Таксі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gajka, 16 Серпень 2014.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Загалом, убера ще не було, це я так , пригадала
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ну то я власне мала на увазі що на Убері не приїжджаои, а загалом то тазиків у Львові предостатньо

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @shoptrip, бачу Ви обізнані в питанні "таксі у Львові". Підкажіть, який оператор може надати чисте таксі, без неприємних запахів і обов"язково з дитячим автокріслом. Дякую.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  4. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    В моєму пості описано ситуації, коли авто взагалі не приїжджає, а оператор - не попереджує. То @shoptrip , на Вашу думку, що я маю фіксувати, якщо авто взагалі не приїхало? Це взагалі неповага до клієнта в принципі.

    Я своїм постом мала на увазі, що якраз поява нових гравців на ринку перевезень стимулює розвиток та вдосконалення уже наявних фірм, бо є конкуренція. І якщо до людей почали приїжджати чисті авто з культурними водіями та таксометрами, то вони не захочуть їздити, як колись - "лиш би їхало і не патякало". І саме тому я однозначно "ЗА" Убер, Уклон, Яндекс, якраз в частині створення нормальної здорової конкуренції.
     
  5. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Щось по посиланню неможливо увійти в суть справи. Ну, протестують і що? З чого видно що їх вимоги законні і справедливі? Де саме, до речі, заборонили убер? В сша, де чуть шо - засудять зразу він працює.
    Ви пропонуєте "плакати, колотись, але продовжувати їсти кактус"?)) воно мені треба - за свої гроші і нерви когось виховувати, якщо можна просто відмовитися від їх послуг на користь більш якісних?
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @shoptrip, мені от цікаво - Ви хочете нас переконати, що Убер поганий? НАВІЩО то Вам??? Якщо він поганий, то ми і без Вас якось розберемось.
     
  7. shoptrip

    shoptrip New Member

    Rosionochka, Ви найсимпатичніша тому із всіх постів вибрав Ваш. І щоб не розтягувати "баян" спробую відповісти і на інші реагування на мої пости.
    В жодному разі не хочу сказати що убер поганий - убер НЕЛЕГАЛЬНИЙ
    Мені це цікаво тому що, як правильно зауважив-(ла) flame, дещо обізнаний в цій темі. Признаюсь навіть перших 4 дні працював водієм убера Не за ради високого заробітку, а з цікавості. Возив безкоштовно (по промокоду) цікавився думкою пасажирів, моніторив замовлення, порівнював вартість поїздки, і т.д. Двоє пасажирів насильно розрахувались. Хлопець пригостив кексом, а жіночка "впхала" в бардачок 15 грн. Бо як-то задарма їхати))))
    Так ось- жодної жовчі, істерики, страху втратити клієнтів з приходом убера в мене немає. Мене непокоїть загальний бардак на ринку таксі. З 14 Лютого по 14 Квітня Укртрансінспекцією проводились рейдові перевірки водіїв таксі, на предмет дотримання вимог при наданні послуг. І що Ви думаєте за весь час рейдових перевірок виявили 2 авто на польських бляхах і 7 без ліцензії. Насправді їх 90% без ліцензій, а 98% не сплачують податків. Я підрахував, що від загальної кількості зайнятих в Україні перевезенням на таксі, бюджет недоотримує 2,8 млрд. грн. в рік. При тому майже кожен плаче (низькі тарифи, дороге пальне, запчастини, бездоріжжя, жлоби пасажири)
    Багіра, я був на тих зборах, і спастерігав як наші місцеві нелегали шукали шляхи щоб вигнати чужих нелегалів, тобіж "убер, яндекс"
    Потім були публічні попередження яндексу, потім попереджувальний страйк з залишеням автошин біля 4-йох держустанов. (участі не брав)

    Я буду тільки за, якщо убер легалізує водіїв що беруть в нього замовлення))) тільки того ніколи небуде!!
    flame, цікаве запитання (чисте авто та ще й з дит. кріслом) це звучить як удар нижче пояса))) та все ж можна спробувати ELC, або, я теж можу приїхати з кріслами для різного віку, чисте авто, таксометр, страхівки, міжнар. ліцензія, посттермінал, меддовідка, тех.огляд, парасоля, зарядні, некурящий, шен. віза. Можна і за кордон мінівеном без черг в обі сторони з таксфрі. А Ви заплатите? Чи має бути ціна вибачте як в @раного "вжик"чи "бжик"? В дописах також йшлось про закордон, так от: Відень, Прага, Рим та інші міста, таксисти немогли второпати коли я питав, чи можна працювати без ліцензії і сплати податків. А ми хочемо по європейськи ...
    Дискутувати можна довго, та нажаль марно - ментальність однако))
    Якщо зачепив чийсь гонор панянки, вибачайте! На одному з профільних сайтів маю підпис "якщо таксист вчить вас як жити, робіть все навпаки, щоб не стати таксистом"

     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    чому? Чи це такі надзвичайні вимоги? Мені дійсно на 2 тижні потрібен автомобіль з такими вимогами. А всі служби таксі на такі елементарні речі реагують, як на щось надзвичайне. Типу "райдер для суперстар".
    Я не ставила в опції
    хоч це ж і є базові позиції, окрім міжнародної ліцензії і шенген візи, за умов внутрішнього перевезення. Парасоля і зарядне - швидше як "комплімент" для пасажира і + водієві. До особистих звичок водія жоден пасажир не має права ставити вимоги до того часу, поки в автомобілі, який надає послуги не смердить сигаретами або водій в процесі перевезення курить.
    дивне запитання. Чи хтось просив безкоштовні послуги? Чи якщо не
    то має бути якийсь особливий подвійний чи потрійний тариф?
    ні, це не ментальність, це недоліки виховання, які дуже чітко характеризують водія. Коли ти відкриваєш двері автомобіля - відразу видно який чоловік сидить за кермом. Його автомобіль - його обличчя. І не варто всі недоліки списувати на ментальність і прикриватися голосним гаслом
    Починати треба з себе. І, повірте, "камінчик за камінчиком" вибудується фортеця.
    :girl_smile:В першу чергу потрібно навчитися якісно надавати послуги і пишатися своєю професією. І пасажири будуть відповідно себе поводити.
    Всі на форумі знають чим я займаюся. І своїм працівникам на початках співпраці пояснювала, що є різниця в тому який водій приходить на виписку документів. Якщо він чистий, вимитий, поголений, а не в тапках, смердючій футболці і подертих штанах, зарослий як будулай з засмальцьованими документами - його поважати ніколи не будуть. Дивилися на мене, як на дуру, розказували різні небилиці. Але з часом, коли все ж прислухалися і мааааленькими крочками робили такі дрібниці, дійшли до того,що зараз, коли приїздять на постійні завантаження їм варять каву, підгодовують і поважають їхню надзвичайно важку роботу. А нові клієнти, яким надавали разові послуги, мене часто питають який водій приїде.
    Все залежить від нас, головне щоб в голові не жив
    який
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 4
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а, і ще трошки ліричний відступ, але в тему. Я дуже полюбляю автобусні екскурсії. Мій чоловік, коли привозить мене до автобуса, має перше питання до водіїв - а де Ви спите? Всі, абсолютно всі дивляться на нього, як на інопланетянина. Тицяють пальцем на спальник. І він просить їх відкрити. А далі, або заспокоюється або мільйон разів мені дзвонить в дорозі. По спальнику видно абсолютно все - всі невідомі стають зрозумілими. І вже не треба дивитися на колеса, питатися про тахо, інтербус, і т.д. Спальник - основний маркер.
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. shoptrip

    shoptrip New Member

    Можливо для когось, - в мене 2 + бустер.
    Згідний з Вами, але диспетчер робить квадратні очі на таке прохання. Тому що ніхто не хоче з тим возитись, бо може колись комусь знадобиться. При попередньому замовленні для трансферної поїздки не проблема взагалі
    А з цього місця, якщо можна детальніше.
    Який з тарифів є правильний? Від диспетчера, таксиста бардюрника (я бардюрник бо в міськраду щомісячно сплачую 150 грн. за оренду кількох метрів асвальту ),таксист підприємець (я ФОП діючий з 2005р. до сьогодні) чи той що Вам назве проїзджаючий таксист?
    Апсолютно вірно. Яка б не була жара, а шорти і тапочки ні-ні ))
    Їдемо дальше ....
    Почати з себе ? почав в 2005 р.
    Знаю ще двох "камінчиків" крім себе, нажаль в фортецію не переростає(((
    От надаєш ті послуги, стараєшся і подобається, і задоволення отримуєш, і заробіток ніби більший ніж в статестичного львівського, а пишатись не виходить. Часом соромно признатись, бо одразу " а-а -а підтаксовуєш"?
    І тоді зриваєшся і кажеш : та ні @урва, працюю водієм таксі.
    Ось так десь воно виглядає те надання послуг ....:bayan2::bayan:
    .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    робить. А злийте трохи інфи і розкажіть нам яке попереднє навчання проходять ті дівчата, які працюють диспетчерами?
    попереднє замовлення дуже часто - проблема. Особливо з приміської зони.
    я не прив"язую питання до якоїсь конкретної суми. В кожного таксі своя сума, але,будь яка не стандартна ситуація - додатково дораховують певну суму. Я реально випала в осад, коли мене везли додому з Ашану і порахували за 2 салатові сумки по 15 грн за кожну, бо багаж. Можливо, не сперечалася заплатила 30 грн. По принципу "лоукосту" працювали - перевезення пасажира окрема оплата, багажу - окрема. Хоча, сам тариф був абсолютно не лоукостовський.
    ну якщо вже є такий досвід і
    так ще й
    може варто спробувати ламати стереотипи і будувати свій бізнес. Бо під лежачий камінь вода не тече і
    Робити собі рекламний сайт, навчити диспетчера так, як вам пасує і вважаєте правильним. За таких позитивних базових позицій і досвіду роботи з 2005 року мала би вже вималюватися власна групка замовників. Скелет "бази" Ви вже маєте, можна рухатися у власному напрямку і заповняти вільну нішу таксі з
    Львів "відкритий для світу" і головне не боятися вийти за межі стандарту.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Всьо, виходжу з дискусій))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Ржу!
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. jylanda

    jylanda занууууда

    От аргумент, що в деяких країнах заборонили убер, то трохи не діє в ситуації зі Львовом. Бо забороняють там, де для таксі існує дозвіл, який купується і який дуже дорогий, там таксистам логічно, що не хочеться втрачати. А у Львові, де більшість без ліцензії, ця боротьба трохи дивна. І якщо завдяки уберу будуть пропонуватися коректні тарифи і якість послуг, то це дуже добре. Весело було спостерігати за водієм таксі, який побачивши, що я говорю з чоловіком не українською мовою вирішив продовжити маршрут і поїхати околицями;) На моє запитання по маршруту знітився і швиденько поїхав прямою короткою дорогою. Не забуду випадок, коли нам для поїздки на шлюб машина була викликана за дві години до події і яка так і не приїхала, бо пан собі знайшов мабуть вигіднішого клієнта по дорозі... Ситуація з таксі така ж як і ситуація з маршрутками у Львові, жаліються на тарифи, тому бачте і транспорт розбитий і водії хами, піднімають тарифи і нічого не міняється. А насправді, нема конкуренції і роблять, що хочуть. А таксистам зараз з убером припекло, бо ж конкуренти, треба щось робити, а покращити сервіс не хочеться, хочеться лиш вигнати конкурента і далі хамити, обманювати і надавати жахливі послуги за нормальні ціни.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Минулого року чоловік прилетів з Америки через Київ(зазвичай намагається відразу до Львова, звісно). Назад їхав маршруткою. І все скидав мені якісь фотки маршрутки всередині. Я не розуміла, що то він фоткає, бо їжджу такими щодня. А він фоткав мені всяке поламане-брудне. Він громадським транспортом не їздить і для нього то шок.
    В Америці тоді друзі не змогли зустріти його, їхав автобусом. Перед посадкою вийшов до людей водій, дуже старший мужчина, сказав, що він водій, як його звуть, час прибуття в пункт призначення. САМ завантажив в багажник багаж пасажирів, чоловік хотів помогти покласти свою валізу і почув "та я ще не такий старий і сам можу то зробити". Ну і зрозуміло, що автобус був чистий і цілий.
    Я ось відразу згадала, як наші водії відчиняють багажники і стоять поруч курять як пани, спостерігаючи, як пасажири кладуть свої речі.))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Siania

    Siania Love Life

    Ох, як мене то злить! Дуже рідко чоловіки-таксисти ведуть себе по-джентельменськи. Зазвичай спокійно собі дивляться як дівчина запихає чемодан, ніби руки відсохнуть! Я тоді просто прошу допомогти мені, бо соромно при здоровому мужику піднімати валізу. А от їм не соромно)
     
  17. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    А Ви користувались" вжик", що маєте моральне право @раним його називати? Минулих вихідних їхала - машина чиста і нова, таксометр є, вартість дещо смішно мала. Для перевізника це однозначно великий +.
     
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    На таксі не сильно часто їжджу (тільки якщо пізно приїжджаю з поїздки, маршрутки вже не ходять). Але в ті поодинокі випадки водії весь час жаліються, як мало вони заробляють, що насправді такий маршрут, який ми їдемо (наприклад з Рясного до вокзалу) мав би коштувати 100 грн., а не 80. Часто кажуть, що в Рясне взагалі ніхто не хоче їхати, і як нам пощастило, що взагалі машина була, бо могли б останній момент відмовити. В четвер їхали від Південного на "вжику", то водій попався молодий, мовчазний, але.. Цілу дорогу писав чи то смс по телефону, чи просто шось собі клацав (одна рука всю дорогу на телефоні була, і як він на дорогу дивився?). Була включена якась дурна музика (в мене від такої голова може почати боліти). Та ще й після того, як постояли трохи в пробці, то почав так гнати, виїжджати на зустрічну смугу, обганяти, що страшно було.
    Ну звичайно можна було б його попросити виключити музику, чи зробити тихіше, бо клієнт ж ніби правий? Але якось не звикла до такого, хоч може треба було б. Тому рада була, що живі-здорові доїхали додому, і на цьому спасибі:)
    Убером не користувалася по тій причині, що немає в мене ні вайфаю, ні мобільного інтернету. Тому програмку на планшет собі поставила, але не користуюся)
    Але зрештою багато що напевно залежить від водія, від того як він доглядає за своєю машиною, наскільки культурний і ввічливий. От ще минулого тижня їхали, то водій зразу запитав, чи нам не холодно, включив опалення і привітно говорив. Ну хоч теж сказав, що не любить їздити в Рясне:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    На таксі їздимо постійно. Років 6 як Оптимальне - наш фаворит. Та воно не завжди приїжджає, особливо як мені треба на вокзал:girl_cray::girl_cray:.
    Убер дуже чекала після розповіді знайомих про київський Убер(розповіді з закордону не такі солодкі).
    В реальністі у Львові все набагато гірше. Водії і машини явно не того класу, що мали би бути. Багато таксистів зі Сходу, які ні бум бум в наших вулицях.
    Убером користувалися 3 рази. 1 раз - все супер. 2 раз - самі відмінили машину, бо програмка не правильно вказувала час доїзду. 3 раз - замовили на Пасху. Убер тоді глючив і ціни нам не показало, тільки написало, що по трійному тарифу(а водій ціну бачить тільки по приїзді). Викликати інше не хотіли, бо їхали до батьків на сніданок. В результаті поїздка вийшла в 126 грн, які висять боргом(бо на карточці була менша сума) і бажання їздити убером значно поубавилось.

    100%.
    Бо
    Поки люди мовчать, доти воно так і буде.
    Чоловік ЗАВЖДИ звонить операторам, як щось не так. І за ціну, і за хамство/сидіння в телефоні/не ту суму. Одного разу ми навіть по дорозі вийшли з таксі і нам інше прислали, бо водій був не в адекваті. І вони реально міняються.

    Можна по дорозі це міняти.

    В Києві не дешевше. Принаймі останній раз в і з аеропорта ми заплатили кругленьку суму.

    А в Києві хіба інакше))? То все залежиться від водія. У Києві зараз багато приїзжих.

    А що там має бути і як? Мені вже самій цікаво)).

    А ви не пробували хоч раз запитати чому так)?
    Я пробувала. І тепер знаю, що послуга "багаж" - це не так доплата за лишні кг в багажнику, а саме за те, що водій багаж поставить сам в багажник. Просто про це майже ніхто не знає.

    І чого мені здається, що ніяке)).
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    мені якось два ваші речення суперечать один одному
    а в інших служб таксі, того ж Оптимального чи Економу кращі машини? тут ще треба звернути увагу які у Львові дороги, як не бруківка то ямищі... в Києві хіба що корки часом ще більші, і нагліші водії.. мені в Києві з Убером приїжджали такі машини, що я не зразу їх знаходила серед інших припаркованих, одного разу взагалі якийсь а-ля джип приїхав
    у Львові теж гарні їздили з самого початку, але думаю з часом побачили що товкти по наших дорогах то вийдеш в жирний мінус
    я мала на увазі вартість суто Уберу, а не таксі загалом, до прикладу: заплатила зранку в час пік 106 грн, назад по звичайному тарифу 58 (по відчуттях відстань десь 10 км), у Львові я за 7 км на Убері плачу 50 грн по звичайному тарифу (а колись платила 32, хоча згідна що вартість нерелевантна)
    заплатила зранку по подвійному тарифу свідомо, тому що було спішно, і я не хотіла щоб служби виклику по мобільному мене підвели отим - у вашому районі машини немає
    тут просто є два фактори: було і стало (Убер у Львові), було непогано, і по дешевих цінах і по вищих, просто таксисти спеціально бойкотують Убер, мала кількість машин, і ціна тепер висока частіше
    якщо таксі потрібно терміново то викликаєш іншу службу, якщо можеш почекати якийсь час - моніториш поки тариф стає звичним, от і вся математика
    так треба було викликати інше)) я думаю що або машин мізер або теж тариф інший як і в новорічну ніч
    от недавно викликала колезі таксі, то по звичайному тарифу Убера виходило близько 70 грн, поки завершувались справи - підріс до 114.. моніторила, моніторила, викликала звичайне, 107 грн, далеко втік))
    хоча звичайно бувають дуже високі тарифи, головне бути уважним,
    чого на Пасху не показало, не знаю, але не ризикнула б всліпу замовляти
    при чому тут Київ?
    я про те, що у Львові! на виклик з мобільного таксист тебе шукає як з закритими очима, чи взагалі диспетчер не дочула вулицю чи номер, і "ти на суше, я на море"
    а Убер і Уклон їздять по навігації.. от якби обовязковою вимогою для таксистів був навігатор - інша справа
    в мене був такий таксист, але давав більш менш раду, бо програмка йому казала направо-наліво
    і старався, швидше був вшоці з наших вузьких вулиць і корків
    це було значно приємніше ніж з місцевим наглим, якому я стільки всього "винна"
    глянула в програмці - маю загалом більше 50 поїздок з Убером:)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2