Світські хроніки, жовта преса, факти і міфи...(2)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vittoriya, 2 Лютий 2014.

  1. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Кожен висловлює патріотизм по своєму: хтось на майдані всі ночі проводить...а хтось наряди міняє......
    [​IMG]
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    хто бачив інтерв'ю сумської в Світському житті?
    люстріровать!!!
     
  3. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    не бачила, але фб вже бурлить
    то вона серйозно говорила що бажає длоя дочки російського громадянствап?
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    більш ніж серйозно :bad:
    вже й гроші заплатили
    і мають надію, що вдасться домовитися...
     
  5. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    мдя, я знала що вона, м'яко кажучи, недалека, але щоб настілки топою бути - це потрібен талант!
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    вона надзвичайно талановита!!!!!!!!!! ( в цьому плані) і не раз вже підтвердила. І враховуючи її талант, скарги на відсутність роботи тому підтвердження.


    ---------- Додано в 01:13 ---------- Попередній допис був написаний в 01:08 ----------

    Що вона, що просто Тая: чемодан, возал, Москва. Хай там таланти цінують.
     
  7. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Бачила і ні краплі не здивувалась. Вона просто жалюгідна зі своїм сімейством. Хай валять всі разом і Таї прівєт передадуть. Україна нічого цінного в їхніх особах не втратила:)
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    що серйозно????.... Нема слів.... Від неї аж такого не чекала...
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Бо малА там вчиться в Щукінському і хоче потрапити в театр Вахтангова, а з українським паспортом то нереально і бла-бла-бла. Була б талановита, то з українським потрапила б.
     
  10. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    От фальшивка! В руках плакат «Україно, ти єдина», а в голові - мрії про москальський паспорт для донечки??? Вбило пояснення: «Це не змінює нашого патріотизму і любові до батьківщини! Це робочий паспорт.» Вбережи Боже, від таких патріотів!!! З такими патріотами ніяких ворогів не треба.
     
  11. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    знаєте, я навіть "тішуся", якщо можна так це назвати, бо зараз стає видно справжні обличчя людей. нехай забираються до росії і більше не повертаються сюди такі патріоти. нам таких не треба
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Сумська не дуже розумна жінка. Нічого поганого по суті, в тому що її донька матиме російський паспорт, я не бачу. Я маю безліч знайомих, що віднедавна мають паспорти США, Канади, Польщі і Британії. Це їх вибір, світ широкий і кожен шукає, де краще. Але сьогодні можна було про це змовчати, або, принаймні, подати не в такій формі. Ще казати, про те, що за паспорт дає великі гроші...Глупа жінка.
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

     
  14. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Все вірно. От тільки її донечка мріє про паспорт не якоїсь там країни, а саме тієї, яка навезла озброєних собак і хоче нашої крові!!!! Тієї країни, яка хоче відібрати все, що для нас дороге і знищити всіх, хто з цим не згідний! В сучасних умовах, паспорт РФ – це зрада. Таких зрадників я завжди буду зневажати. І при цьому вони можуть скільки завгодно розповідати про патріотизм і любов до батьківщини. Вчинки говорять на багато більше!
     
  15. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Це точно. Я колись бачила в "Світському житті", роки два тому, напевно, як Сумська з доцьою була на якійсь тусі, розказувала Каті шо вона малу в світ вивела, знайомства заводити. А потім Катя брала інтерв"ю в якогось режисера, і він плювався на ту тупу Сумську, як йому та протекція і просовування її доці остогидло і шо всі вже від неї шарахаються.

    Давайте зіграємо в гру. Ану, хто назве якусь професію, для якої має значення твій паспорт? Ну в мене один варіант-президент/політик...в кого ше які?

    ---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

    Я шось схоже в якомусь інтерв"ю Міли Куніс читала. Про те як вона пам"ятає переслідування і свастики усюди.І це при тому, що вона в 7 років виїхала...ааааа!!!Як страшно жити в Україні.
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Вже пора б українцям забути про те, хто за небіжки Австрії був українцем. Українець - це не тільки кров в жилах, українець - це в душі. А такі тварі як Куніс, Куриленко і іже с німі навіть морально права не мають бути причетними до української нації.
     
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    А що дивуватись? Я таких як Сумська називаю справжніми "поцріотами" і тим все сказано. А про Куриленко і Бердянськ точно сказали, він з неї нікуди не дівся) А що там киянка Йовович каже?
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    ну вона ніби дуже підтримує Україну!
    А про Куриленк-то невідомо коли вона то таке сказала, може то було ще 2 роки тому інтервю, а зараз то вирішили більш поширити, щоб спровокувати знову думку про українців , які виїхали. Тому для мене та фраза її ні про що не говорить. От якщо буде конкретно щось про ситуацію в даний час, тоді висловлюся. Я її не захищаю, бо взагалі нею не цікавилася,, просто таке враження на мене справила та новина
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Ще невідомо, яку батьківщину вона має на увазі - Росію чи Україну) На різних ток-шоу її представляють як "русскую".
     
  20. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    от власне, а не показувати, і типу ось так нада.
    Хай ще собі виробить паспорт і шурує туди . Я ніколи не любила її нещирий оскал і награний патріотизм. Актріса.