Тандемне годування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Irus'ka, 31 Липень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Ні, Марко з 2,5 років спить в свому ліжечку, але воно впритул приставлене до нашого. Він проснеться, поцицяється і лізе назад
     
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що таке інволюція? і коли вона настає?

    Златочко, у мене теж молоко починає в молозиво переходити, Ви плануєте тандем?
     
    Останнє редагування модератором: 24 Лютий 2010
  4. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Що таке інволюція? і коли вона настає?

    К другому триместру вагітності лактація може дещо знизитися, це пов"язано з підвищенням рівня естрогена та прогестерона в організмі, внаслідок вігітності. Саме в цей період вагітності молоко починає мінятися на молозиво - організм готує молоко для другої дитинки. Буває, що старша дитинка (якщо ій більше року) ближче до кінця вагітності може відмовлятися від груді (міняється смак молока), і знов повернутися до неї з народженням малюка. Тоді відбувається тандемне годування. Якщо ж старша дитинка все ще засинає з грудьми, ій ще дуже потрібний емоціональний та психологічний зв"язок з мамою, то смак молока не зможе заставити її відмовитись від того, що їй так потрібно.
     
  5. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Що таке інволюція? і коли вона настає?

    Планую :girl_smile: Окрім того, що Златуся ще маленька, вона ще й в мене, як то іноді кажуть, "цицяна" дитина :girl_crazy: Вона крім молочка їсть купу всього: і багато, і з апетитом, проблем з годуванням у нас жодних немає, але потім приходить, проситься на ручки і за мить присмоктується до грудей :girl_smile:
    Та й до того, хіба дитина виновата, що таткові з мамусею захотілося діток з малою різницею у віці :girl_haha: І ще одне: я прекрасно увідомлюю, що психологічно неготова Златку відлучати від ГВ.

    Просто я стала якась панікьорша: от і читала, і розумом то розумію, що всі процеси, що зараз відбуваються в моєму організмі - це природньо... а думка закрадається, а може то таки інволюція... і що далі? Певно треба просто зібратись з емоціями :girl_smile:
     
    Останнє редагування модератором: 24 Лютий 2010
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що таке інволюція? і коли вона настає?

    Все буде добре. Мій малий теж присмоктується і часами враження, що пусті груди смокче і заркадаєтсья думка, що все, перестане, відмовиться. І страшно стає, бо хочу годувати. Нічого, ми витримаємо :)
     
    Останнє редагування модератором: 24 Лютий 2010
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    В мене під кінець вагітності в грудях було тільки молозиво. Але було його ДУЖЕ багато, аж порскало. Марко так до кінця його і цьмакав.
     
  8. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    А що робити при тонусі :confused:? Магне-В6 протипоказано при ГВ...І чи в кого з мамусь таке було?
     
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Нині приїхали з пологового,Софійка дуже втішилася сестричці. Малятко попросило їсти,Софійка собі захотіла цицю. Я була до того готова і їй не відмовила.Скільки то було радості,хоча посмоктала зовсім трошки. Тепер як Таісія тільки заплаче,Софійка зразу біжить і каже,шо сестричка хоче цицю,собі просила після того лише раз. Як буде далі не знаю але нічого поганому в тандем-годуванні не бачу.
     
  10. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    То трошки не в тему, але суміжно :girl_wink: Я знову почала відчувати, як прибуває молочко :girl_in_love:. Такі приємні відчуття, скажу вам... останні рази це ще було, як Златусі було 10-11 місяців
     
  11. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    А як краще в тандемі годувати? Розділити одну грудь меншій дитині, а другу - старшій?

    А якщо старша дитина їсть тільки на засинання (денне і нічне) і раз-два за ніч прикладається? То також краще груди розділити? Чи можна давати ту грудь, що повніша, на кожне прикладання старшої дитини?
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Я навіть не слідкую яку кому даю якщо чесно. Якщо одна переповнена то даю старшому, моодшому по ситуації - якщо хочу щоб більше заднього молочка з"їв то пустішу. Але старшенький в мене їсть тільки зранку за компанію :)

    ---------- Додано в 07:48 ---------- Попередній допис був написаний в 07:45 ----------

    У мене теж десь на такому терміні перейшло в молозиво, Марко мйже відлучився, але піся пологів почав їсти знов, певно за компанію :)
     
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Ну що, була я у пологовому, зізналася лікареві що планую тандем і ще годую старшого. Бідний дохтор від несподіванки всівся на диван, довго витивував як цей процес має виглядати :) Але не сварився і не переконував що то є зле. Просив тільки уважно слідкувати за своїм станом, бо малий таки стимулює соски. Тішуся. Годуємося...
     
  14. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Повернулись ми з пологового, Златка молочко попробувала і ... відвернулась... зате потім! Зараз годування тандемом в нас виглядає як одночасне годування двох :girl_crazy:
     
  15. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    а тому в мене одне питання назріло: як мені чергувати груди, аби Юстинці вистачало і переднього, і заднього молочка? Златка їй зараз в годуванні не уступає
     
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Годування тандемом

    По часу - 1,5-2 год., одна ліву їсть, друга - праву, через 2 години помінялись.

    Тобто пріоритет за молодшою, її годувати по правилах, а Златі іншу грудь :)

    Трохи позитивного досвіду :)
     
    Останнє редагування: 3 Серпень 2010
  17. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Настроююся на годування тандемом і от в мене питання до досвідчених годуючих тандемом мамусь - що Ви робите під ранок, коли дітки обоє просинаються і просять цицю? Вдень я так думаю можна домовитися зі старшою шоб почекала, а вночі зпросоння то шось на грані фантастики... всі побудяться (((, найбільше мене то шось страшить.
     
  18. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Ну,взагалі-то кожна жінка має дві груді))) В мене Софійка на час народження сестрички мала 2,5 роки,вже розуміла,шо тре зачекати або навіть могла і обійтися без циці але всіх побудити могла і без того,з ревнощів придумувала всякі різні причини шоб поскандалити.Лише з часом все внормувалося,тепер знає,шо цицю спочатку їсть Тая,а вже потім вона(як не забуде чи передумає:girl_smile:)
     
  19. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    годую двох одночасно... або чекає Юстя :girl_crazy: бо вона зранку просинається в гуморі і може сама побавитись трошки. А Златка навпаки - зранку тільки сісю і просить, переключити увагу на будь-що інше нереально
     
  20. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member