танці з зірками

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем flame, 3 Вересень 2017.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    ой, чогось мені здається, що їх з Ахтемом найближчим часом "підуть". Таке враження, що з самого початку розраховували на хоча б мінімальний роман між ними. а тут мороз. Ахтем до Олени на "Ви", помітили? Тільки от незрозуміло до чого були ті натяки про те, що вони одружені обидвоє... вони ж розлучені, ніби.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ппппц *******
    Жесть
    ой, хоч щось придумали але шкода обох((

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Молодець. Поважаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дімася, моя ж ти бубочка!!!
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ну, я казала). Та він змушений був.Далі неможливо так.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Мені Бабкін (хоч я його й до того не знала, хто це) взагалі спротивився після того, як він відмовився визнати Росію агресором й Путіна х..лом.
    Дорофєєва й Кот - дуже гарно танцювали, ну й Шоптенко-Ахтем.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Світло нам рубанули, как всігда:girl_devil: Добре, що встигла побачити героїчний вчинок.
    слєзнячок такий. І не раз це підтвердив.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  8. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Комаров молодець! Танцюрист він ніякий,але як ведучий саме своєї передачі подобається.
    І вчинок достойний, треба вміти вчасно піти:girl_yes2:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Вчора малювала образотворче ) , то більше слухала, ніж дивилась Шалено сподобалось виконання пісні до номеру Ахтема.
    А для мене його поведінка, репліки і НЕвчасний, що не кажіть, вихід — суцільне розчарування. Ех, Дімася.. Причому, навіть своє вибуття він обернув так, що «весь в білому», благородний благодійник. Але.. все треба робити вчасно. І не наізнанку )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    а хіба вчора то не вчасно? чи він мав поступитись місцем Камалії чи Поляковій? Їхні вильоти не були болючими. бо вони недалеко втекли від Діми в плані танцю. Ткач дійсно крутий і я вболіваю за нього, дуже хочу бачити його хоча б в фіналі, хоч Ілона мені дуже неприємна останнім часом.

    Мені ще здається, що Бабкін був налаштований піти. В нього зараз тур, треба бабло заробляти, на танці нема часу.
    Могилевська здулась, та й підтримки в неї не так вже й багато. Пора давати дорогу молодим.
    Дорофєєва має гарні шанси, як на мене. Тим більше, що вони з Котом дуже не проти натяків на стосунки між ними. Підігрівають інтерес до своєї пари.
    Сеітаблаєв то такий собі "піонер", танцює непогано, але міг би хоча б зобразити якусь емоцію, бо наразі то танці роботів. Гарно, чітко, правильно, але не зачіпає.
    Ткач то мій фаворит. Там все чесно і без заморочок. Пара приколістів, які навіть не намагаються щось придумати для себе і видати скандал.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Вчасний для мене,бо Юра і Ілона-мої фаворити:girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Від Комарова в плані танцю дуже далеко втекли всі інші учасники, навіть Камалія, прости Господи. Щодо симпатій, сприйняття і т.д., то вже в кожного інше бачення, звісно. Але це ж так якби танцювальний конкурс..
    За Юрчика я рада, хоча і правда цього разу не надто вдалий виступ був. Напевно, грива заважала, не до стегон було )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Справді важко об'єктивно сприймати Бабкіна як танцюриста, знаючи його політичні "уподобання". Для прикладу стаття: Після скандалу у Львові Бабкін скасував концерт у ще одному місті - 24 Канал
    Далі вболіваю за Дорофєєву. Хоч в мене закрадається думка, що вона в РФ теж концерти може давати. Як навчитися неототожнювати політичні погляди наших зірок з їх іншими роботами (виступами на танцях, піснями)?
    Комаров- молодець! Міг би і скоріше піти, але якщо справді ті гроші за смс зможуть перерахувати на лікування дитини (якщо я правильно зрозуміла), то недаремно лишався так довго в шоу:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Ловіть...
    «Время и Стекло» перепутали страну, в которой живут (видео)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    подивилася останній ефір.
    буду не в тренді - голосую за Ахтема. і Юрчик молодець.
    все.
    Комаров... от чесно, після такого "благодійництва" ще більше маю до нього негативу. ну такий він вже хороший, щирий, добрий і т.д. і такий фальшивий у цьому...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Аналогічно. Якщо вже додати політичні нюанси, то крім Ахтема і Юрчика, і вболівати нема за кого. Хоча Дорофеєва з Котом танцюють дуже гарно, Бабкіни зачіпають драматизмом-артистизмом.. Могилевська хоче показати, що їй просто байдуже, але.. видно, що в цьому шоу в їх парі від початку щось пішло не так. «Не Яма :)»
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Попкорном вже всі запаслися? Готові до чергової порції прекрасного? Я вчора напевно наніч забагато надивилася "Одного разу під Полтавою" , бо сьогодні вночі снилось мені що я з Юрчиком танцюю у "Танцях з зірками! " Ото я звєзда була! :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  19. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Я є.Попкорн в очікуванні
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мені тааак цікаво вже але Юрка злиють сьогодні( ...щось мені підказує. Але я б не проти Бабкіних на виліт і , навіть Могилевської).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1