Тандемне годування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Irus'ka, 31 Липень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    ваша доцька вже досить велика
    можливо варто придумати якусь гру, ну типу "прийшла ввечері голодна мишка і зїла все молочко, а завтра зранку буде нове" і як тільки вночі мала прокинеться сказати "мишка молочко зїла" і просто гладити доню поки знов не засне...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Таско, я догодувала до 2 триместру і з донечкою домовилася. Цицю замінила рука, яку доця клала собі під щічку і так спала. При тому спала дуже міцно!
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Марко вже цицяється тільки коли спить, візьме цицю, поцьмакає хвилин 5, відвертається і спить далі. Один раз під час денного сну і 2 вночі. Сьогодні вночі я спробувала не дати циці, так від збудився, плакав включити світло, і ми ще добру годину потім засинали з цицькоб в роті і схлипували. Так що чує моє серце що буде у нас тандем.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    у нас за спиною вже три місяці поступового відлучення, я розумію, що справа делікатна, зробили крок вперед, два назад, але у нашому випадку це навіть не два а цілих двадцять кроків назад, бо Даруся зараз поводиться як немовля і жодні гуманні і негуманні методи не допомагають. А різні пояснення серйозні, веселі, чи ігрові або відволікання різними спокусливими речами, наприклад солодащами вводить Дарцю у ще гірші неврози. І маму теж:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    у нас теж була домовленість і все було супер, але раптово почалась якась чорна смуга, я й досі не можу зрозуміти чим спровокована і Даруська просто шаленіє і доходить до бздур і крайнощів, ніяк не можу вгамувати її спрагу в цмоканні циці.. у нас просто істерики і несприйняття будь якою інформації, жодні компроміси і домовленості не вдається втілити в життя. Я зараз в такому стані що готова на будь які крайнощі..
     
  6. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Тасько, як у Вас справи? Як годування? Бо у мене останнім часом дуже подібна ситуація. Правда ввечері бере 1-2 рази, а не 4-5, а вночі теж5-6р, при тому, що під ранок дуже часто і прокидаюся, та яке там прокидаюся, отак лежу куняю і стаю з дуже болючими сосками. А головне, що перед тим Данилко брав грудь 1-2р вночі, і під ранок разок. А то десь два тижні тому як підмінили. І організм оголосив бойкот, нудить, голова крутиться і ще він таке почав витворяти. Може то в мене "гормони грають", трохи міняється склад молока, а в дитина на то так реагує.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Дівчатонька, мене мусить дурацьке запитання: я читаю ваші дописи і розумію, що діти без циці вночі ніяк (у нас теж, як тільки засинає - мама мусить бути під боком). Так от. Ті, хто планує годувати тандемом мусять відлучитися на момент перебування в пологовому. Як бути зі старшою дитиною?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    справи все ті ж.. просто вже звикла.. іноді бувають солодкі ночі коли Дарця лише раз-два просинається, але такі ночі бувають досить рідко. Соски дуже чутливі стали і часто дууже болять при годуванні і різкі болі внизу живота почались, це навіть для мене досить вагомі агрументи щоб змінити ситуацію з ГВ, але на разі, через сімейні труднощі і повязані з цим нервові зриви у Дуськи, цього зробити не можу:sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    До моменту пологів ми годувалися максимум 2-3 рази на добу. Добре пам'ятаю як чоловік привозив доню до пологового поцицятися. Певне, смак молока був незвичний, бо мала гурманка спершу здивувалась, але їла із задоволенням. Менша також гамусяла із задоволенням, щоправда молозива перепало менше - молочко швидше дозріло. Мені ж було взагалі безпроблемно, жодного напруження в грудях молоко плавно прибувало.
    Щодо болю в грудях при годуванні на початку вагітності - боліло, дуже боліло. але тижні зо два-три, не довше. Лікарі на той момент радили терміново відлучати, але якось перетерпіли, а далі - без проблем, лише одне задоволення.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 16
  10. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Ну, нічого. Тримайтеся якось і прислухайтися до свого організму, бо я прочитала ті статті, що тут рекомендували і зрозуміла, що тут найкращим порадником є Ви самі.
    Я надіюся, що якось за місяць-другий з Данилком домовлюся про цицю, дуже надіюся, але от як то зробити не уявляю. На разі, жодних годувань не скорочую, просто привчаємо його засинати без мене. Тобто я його годую перед сном (перед обіднім так не вийде, бо в хаті тільки я і він) і тоді відпрошуюся в душ, а чоловік за той час читає з ним книжку і присипляє. Просто біля груді він засинав за 10 хв, а без - десь годину-півтора. Так щойно два дні. Не знаю, на скільки то розтягнеться, думаю точно на місяць, два.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    А ми зараз почали цицятися як раніше - по кілька разів на день, молозива прибуває багато, та й соски вже не болять. Марко навіть показує яку цицю буде братик гамати, а яку він :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Таско, ще таке скажу, що у 2 роки і 6 міс я не могла уявити як Юстина відлучиться. Без циці було важко. Та і не було жодної ночі, аби я не годувала дитину по кілька разів.
    І просто чудом в 2,7 дитина погодилася не їсти і почала добре спати...
    То може і у Вас прийде цей день до пологів...
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. IvannaSS

    IvannaSS New Member

    Відповідь: Годування тандемом

    http://www.seychas.com.ua/news/2009/11/3/15584.htm
    Іруська, а наскільки багато молочка прибуло після пологів, я зараз на 39 тижні вагітності, молочка небагато, але Миайлику вистачає:), переживаю, чи буде достатньо молока для 2-ї дитинки, син їсть цицю вже 11, 5 місяців..
     
  14. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    А в мене з годуванням склалася кумедна ситуація.
    Коли завагітніла, зразу налаштувалася на годування тандемом. Все було би добре, якби на початку другого триместру молоко не пропало, взагалі! А Мирослав брати груди не перестав!!! Зараз він продовжує засинати тільки зі мною, деколи "годування" триває 10 хвилин, а деколи і 30-40!!! Час від часу попиває водичку чи молоко з горнятка... Але грудей не залишає. Найскладніше було тоді, коли груди стали дуже чутливими, і годувати було справді боляче, ще й живіт починав піднивати... Пробувала влітку перевести функцію вкладання малого спати на чоловіка (Мирослав вже брав груди тільки 2 рази на добу). Кілька днів вдалося (чоловік годував, купав, забавляв перед сном, я "відсиджувалася в окопах" - затягувалося до години-двох), потім малий усік, що і до чого, і ввечері мене вже не відпускав від себе. :)
    Зараз ситуація така. Я змучилася мучити і себе і його. Засинає вдень і ввечері під цицю. Лізуть зуби - засинає довше. Груди вже не болять. Те, що народжу не на 40 тижні, а швидше, я знаю і без того. Думаю тепер, як після пологів "ділитися" на двох... як домовитися з Мирославом і як чергувати груди... А ще цікаво, як він зреагує, коли з сьогодні порожніх грудей потече молочко... :)
     
  15. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    дівчатка Drimka і Таська,як ви зараз з годуванням? внормувалося все? живіт не ниє? напишіть кілька слів. бо я годую і не знаю точно може вагітна,а лишати ГВ ше не хочу.
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Дрімка вже відлучила. Є про це розповідь у відповідній гілці.

    в першому триместрі відлучати не рекомендують. Різке відлучення може спровокувати сплеск гормонів і не дай Бог з ним викидень.
    Найкращий час для відлучення - другий триместр
     
  17. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    у нас вже місяць з ГВ все було супер, чутливість сосків практично зникла, мала стала набагато спокійнішою і піддатливішою, їла все рідше і спала все краще. Але ситуація кардинально змінилась бо Дуська захворіла, спочатку лікувались гомеопатією, травами і ГВ, але дійшло до температури 39 і нас поклали в лікарню з попереднім діагнозом вірусна пневмонія, і весь денний раціон складався з ліків, ГВ, води-чаю і півяблука. Так тривало півтора тижня:8: але сьогодні я вже вийшла на роботу... далі буде:)
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    А ми далі годуємося, нині натиснула на сосок ради цікавості, і звідти молозиво аж порскнуло!!!
     
  19. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Чомусь так є що на початку вагітності сер/кін 1 триместру- поч/сер 2 триместру груди мають велику чутливість (в кін 2 триместру- 3 триместр чутливості при нормальній перебігу вагітності майже не спостерігається). Кожен випадок індивідуальний і тому кожен підходить як йому зручно. Одні терплять інші відлучають. Але хочу тільки нагадати що тема є тандемне годування а не годування підчас вагітності і тому якщо так сталося і особа відлучила від грудей підчас вагітності то не протестуйте коли дитина захоче грудей після народження дитини нехай надолужить те що втратив (для дітей до 2 років, особливо якщо дитині до 1-1,5).
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Напишу тепер про наше тандемне годування. В останні 2 місяці вагітності Марко прикладався раз на день - зранку, смоктав трошки молозива. Як була в пологовому приходив до мене - мені було дуже добре, бо як прибуло дуже молоко Маркусик все в раз висмоктав. З появою Михайлика в хаті почав прикладатися з частотою новонародженого, в нас була "моя циця" і "Михаїка циця", дуже пильнував щоб його цицю не давати Михаїку. Вчорашню ніч смоктав безперестанку, разів 8 за ніч (Михайлик 2 рази від сили), а ввечері взв тата фотоапарат, почав фотографувати все підрят, спитав чи то його. Кажу, то тата, на що Марко мені каже - нє то мій, я великий, я вже циці не хочу... І більше не прикладався, і коли я пропонувала казав - я великий, я не хочу! Так ми з тим фотоапаратом і спали. Вночі в мене дуже прибуло молоко, Марко на щастя через сон приклався і висмоктав. Я дуже переживала, немогла заснути аж до 2ї, переживала за всі вітаміни що він дістає, імуноглобуліни. Зранку теж відмовився, тільки погладив цицю. Подивимся як буде далі.