Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Olka Sherolka, 23 Березень 2013.

  1. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Коли ще була вагітна - уявляла чомусь нашого малючка ледь не копією коханого, яким я його бачила на дитячих фото. Коли наш манюн народився, то довший час він для мене був не подібний ні на кого з родичів, був якийсь просто гарюній малюк-пупсик :) Десь в його місяць на фото я побачила подібність з моїми дитячими фото, пізніше майже всі в один голос почали говорити про те що малий - копія дідуся, мого тата. Колір очей - наразі сірий, але не такий відтінок як в чоловіка, а в мене очі - горіхові, носик - і не чоловікова "бульбинка", і не мій "римський шнобель" :) Тепер інколи гляну - схожий на мене, а інколи якось так подивиться - схожий на чоловіка... таке враження що він змінюється як хамелеончик :)

    А на кого подібні ваші малюки? чи змінювалась подібність з віком?

     
  2. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    А ще якби з фото :girl_wink:.
     
  3. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    можна й з фото але я тут, вдома, не маю ні своїх дитячих, ні чоловікових. А ви викладайте, цікаво порівняти :)
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Кажуть, що дитина до року встигає "повторити" практично усіх близьких родичів )))
    Чи то просто ті родичі самі весь час хочуть бачити саме себе у дитині.

    Зараз я задоволена тим, що у нас все вийшло "по-чесному": доня схожа на татка, а синочок на маму (нарешті! і нікому не віддам!)
     
  5. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    А в нас копія татка, хіба може носик мій, але то важко сказати, бо у всіх діток носики-кнопочки, мабуть. Але то я суджу по наших дитячих фото, чоловік був світленький з сірими очима, Дмитрик такий самий. Ну а я була з чорним волоссячком і зеленими очима:connie_pull-pigtail
     
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Ггг:)
    Не всіх, не всіх :)
    Наш лялік народився таким паскудним і червоним (я не погана мама, я об'єктивна :)), і був таким десь до 3х місяців, а потім як почав гарнішати, то досі спину нема :)
    Синок стовідсотковий татко, відксерений просто:) від мене хіба колір очей... Поки що...
    Але то нічо, от буде в нас доця (а я дуже вірю, що буде), то вже ж, мабуть, не повторить братика...
     
  7. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Наша до 3 місяців була на мене подібна 100%, а тепер невизначиш- трішки на мене, трішки на татка, трішки на чоловікову покійну бабцю.
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Йой, то така болюча тема:xaxa:
    Мама темноруса, смуглошкіра, сіро-зеленоока, тато взагалі орел - чорнявий, кароокий і смуглий. І що? І вийшла в нас блондинка зі світленькою шкірою і голубими великими вочиськами:girl_blum: І тепер хіба лінивий не спитає, в кого то вона така вдалася. Або я знаю. Кажу, в чоловікового батька, бо він зі всієї родини найсвітліший. А дідо тііішиться:)
    Але я знаю, в чому справа. То всьо те ДП з їхніми лінієчками. Я коли вагітна була, поставила собі оту кралю в підпис (яка й зараз там стоїть), бо думала, що раз мені з нашими даними таке білокуре ангеля не світить народити, то хоч на лінієчці потішуся. А вона взяла і вийшла схожою на ту дівчинку)))
     
  9. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    на свекруху!!!:girl_cray:
     
  10. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    аналогічно :girl_bye:
    з різницею лиш, що в мене карі очі, як і в чоловіка.
    а доня - яскрава голубоока блондинка. одного разу в тролейбусі навіть нам сказали, що то не наша дитина :girl_in_dreams:.
    ще би була на якихось ближніх, чи дальніх родичів подібна, так ні, сама по собі красуня :biggrin:
     
  11. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Мені таке також говорили ( і не один раз, але після того ,як я з чорного кольору волосся перефарбувалась в рудий, більше такого не чула). Я з чоловіком кароокі, малий також , а доця- блондинка з голубими очима.
     
  12. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    В нас синочок теж блондин з голубими очками:girl_wink: Мама - шатенка, тато-брюнет:girl_yes2: То деколи питають, в кого такий вдався:) Але я дитинстві була світленька, то кольором волосся, певно, в мене. А взагалі, то кажуть, що більше на татка схожий:) Хоча, я не знаю - ніс татовий, очі -мамині, губи -татові і т.д., коротше, вийшов якийсь мікс:)
     
  13. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Моя мала, то ксерокс чоловіка :girl_yes2:(ну, поки що ніц свого не бачув рисах обличчя),чорноока, чорноброва брюнеточка, тут без варіантів.:girl_spruce_up::girl_spruce_up::girl_spruce_up:Ще немає року, а волосся ззаду до лопаток дістає, і в чоловіка таке довге було, йому мама невидимками заколювала, щоб не мішало.Всі думали, що то дівчинка з таким гарним довгим волоссям.:lol::lol::lol:
     
  14. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    У нас з Мартинком і татом усе ясно :girl_wink:. Сама у шоці - гени, то сила :girl_yes2:. Навіть, вушка однакові :girl_crazy:.

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    Юстинка, коли була маленька, то дуже була схожа на свекруху. Зараз чоловік і деякі знайомі, кажуть, що на мене :girl_flirt:. Нажаль, альбом з моїми дитячими фото зараз у батьків. Треба буде, при нагоді, забрати і порівняти з дитячими фотографіями Юсті.

    Пи.Си. Я щось сама не помічала, що Мартинко така копія чоловіка :girl_tender:.
     
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    ой...з Любчиком то все ясно-пішов в чоловіка і свекруху...шкіра жовто-смугла,карі очі,структура і колір волосся....а от з Марком(((((звідкіля в нас руденьке слоненятко????
    шкіра світла,як в мене,очі карі,як в мужа..а волосся-генетичний матеріал по чоловічій лінії,судячи з вигляду Ромчика Fleshku і нашого Марчика:girl_wink:
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    В нас так як і кажуть. Ті хто подібні на маму з татовим характером, і навпаки.
    Анна, то чиста копія тато, зате мамин характер, а он Юліана, то подібна копія на мою маму, а характер татів. Хоч тато каже, що пішла в його мами родину і голосом і повадками.
    Андріана схожа на мене, а татів характер, а Данило схожий на чоловікового брата, а характер моєї мами. З ним і з найменшою мені найважче дати раду.
     
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Яна фігурою вдалася у чоловікову тітку - ми всі в "тєлє", а вона одна худенька, губами - однозначно в чоловіка, вухами - в мого брата, очками, носичком і характером - сама в себе:connie_pull-pigtail
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    Домчик як народився то була копія чоловікового тата, от реально годую, дивлюсь-свекор, але свекор в мене гарний мужчина то й не переймалась, ну і чоловік теж на нього схожий:) чорнющі очі і волосся :girl_tender: і яке було моє здивування, коли в рочок ми фотографували малявку на паспорт і на фото копія-копія свекрухи, ті оченята глибоко посаджені, лоб величезний і рижувате волосся!!! щось посвітлів синочок, ми якраз тоді почали трохи його сверкусі залишати, то моя мама жартувала, що хто бавить на того і схожим стає:connie_pull-pigtail
    зараз не знаю на кого з свекрів, але то точно все по лінії чоловіка, від мене тільки рідке волосся взяв, сподіваюсь донечка буде на мене схожа, а волоссям в чоловіка піде, так було б добре, ну і ще б губами на чоловіка, та й взагалі я не проти щоб діти були на чоловіка подібні, не дарма я ж собі гарного і розумного вибрала:girl_in_love:
    хоч постійно чути, що я "попрацювала ксероксом" якось не альо
     
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Таткові очка, мамин носик або На кого подібний ваш малюк?

    мої дві дівочки народились зовсім не червоні, мали гарну біленьку шкіру, величезні очі і одразу дивились . Настурція схожа до чоловіка, спочатку до свекрухи була подібна, а тепер більше до чоловіка. Волосся наразі русяве але не файний ріст має, і кудрявиться трохи. На мене не схожа ) шкіру має смугленьку і пару разів під сонечком пройдеться то засмага така ніби з моря приїхала. Характер як кажуть : старе мале.
    Зі...схожа на всіх і ні на кого конкретно) має гарне рівненьке волосся і народилась з косами) карі оченята , білу шкіру мою, то така смачна булка, артистка, хитруля.