Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Olka Sherolka, 23 Березень 2013.

  1. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Саме цікаве, що всі, хто знайомиться з нашою сім’єю, кажуть, що Олександра схожа на чоловіка, що ніби одразу видно, що то таткова доця ) Але потім самі сміються, коли дізнаються, що вона навіть не його дитина ))) Головне, що мої обидві доньки схожі на своїх бабусь, тобто на моїх свекрух. Молодша не тільки ззовні, але і характером ), старша, ттт, тільки ззовні. Ну і за що мені така "кара" ? :connie_pull-pigtail
    А взагалі, я дуже мрію про хлопчика, який буде схожий на свого татка, буде мати такі ж красиві очі, довгі чорні вії, родимку на правій щоці, буде таким же чесним, вірним, справедливим і добрим.... Всьо, я плачу...
     
  2. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    мені все здається, що Оріянка копія чоловіка; чоловік каже, що вона схожа на мене. коротше кажучи, фото:
    Оріянка і татко:
    Оріянка і мама:
    а ще нам часто кажуть, що ми між собою схожі:
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Мій Андрійко довго був незрозуміло на кого схожий, бо бачила і свої риси, і чоловікові, поки моя мама не тицьнула мені пальцем на мої дитячі фото :) Дитина така моя-моя, але враховуючи все, що я собі доуявляла, коли була вагітною - сині очка, світле волоссячко (оце вже в нас таткове, ну й що, що після 22 років наш татко вирішив потемніти і світлого волосся як і не було). Форма обличчя мені теж чимсь чоловікова, але нам теж кажуть, що ми між собою схожі, тому домашніх суперечок з цього питання в нас нема :) От що я визначила точно відразу в пологовому, що форма ніг, рук в малого точно така сама, як і в мого тата і до сьогоднішнього дня все більше і більше в цьому переконуюсь. Зате характер - тут вже такий татковий-татковий. Цікаво на кого буде схоже наше маляточко.
     
  4. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Всі діти схожі на мене. Всі так кажуть. А приходить чоловік і виявляється, що на мене схожа тільки Аня. :) І то схожа настільки, що на дитячих фото я і вона, то як одне лице.
     
  5. Pampulichka

    Pampulichka Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Наша Вероня схожа на татка, причому і характером, і зовнішністю.Правда дехто ще каже,що кругленьке личко в неї від бабусі (чоловікової мами):girl_dance:
     
  6. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Коли народилась наша доця, то в пологовому нам сказали, що вона практично татова копія, тільки мамин колір очей, носик,і думаю, всі здогадались що ще:girl_crazy:А от вже починаючи з 3 міс, Роксолюся почала змінюватись, навіть колір волосся почав дуже швидко світліти. Тепер у віці 4 рочків, всі мені говорять, що доця це - моя копія, але "пробігають" таткові риси характеру.:girl_crazy: Зато наш татко має на це швидку відповідь, схожа на маму, але татова донечка:d25:
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2013
  7. Tikaba

    Tikaba New Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Мій Ігорчик - копія дідуся (мого тата) в дитинстві. Лише очі має чоловікові - небесно - блакитні, тому всі наші знайомі кажуть, що на татка схожий, бо на всіх дивиться татковим поглядом:)
     
  8. Linna

    Linna Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Наші дітки-це копії чоловіка і між собою вони дуже схожі.Лише у донечки карі очі, а у синочка-сині, хоча у нас з чоловіком-зелені(коли я була вдруге вагітна і дізналась,що ношу під серцем синочка,мріяла і сподівалась,що синуля буде схожий на мене,але,видно,чоловікові гени сильніші)