Тандемне годування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Irus'ka, 31 Липень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Коли захочу,радила годувати якнайдовше.
    Якщо жінка під час ГВ вагітніє,значить сама природа каже,шо можна.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Після цих повідомлень бачу, що все-таки треба чекати на інволюцію. Хоч і хотілося б малу різницю між дітьми, але...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    дуже дякую за цю інформацію.
    нарешті я отримала відповідь, скільки найоптимаьніше годувать.
    бо відповідь "від 2 до 7" мені не сподобалась (не хочу, щоб мій син у школу йшов з цицькою в зубах).
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Ким-ким годувати?:)
    Даруйте, краще буде - Тандем-годування.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Годувала старшу донечку рік, припинила годування будучи на п"ятому місяці вагітності наступною доцьою. Причиною припинення не була вагітність, Тереза сама відмовилась від денних годувань, а вночі почала використовувати маму як "дурник", а зубчиків був повний ротик і мені було боляче.
    Я думаю все що написане було про повну віднову організму після пологів і лактації - це все правильно, але якщо би раптом не вийшло так цілком по книжному, то не варто перейматись - все буде гаразд, навіть більше - все буде просто чудово!
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Мишка-Мама

    Мишка-Мама Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Я з цим абсолютно згідна, але в моїй ситуацї прошу допомоги, хто має можливість. Я мене дитина "дуже грудна", їсть по першій вимозі і в день і в ночі, останнім часом в ночі пів години їсть, пів години спить. І ще ручний період, постійно проситься на руки, я дуже виснажена.
    Проблема в чому, ми завагітніли в друге, в супереч загальній теорії, що при частих годуваннях, "гості" не приходять, до нас прийшли і при першій можливості ми завагітніли. Скажу чесно хотіли, планували, дуже раді.
    Знаю, що при вагітності годувати можна і при хорошому самопічутті навіть до останніх місяців. Це в принципі все що я знаю, допоможіть знайти інфу про ГВ і вагітність, про відлучення, мабуть якісь природою закладені механізми вирішення, цього питання. Дякую
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Мишка-Мама, вам напевно сюди :)

    Вітаю з початком нового життя!!! легкої вагітності, швидких пологів і багато молочка!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Мишка-Мама

    Мишка-Мама Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Про відлучення від грудей є інформація, власне я не хоч відлучити малого в 10 місяців, просто можливо під час нової вагітності міняється структура грудного молока і дитина сама відмовляється, може десь описаний саму цей процес. Я хочу розуміти, що відбувається, і що мене може чекати в нових обставинах.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Тут нещодавно відкрилася нова гілочка,називається- "Годування тандемом",там може і знайдте всі відповіді,які вас цікавлять. :),та тема ТУТ

    Додано через 39 секунд
    Ой,поки я шукала-ви мене випередили :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мишка-Мама

    Мишка-Мама Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Дякую вже читаю, Хто має доступ перекиньте мої дописи в гілку Годування тандемом
     
  11. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    ось загальна стаття про Годування тандемом
    більш детально пошукаю до кінця дня
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Останнє редагування: 30 Грудень 2010
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ksani

    Ksani Well-Known Member

  14. Мишка-Мама

    Мишка-Мама Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Дякую, трошки розібралась.
    З малим дивні речі творяться, весь час висить на циці і постійно їсть прикорм, вже другий день на денний сон, посмокче груди, не засне, плаче, я беру його в слінг йду на кухню бо їсти хочу, нерви здають а він: вчора, випросив яблуко гриз, зриз, потім присмоктався знов і заснув, сьгодні, та сама ситуація, я взяла сир домашній собі, а він ложку за ложкою, ложку за ложкою, десь я не знаю добряче поїв присмоктався і заснув.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Я теж вже так хочу ще одну лялю і продовжувати годувати Марка далі, але поки ще нема :sad:
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    а нема чого? :o
     
  17. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Дякую всім за цікаві статті. Корисна інфа ніколи не приходить запізно;)
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Хочу поділитися спостереженням - я годувала старшу весь І триместр другої вагітності. Після пологів молоко прибуло настільки плавно, що я взагалі не відчула змін. Десь на 2 добу з одної груді ще капало молозиво, а з другої вже повноцінне молоко. Думаю це можна записати як перевагу ;)
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    оце мені сподобалося.як згадаю той 3 день після пологів.я груди несла як живіт на 9 місяці.було би тоді не зле,щоб хтось звідти молочко відсмоктав)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    я також настроїлась на тандем, але останній тиждень наше ГВ перетворилось на суцільний жах, раніше Даруські тільки вночі собі дозволяла раз-два цмокнути, а зараз вона прикладається 4-5 разів по 15-20хв ввечері і разів 6-8 в ночі, найгірша ситуація над ранком, бо груди вона жує по 30-40хв.. я ніяк не можу врегулювати цю ситуацію, мені дуже боляче, соски стали дуже чутливими і я просто скаженію. Сьогодні вирішили що я залишують ночувати в сестри..
     
    • Подобається Подобається x 1