Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    По проханню викладаю рецепт тортика "Смітничок"
    Тісто:
    По 1 склянці цукру, маку, родзинок, муки, горіхів порізаних.
    3 ст ложки олії
    6 яблук(середніх) порізати дольками дрібними , в жодному разі не терти на терку!
    5 яєць
    2 ч.л амонію
    Все добре вимішуємо і викладаємо на бритванку, попередньо ДОБРЕ змащену олією.
    Бритванка, в ідеалі , має бути прямокутна
    Пекти при 180-190 градусів , 50-60хв.
    Крем
    Півтори пачки масла
    Банка вареного згущеного молока
    Пачка кокосової стружки - 50грам

    Перекладаємо коли вистигне.

    Смачного :girl_bye:
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2012
  2. rysaj

    rysaj New Member

    Відповідь: Торти

    На першу спробу то просто ідеально!!!!!!!немає до чого придертися,все чітко,акуратно і дуже симпатично!
     
  3. KrOlenka

    KrOlenka Member

    Відповідь: Торти

    Дякую п.Іро, мені дуже приємно...
     
  4. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Торти

    Чи хтось може поділитись рецептом торта "Каприз"? Найчастіше бачу його в Океані - і бачу що то домашня випічка. Буду дуже вдячна!
     
  5. Vandamovna

    Vandamovna New Member

    Відповідь: Торти

    Дівчата, а можете допомогти із якимось рецептом смачного тортика але такого, що не випікається в духовці. Вона в мене дуже паршива:girl_sad: А побалуватись смачненьким так хочеться!:girl_in_dreams:
     
  6. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Чізкейк, якщо любите сир :)
    на форму 25-27см, бажано роз"ємну
    Корж:
    350 400 грам печива з топленим молоком або до кави дрібно покришити. Можна на блендері або натерти на терці.+ 200грам топленого масла. Ретельно перемішуємо до більш-менш однорідної маси і викладаємо у форму. Ставимо на 2год в холодильник.
    Начинка:
    600грам сиру , в ідеалі маскарпоне :), але і зі звичайного смачно...
    200мл молока або вершків
    200грам цукру
    20грам желатину швидкорозчинного
    Желатин заливаємо100мл гарячої води, перемішуємо гарно , даємо вистигнути
    Вершки (молоко) + цукор збиваємо . Додаємо сир, перемішуємо
    Готову суміш викладаємо у форму, на корж. Ставимо на 4-5 годин в холодильник.
    Можна зверху залити желе, прикрасити фруктами.
    Смачного.
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2012
  7. KrOlenka

    KrOlenka Member

    Відповідь: Торти

    Я робила недавно ось такий сирний тортик,(щось подібне як писала златовласка) рецепт з інтернету, дуже смачний получається...
    [​IMG]
    Твороженно-черничный торт - вкусный и простой в приготовлении торт, понравится всей вашей семье.

    Ингредиенты:

    • Творог - 500 грамм
    • Сметана - 500 грамм
    • Сахара - 400 грамм
    • Черника - 200 грамм
    • Сливки 33% жирности - 200 миллиграмм
    • Желатин - 2 столовые ложки с горкой


    Способ приготовления:

    Творог взбиваем со сметаной и сахаром до однородной массы. Чернику протираем через сито. Творожную массу делим на две части, в одну из них добавляем черничное пюре.
    Желатин замачиваем в небольшом количестве воды. Сливки разогреваем, кладём в них разбухший желатин и размешиваем до его полного растворения. Делим смесь пополам и добавляем в обе части творожной массы.
    В форму выливаем поочерёдно по несколько ложек каждой части творожной массы. Строго по середине каждого очередного слоя. Ставим застывать.

    Твороженно-черничный торт готов. Приятного аппетита!
     
  8. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

  9. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    А скільки брати перепелиних яєць, якщо замінити ними курячі?

    ---------- Додано в 12:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:14 ----------

    І ще де можна купити печиво Савоярді, вино Марсала, сир маскарпоне?
     
  10. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Я 10 перепелиних брала.

    прктично вже всюди зараз є,дешевше в магазинчиках продукти з італії,або багато зараз на замовлення возять
    думаю це не обовязково,принаймі я не даю.
    підійде будь який коньяк
     
  11. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Щойно знайшла в неті, що замість 4 курячих на Тірамісу беруть аж 18 перепелиних!

    ---------- Додано в 12:35 ---------- Попередній допис був написаний в 12:34 ----------

    Ось тут:http://www.say7.info/cook/recipe/569-Tiramisu.html
     
  12. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    я думаю,що це тільки для того щоб крему було більше.
    ну і залежить ще скільки ви сиру берете.
    я цього разу на 500грам брала 10 яєць.було трохи малувато,цього разу більше яєць дам.
    а на 250-300грам добре має бути.
     
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Торти

    я на 500 грамів давала 4 яйця - було люкс. Носила на роботу на виставляння - всі аж причмокували. Ще думала чи не забагато того крему вийшло, але дала таки весь. А що саме маєте на увазі під замалувато?

    ---------- Додано в 15:42 ---------- Попередній допис був написаний в 15:40 ----------

    це мені для загального розвитку - там білок також на піну може збитись? :girl_blush2: - ніколи про таку заміну не думала.
     
  14. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    малося на увазі,що люблю коли крему є багато,а в мому випадку,мені якраз в притик вийшло,хоча дуже смачно було.якби трохи більше яєць дала,то були би якраз добре.
    то суджу,по фотопереписі(де жінка 18 яєць перепелиних дала)як в неї гарно крем все закрив.бо в мене практично однакова форма для тірамісу і кількість печива я теж таку як вона давала.

    ---------- Додано в 13:48 ---------- Попередній допис був написаний в 13:45 ----------

    так,збивається,але то ще треба терпіння мати,щоб яєчко добре розділити від білків і жовтків :)
    половину розділила,половину разом жовтком і білком збивала,то також в піну зібралось.
     
  15. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Чи пік хтось сирник з замороженого сиру? Маю натхнення, та боюсь перевести продукти...
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Торти

    Пекла. Сирник трошка крихкий вийшов, треба певне білше яєць давати.
     
  17. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    я майже завжди печу з замороженого. Сирник получається дуже смачний. А те, чи крихкий, чи ні залежить від того, який сир ви заморожували. Якщо сир був сухий , то при розмороженні буде крихкий, а якщо сир був гарний, м"ягкий, добре відігрітий, то сирник буде добрий.
     
  18. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    в мене свекруха раз пекла з замороженного, вийшов мегасмачний!
     
  19. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    та я ж кажу, що ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТОГО ЯКОЇ ЯКОСТІ СИР БУВ ЗАМОРОЖЕНИЙ. Доброго сиру заморозкою не зіпсуєш, ну а з поганого сиру- не може вийти нічого доброго- заморожуй його , чи не заморожуй.................
     
  20. KrOlenka

    KrOlenka Member

    Відповідь: Торти

    Я також пекла багато раз сирник із замороженого сиру і завжди получався дуже смачним.....:girl_in_love: