Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    ні,торт можна з будь-яким кремлм робити,заварним чи сирним.А от поверху треба змастити масляним(можна згущонка+масло)
     
  2. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Я банти, квіточки, всякі кучері, листочки, той дрібний деко роблю наперед, і даю добре підсохнути, бантик як сформую,в вушка вкладаю товсті фломастери і так він підсихає, форма застигне,потім вжебант форму не втратить, так само кудряшки, тонкі полосочки мастики намотую на олівець,або палочку для суші, і так підсихає, потім палочку виймаю, і маю гарні кучері.
     
  3. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    або фольгу підставити - з неї будь-яку форму можна зробити, а потім вийняти легко.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торти

    Ні, торти нехай будуть у тортах. А в смаколики торти прошу не ставити. Буду звідти переносити.
    З мастикою чи ні, торт усе одно є тортом.
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    все таки де самі фото без рецептів то краще в знимки смаколиків... бо я от шукала перепис... не знайшла а самих фот уже надцять сторінок. Або пишіть до торта зразу рецепт.
     
  6. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Торти

     
  7. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    дівчатка, поділіться будь ласка перевіреним рецептом суфле до торта:girl_cray:
     
  8. GaykaDesign

    GaykaDesign New Member

    Відповідь: Торти

    А может отдельную тему создать " Украшаем торты" ? и отдельно рецепты.
    Так будет и где посмотреть украшения и легче рецепт найти.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    Рецепти всі прикріплені в перший пост, той тепер вам мусить бути легше щось знайти. Нові, по мірі поступлення, будуть додаватись до списоку.
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Торти

     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    А я спекла п"яну вишню. Скажете, що тут такого. Нєєє, для мене це супер досягнення, бо то вперше я взялась за щось складніше ніж кекс. І найважливіше, що вона їстивна і навіть смачна. Тішуся, словами не передати. До ваших шедеврів мені дуже і дуже далеко, ну але ж я все-одно молодець, пра?
    (Хвали мене мій язицю. Тільки не смійтеся:girl_crazy:)
     
  12. slio

    slio Member

    Відповідь: Торти

    Дівчата, напишіть якщо хто має рецепт торту "Живоглот". Знайшла в неті, але то якийсь не такий як моя тітка готувала. В неї в кремі був чорнослив, а в тісті горіхи. Буду дуже вдячна.
     
  13. медведик

    медведик New Member

    Відповідь: Торти

    поділіться рецептом маківника, щоб тіста було мало, а самого маку багато, типу пляцка залитого зверху чоколядкою, а не рулета (завиванця)?:girl_smile:
     
  14. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Торти

    а хтось має рецепт такого торта-суфле- в три шари з трьох видів шоколаду: білого, молочного і чорного? без тіста. Не знаю як називається.
     
  15. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: Торти

    Це торт "Три шоколада"
    Шоколадний бісквіт:
    100 г муки
    100 г масла
    2ст.л. цукру(до масла)
    сіль на кінчику ножа, ваніл.цукор
    плитка чорного шоколаду(100г)
    11 г розпушувача для тіста
    4 яйця,
    130 г цукру(для білків)
    Яйця розділити на білки і жовтки.
    Масло збити з цукром, додати сіль і ваніл. цукор, розтоплений чорний шоколад, збити. Потім додати жовтки і ще раз збити.
    Окремо збити білки з цукром до стійких "піків".
    Муку просіяти і змішати з розпушувачем.
    До шоколадної маси додати збиті білки і муку,перемішати.
    Роз"ємну форму змастити маслом, викласти тісто і пекти при темп. 160 С 25-30 хвилин.
    Вистиглий бісквіт кладемо в форму і по колу трошки надрізати, щоб був зазор між бісквітом і формою, пропитати любим сиропом. Зсередини форми викласти тверду плівку, бо торт буде трохи вище бортиків форми.

    Мусс з чорного шоколаду:
    чорний шоколад 200г
    масло 30г
    вершки жирні 200г
    желатин 8г
    1 ст.л. лікеру

    Мусс з молочного шоколаду:
    молочний шоколад 200г
    масло 30г
    вершки жирні 200г
    1 ст. л. лікеру
    желатин 8г

    Мусс з білого шоколаду:
    білий шоколад 200г
    масло 30 г
    вершки жирні 200г
    1 ст.л.лікеру
    желатин 8г

    Готуємо мусс з чорного шоколаду:
    Желатин 24г замочити в 100 г вершків, ця кількість на 3 мусса. Охолоджені вершки 600 г збити розділити на 3 частини( по 200 г на кожен мусс) і покласти в холодильник. Чорний шоколад поламати на кусочки, масло і покласти на маленький вогонь і розтопити, постійно помішуючи. потім додати набухший желатин8г і прогріти.Трохи остигне, додати збиті вершки 200г, перемішати.
    Готовий мусс викладаємо на бісквіт зверху і з боків, розрівняти. Покласти в холодильник.
    Так само готуємо мусс з молочного шоколаду і викладаємо на чорний мусс і готуємо білий мусс - зверху на молочний.
    Торт покрити білою глазуррю:
    біілий шоколад 100 г, молоко 50 г, масло 50 г. І прикрасити.
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Торти

    тісто:
    350гр маргарину
    7 ст. л. цукру
    6 ст. л. сметани
    100 гр дріжджів
    8 жовтків

    Начинка:
    2 скл. маку
    6 ст. л цукру
    2 ст л масла
    8 білків (збити)
    1 скл. горіхів, родзинки

    Викласти половину тіста у форму, зверху мак і накрити другою частиною тіста. Залишити так на 3 год. в теплому місці, потім в духовку.

    дуже смачний маковий пиріг ( правда тіста там теж трохи є):nyam2:
     
  17. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Торти

    точно.. ДЯКУЮ! але я його їла без бісквіту, а потім ще пробувала, коли його готували порційно в склянках- оце було СУПЕР- а зверху ще кулька морозива
    цікаво- якщо я дам вершки 20%, а не 33- постраждає якість? бо стою тепер перед вибором- готувати панакоту чи цю смакоту. Вершки 20% вже в холодильнику
     
  18. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: Торти

    Пробуйте, думаю, що з 20%--ними вершками теж вийде смачно (Так як в рецепті є желатин)
     
  19. Carpe diem

    Carpe diem New Member

    Відповідь: Торти

    дівчатка, хтось вміє робити двоповерхові тортики? поділитесь досвідом???

    мене, власне, цікавить:
    1. чи потрібно робити опору під другий поверх?
    2. чи потрібно мі поверхами давати якусь підкладку чи щось того типу?
    3. які коржі пекти для першого поверху: медівник чи бісквіт теж буде добре ( чи не просяде під вагою)?
     
  20. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    робила тортик за переписом Пташине молоко Cifalius. Не сподобався! І помилка в переписі (ІМХО)пише "желатин розводити на 300-400 гр. води......, дуже акуратно влити в білки желатин, добре перемішати, бо питома вага желатину більша ніж білків, тому може бути трабл, коли желатин осів на дні посудини, так і в торті буде...вигляд жахливий!!"
    тому і желатин осідає на дні бо забагато води.достатньо 150 гр. води!Це моя порада)

    порадьте який тортик запхати під "губку боба"?бажано зі сметанковим кремом.