У 17 років це ще дитина?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем www, 18 Липень 2008.

  1. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    та нема ніч поганого в тому, що багато біля комп’ютера...
    головне, щоб крім комп’ютера ще мав якісь забавки....
    футбол, плавання, козаки-розбійники... [​IMG]
    комп’ютерні ігри розвивають реакцію, спостережливість, фантазію....
    то нащо забирати?...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    ф топку ігри ... хіба но не більше 1 год в день.

    Краще понакачуйте наук фільм з НешіналДжеографік , або Діскавері ... і най собі найде хобі ...

    То набагато корисніше ...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    нізачод!.
    ігри -- руль!...
    фільми не можуть замінити забавки, хіба тільки доповнити...
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    Ігри не руль цілий день ...
    Фільми хоч якусь інфу приносять ...

    А ще краще спорт ... гантелі ганяти , грушу ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Городецький

    Городецький Active Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    Заморитися можна і в 3 рочки. Мо' таки замореності?

    А що, GTA - мотоспорт, Need for Speed - автоспорт, Call of Duty - майже біатлон ...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. fuxx

    fuxx Well-Known Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    Знайомий старшого віку казав: "мій син як одружиться то хіба з компютером" :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    А забавок все одно не переварюю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    :D:D:D
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    А чо? Часом, з рушницею побігати (м.) постріляти..? :)
     
  10. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    Єдине в шо би’м побавився - це в тир.
    З мішенями.
    Але якісний...
    А нема...
     
  11. Cherubina

    Cherubina Active Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    Є така річ, як знайомства по інтернету, тому, думаю, як той син схоче одружитись, то знайде, на кому :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    Я не раз мамі кажу-ну мам я ж вже давно не дитина, нащо отримую відповідь - ти моя дитина і це на все життя
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    як казала одна мама довготелесому 30-річному "хлопчику": ти мене не відганяй. я цьомаю свою маленьку дитину. а те, що ти такий довгий, то мене не цікавить:p
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    Моєму синові 18 . Має дівчину. Має компютер. Має велику нашу сімю. Вчиться, музикує, займається спортом, влітку підзаробляє собі на розваги. Презирає тих, хто полюбляє цигарку і питво, особливо не толерантний до дівчат, що палять...
    На даний момент проблем з дитиною, Богу дякувати, не маєм! Гармонійно розвивається, не байдужий до людей, має в житті конкретні цілі.
    Чи Данко є дитиною у свої 18-так, безперечно! Поки що знаходиться в повній(матеріальній і духовній) залежности від нас, батьків. Але вже знає, як заробити копійку, тому не є у стані фрустрації. Вірю, у нього в житті все буде гаразд!
     
    • Подобається Подобається x 15
  15. www

    www Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?



    Хех.. спорт. Шо, цілими днями спортом займатися? Ідея гарна але рискована. Оце якби мізки батьківські втулити їм..:agree:

    Додано через 5 хвилин
    От я бачу усі такі розумні, правильні... А згадайте себе у такому віці, дуже слухали батьків? Корисне - не завжди цікаве.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    Ми нашого хлопця ще змалку прилучали до спорту, ще з дитсадка. Потім перепробували різні види в молодших класах. Але серйозно тренуванням займатися лінився, не приваблювало те, що необхідно фізично напружуватись а також певна монотонність занять. У його школі досить сильними були уроки фізкультури, то ми на тому заспокоїлись. Окрім того домінувала музика, щоденне заняття на фортепіано.
    Інтерес до активного спорту (ходить на веслування, плавання, велоспорт) зявився із появою в його житті дівчини, з якою вже гарно дружать півтори роки. Від того часу зміцнів у плечах, розвинулась грудина, поважнів і відчуває себе впевнено в будь-якій компанії.
    Це на прикладі мого Данила я веду до того, що годі до чогось змусити підлітка, особливо, коли той у всьому намагається перечити батькам,але обовязково треба "капати на мізки", спрямовувати інтереси, переконувати в необхідности занять спортом.А прийде свій час, і кавалєр сам відчує потребу не бути "хлюпіком", а заступом для коханої.
    Спорт вимагає енергії, зусиль- гарантовано, що ваша дитина після тренувань буде валитися від втоми, а не забивати собі голову дурницями...
    Додам, що варто показувати дорослий приклад , а приклад рідного батька- найцінніший!!!
    Почніть разом відвідувати салон, разом ходити в гори, ходити на тренування. Дитина тоді легше захопиться, забажає бути подібним до татка і звикне до спорту так, що полюбить його на все життя і не зраджуватиме ...
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    мому малому - 8. він дуже активний і рухливий. але разом з тим полюбляє телевізор і комп. та я вже ж його схиляю до спорту. він рік ходив на футбол, 2 роки на боротьбу, тепер хоче ще на плавання і, певно, цього року піде в "Пласт" . дитину треба схиляти до чогось ще змалку. тоді в нього не буде порожньо в голові, а щось тай закладене там буде...
    думаю так. а час покаже.
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. nastinka

    nastinka Well-Known Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    я взагалі з 16 років працюю...
    з 12 завжди була самостійною дитиною і не тому, що мої батьки такі сякі....просто я якась завжди була серйозна......
    ніколи не просила і не прошу щоб ось купили...бо якщо зможуть то подарують, а якщо ні то я собі на щось назбираю...
    наприклад, я собі сама комп*ютер купила та ще й батькам постійно апгрейд роблю, всякі програмки нові і фільми постійно приношу...піклуюсь про них, хоча вони про мене не дуже хорошої думки і хлопця мого останнім часом на дух не переносять...не знаю що з ними коється, але я не з тих що терпить приниження.....от і борюсь за своє життя та незалежність

    Додано через 8 хвилин
    чесно кажучи....я батьків не слухала...ніколи...приймала свої рішення завжди.....
    е можу сказати що я геніальна та така вся "із сібя" ні нічого подібного...я люблю і поважаю своїх батьків і люди які мене знають завжди скажуть, що мене виховали правильно!
    я пробувала все що мені забороняли - курила(тільки раз для того щоб знати що це таке), пила(горілку ні разу ще не пробувала) максимум п*ю пиво і то дуже рідко, не пробувала всякого плану і наркотиків, тільки кальян є у моєму списку....
    як не крути стрибала з парашутом, пробувала цілу купу спортів і бойових мистецтв, щоранку зараз наприклад о 6-00 катаюсь на велику і отримую задоволення коли проїжджаю 20 кілометрів :)
    просто треба знайти себе!!!! а кожна людина застосовує себе по-своєму)) не судіть хлопця у 17 років дайте йому час, хай подумає яку він вигоду має з того що бавиться!
    я також бавлюсь, але в день тільки 1 годину не більше!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    ТАК і запишем: 17 - не поріг... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: У 17 років це ще дитина?

    Гулянки таки краще. Тай ще у Флориді. Уууввв. :)
     
    • Подобається Подобається x 2