Тандемне годування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Irus'ka, 31 Липень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Думала що вже не писатиму у цю гілочку, але Дмитро останнім часом добряче собі присмоктується. Може просто залізти на коліна, задерти мені футболку і "перекусити". Це вже не повноцінні годування звичайно, але 2-3 рази на тиждень (інколи і частіше, як настрою не має) прикладається.
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Годування тандемом

    Дівчата,поділіться досвідом - чи справді потрібна подушка для годування?
    Вдень планую на руках або в слінгу - так все-таки мобільніше. А як нічні годування - зручно з нею?
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    може і смішне, але маю питання
    з*явилось молозиво днів 4 назад. і саша почав частіше какатип - 3-4 рази на день
    при тому, шо харчування не змінилось. п*є він не так аж багато
    от і думаю - може то від молозива такий ефект??
    чи я придумую
     
  4. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    в принципі, молозиво слабить - то чом би й ні?) але стверджувати не буду
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    та власне я так і подумала. бо бабуся почала гадання по горшку) вона в нас панікьорша) тіпа чим ти його годуєш не вдома, шо він так часто кашкою какає, вчора під світлом розглядала горшок, бо каки зелені О_о
    молозиво прозоре, густе, саша ажд пищить так йому хочеться
     
  6. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Моя молодша теж після появи молозива почала частіше какати. Як немовля - після кожного кожного серйозного прийому їжі біжить на горшок.
     
  7. olena

    olena New Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Наталь,у нас так само було:3-4-5 разів на день,але бабульок у мене в хаті нема,той переживати від того не було кому.
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    свекруха вже рефлексує - саша не їж, наталя відійди від ньго
    шось вона очкує;)
     
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Годування тандемом

    Івану 13 днів :)
    [​IMG]
     
  10. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Годування тандемом

    яка красота!!! і головне шо випромінюєте любов і спооокій! дуже мило!
    ну і в мене питання- якшо старше маля вночі будиться і хоче цицю, або хворе чи перезбуджене і смокче фактично усю ніч, то як бути з меньшеньким? як ви поступали? ми от подумуєм про третє:girl_blush2:, так шоб вже за одним махом:girl_haha:, тай бажання є, а от питань власне про тандемне годування найбільше! моя ляля часто смокче. пройти мимо як седжу чи лежу не може, вночі їсть по пару разів, а з години 6-7 ранку майже весь час підсмоктує, а як є друге, то як поступати?
     
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

     
  12. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    грудей то теж дві є)
    Доки народиться менша дитина,то в старшої багато що може змінитися,наперед нема чого собі проблеми малювати) Все буде добре!
     
  13. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Годування тандемом

    яка заворожуюча картина! я не можу від неї відвести погляд. такий спокій і затишок. і мама випромінює щастя...
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Годування тандемом

    Старшому було 2р3м на момент народження меншого і вночі він вже не прикладався десь з 2-х років. Після народження почав знову серед ночі просити цицю, але не надовго, тому таких ситуацій, щоб він всю ніч смоктав в нас не було. Якщо я годувала меншого, то старший або через верх прикладався, або я просила зачекати. Часом були і сльози, не без того. 2,3 р різниці то трохи замало все-таки.

    ---------- Додано в 23:13 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ----------

    Все залежить від дитини. Хтось сам відлучається на фоні вагітності, хтось після пологів сильно стресує, хтось не дуже. Але ГВ і тут лишається маминою чарівною паличкою.
     
  15. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Годування тандемом

    та я , власне , хочу бути до всього готова)) грудей то дві, але як то двом дітям в ліжку давати, щей спати при тому, не дуже уявляю:)
    а в мене от вчора було;) ясно, шо час все розставить на місця, але цікаво як з тим справляются наші тандемниці.
    почитала вашу ссилочку про позитив тандему, то там навіть розписано як вона то робить в ночі, тому вже приблизно знаю!:) дякую!
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    подумуєте? чи вже надумали? бо якшо тіки думаєте, то килині буде мінімум 2,10 роки. а ГВ в той час зоооовсім інше
     
  17. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Записуюсь і я у вашу "Гілочку":girl_tender: Мому Сашку всього лиш 1,5 рочки. А вже чекаємо другу дитинку. Хоч термін в мене ше маленький але над ГВ я вже задумалась. Ми ше смокчемо цицю коли заманеться. Зараз Саша не може без неї.:girl_cray: Навіть буває так що добре наїсться такої їжі, всеодно прийде до мене і в крик "Мама ТИТА!!!":girl_feminist: і в ночі як коли встає. Один раз 5, один раз ніразу. Шо хоч з ним роби. Мушу давати. А от біда в тому шо маємо ми бабу Яка як і всі старші люди вірять в ті старі забобони. І свариться зі мною, "не годуй його, відлучай,бо зассеш дитину". Як я їй не доказую шо можна годувати, всеодно вперта:tanksmile: І от вичитала я в інеті, якщо маєш токсикоз не варто годувати дитину. Хтось стикався з таким? І взагалі цікаво почути мамусь, які годували тандемом.
     
  18. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    в мене був токсикоз, ми годувалися. ГВ в першому триместрі для мене було дуже дискомфортним але я не могла відмовити Софійці (їй тоді ше двох років не було), бо бачила, що дитина того ще сильно потребує.
    слухати як радіо,котре не вимикається)))

    В нас друга дитина була планована, до вагітності я готувалася, тільки от ГВ заскоро було припиняти. Ніби і добре все, невелика різниця між дітьми у віці, тандемне годування теж має свої плюси але є і мінуси... Наступного разу я б не планувала вагітність на фоні ГВ, бо бачу що менша дитина значно слабше має здоров"я, зубки виросли нездорові і в мене останнім часом, а це вже 5-й рік безперервного ГВ, дуууже сильно знизився імунітет... Але якшо вже чекаєте друге малятко, то варто робити так,щоб обидвоє діток мали те, чого потребують і надіятися що все буде добре).
     
  19. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Ная, Дуже вам дякую за відповідь. Так і робитиму.
     
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Я би це не пов"язувала тільки із тандемом, у мене Дарина навпаки найміцніша, хоч наш тандем триває дотепер :)
    А от щодо свого здоров"я - тут так, вилазять болячки і доволі таки неприємні (бо імунна система ослаблена).