Тимчасово +15, або вагітність і вага

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ірена, 28 Серпень 2009.

  1. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    я себе так постійно міряла під час вагітності,і записувала об*єми на листочку до вагітності талія 68 а за тиждень до родів 112 см думала шо вже метра не вистарчить..:girl_blum:
     
  2. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    За вагітність я набрала 22 кг., при цьому я не можу сказати що я обїдалася, напевне вони все таки більше зявилися через те, що я мало рухалася і була дуже ледача особливо в останні тижні, тепер пробую між годуваннями і змінами штанців знайти час для себе і зробити зарядку, коли виходжу на вулицю з малим зовсім не сижу, а бистро хожу напротязі 1.5 години.Бачу що я схудла, а ле до повернення до старих параметрів ще далеко, потрібно над собою ще працювати і працювати, а це не так легко особливо коли не висплюся.
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Мені вже джинси важко защібнути, а що буде потім? з першою вагітністю їла все, що хотіла. Тепер буду розумнішою, менше солодкого і мучного, більше овочів і фруктів. Я перестала їздити ліфтом, буду робити якісь вправи. З першою вагітністю талія в мене була 120 см і так ті кілограми лишні я не скинула
     
  4. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А я набрала тілько 14) :girl_claping: І з них 9 залишила ще в пологовому, а всі решта надіюсь саменькі зійдуть)))
    Під час вагітності сиділа троха на овочево-білковій дієті (не так за кілограми переживала, як за здоровлячко...)
    Ото тепер тре якось заставити себе жеби вернути форму живота...
     
  5. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    мені здається що кг підуть тоді коли ти забажаєш виглядати для себе і для чоловіка привабливою. а от наїдатися наніч, солодким не нехтувати, вправ не робити і все спихати на те що це ота вагітність мене роздула-найлегший варіант. найкраща формула-тримати м'язи в формі до вагітності, тооді легше буде повернутися-м'яз має властивість запам'ятовувати....ну і до всього малява так тебе виснажить, що не до булочок))
     
  6. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А я вже маю + 10,5 кг. По ідеї за 8 тижнів за 15 перевалити не мало б. :girl_crazy:

    ---------- Додано в 16:12 ---------- Попередній допис був написаний в 16:08 ----------

    А ви через місяць поважтесь - цифра буде зовсім інша. Ймовірно, що вже буде близькою до дородової.
     
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А в мене взагалі з вагою прікол, як завагітніла то мала 66 кг, в 1-му триместрі - схудла до 62, а зараз важу 65, і то дуже повільно набираю вагу, але думаю то скоро наздоженеться:)
     
  8. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А в мене зараз мінус 1,5 кг.
     
  9. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    таке буває коли токсикоз мучить і обезводнює організм. це природньо. тому і не турбуйтеся:girl_smile:
     
  10. Emma

    Emma New Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Я за вагітність набрала 9,5 кг, зараз на ГВ 4,5міс. важу на 3кг більше ніж до вагітності, харчуюсь - каші, творог, кефір, чай з молочком, ну і інколи печево, молока не зменшується, годую коли хоче доня, єдине мене не влаштовують мої форми, яких можна сказати, що нема. А розтяжок не було і нема, не дивлячись на те, що в пологовому будинку на 3-ій день в мене прибуло молока з 3-го розміру на 5-т ий.
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Получила від лікарки, важу 64,700кг. Та аж злякалася, почала перемірювати живота - росте:), але на милість Бога просила більше їсти, а я ніби і їм..
     
  12. kitty

    kitty Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    А мене чую лікарка завтра буде сварити в протилежному - буде просити менше їсти :girl_haha:. Бо щось за останні тижні набрала забагато :girl_crazy:
     
  13. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    як встала на облік записали 53 кг., сьогодні важили мене і 59, на їхній вазі я не багато набрала)))
     
  14. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    я сама за 20 тижднів вагітності тільки 4 кг набрала. рівно половина вагітності-рівно половина норми)))думаю може пора жерти більше?
     
  15. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Я на початку вагітності як набрала +4, так і тримається... Мене в ЖК вже втретє зважують і записують 55. Але живіт реально росте - вже в штани ледво влізаю (при пешій вагітності на такому терміні ще не було видно...). Купила собі костюм вагітний, то вже з понеділка буду в ньому ходити.
     
  16. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    отож і я думаю звідки живіт і куди кг діваються? носите бандаж? мені дівчата радять вже носити-деколи спина болить
     
  17. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Я поки ніц не набираю а лише худну:girl_crazy: Хоча і токсикозу нема. Я колись читала що якщо жінка до вагітності важила більше норми, то під час вагітності вона багато не набере і навпаки худа набере. А норми там коливались від 8 до 15 кг. Зрештою якщо мама почувається добре, то силуватися їжею думаю не варто, дитині насправді не так багато треба + своє вона всеодно візьме, то мамі менше лишиться:girl_cool: А спустошування нічні холодильників і їжі за 3 і 4, то як на мене тільки шкодить, бо дитині стільки не треба. Я от намагаюсь злазити з кондитерських виробів до мінімкуму, бо якщо буду їх їсти в кількостях як їл до вагітності, то нікуди не влізу, і вітамінів там мало... ех... а я так любила тим всім обжиратися:girl_cray:
     
  18. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    Спина не болить і бандаж не ношу, а бандаж це те що аптеках продають?
     
  19. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    а вчора прибрихала, що більше важу...потім буде приємніше чути меншу масу тіла:girl_haha:
     
  20. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Тимчасово +15!!!

    а я сьогодні збрехала,що менше,бо лікарка каже,що забагато набрала. А їм,ніби,не багато. З першою жерла більше,але набрала лише 10кг