і у відповідь почула якесь бурмотіння "та, щось там хлопці забулися, напевно...":girl_devil: Там же ж хотіла слінг купити, але вони за ті ж 2 тижні подорожчали на 100 грн.! Доречі, замовила слінг на www.sling.kiev.ua. Хтось користується слінгом тієї фірми "Макошь"? Що можете сказати?
     
  6. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    то вам у відповідну тему потрібно зайти, там можна багато прочитати. але що знаю про макош, то не дуже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Я більше сиділа в "Пузатій хаті", "Немовлята" - то для мене нова тема, тому ще не розібралась до кінця))) Дякую!
     
  8. odree

    odree Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  9. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    На Коперника біля мене є маленький магазин з недорогим якісним дитячим трикотажем"Діва Семенюк", початок Коперніка і кінець Сахарова
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    От так почитала всі дописи і зрозуміла: нема чого ... дерти і купляти дорогі брендові речі. Краще наше - Українське.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    може і краще, але тоді вже то має бути або фабричне, або фірмове - українське.
    Я вже якось писала - дуже якісні і відносно недорогі дитячі человечки, бодікі, ползунята і т.д. є виробництва ф-ми Valery ( від разнообразія моделей очі розбігаються). Ше речі тм "МІНІ" непогані, вигляд після прання не втрачають, розміра йдуть розмір в розмір.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Я від Valery в захопленні!. В мене знайома взагалі укр трикотажем торгує, то мені й підкидає по моїй потребі. Вона власне ту фірму практично завжди рекомендує. Повзунки, бодіки, піжамки взагалі супер і ще їхні шапочки люблю дуже (одного фасону взагалі декілька кольорів набрала, бо суперські).
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    А де в нас можна купити речі цієї фірми?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    це треба дивитись, вони є в дитячих магазинчиках на південному, на провесні, просто в магазинчиках в дитячим одягом.
    ось для наглядності - їх сайт ( щоб знати як марка виглядає)http://www.valeritex.com/catalog
    Я знаю пару місць де цей одяг продається в районі наукової/провесня - але то простіше завести на місце аніж пояснювати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    А фірмового магазину немає у Львові?
     
  16. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Ніколь,а де саме на Провесні?Ми живемо недалеко,але не дуже люблю цей базарчик,тому на очі мені і не попадалось.
     
  17. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Теж подобаються речі цієї фірми. І гарно носяться, і якість тканини хороша. Купляю на Санта-Барбарі. І продавець приємна жіночка.
     
  18. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Ви так дуже опширно пишете місця купвлі! А можна трошки точніше, бо Санта-Барбра велика
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Оленка, приїзжайте на Наукову ( поки ще є можливість їздити) заведу вас в 2 магазинчики в цьому районі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Перший ряд, друга будка з кінця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Дякую за пропозицію! Та мені з хати важко вибратись. Я живу в селі, хоч і під львовом, але до маршрутки трошки треба іти, от і закрита можна сказти в чотирьох стінах