Світські хроніки, жовта преса, факти і міфи...(2)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vittoriya, 2 Лютий 2014.

  1. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Ура, ура!!:girl_tender:
    [​IMG]
     
  2. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Не думаю, що це правда. Вже не одноразово ходила така інформація і вона не підтверджувалась.
    так, Боря. Він зараз модель-андрогін, працює закордоном і досить успішно.
     
  3. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Кидаю сюди і в євромайдан
    Мене обурило, мене порвало. Марія Яремчук ходила здавати кров євромайданівцям.
    А на початку майдану її зробили переможницею конкурсу з відбору на євробачеення. Вона обнімалась з азіровим і дякувала ПР "за наше счастливое детство".
    Хто крім мене проти її виступу на євробаченні?
    http://glianec.com/novini/10110skandalna-spivachka-zdae-krov-dlya-poranenih-na-maidani-foto.html
     
  4. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Попіарилась. Купа фоток. Якби було від щирого серця, то навіть би нікому не казала, знайшлись би люди, які б її там впізнали і сфоткали, а так. Сама фоткаю, сама піарюсь. Не симпатизує вона мені ні як співачка, ні як людина.
     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    А згадайте її заяви як вона усім серцем підтримує ПР
    http://viva.ua/view/24784
    І тут раптом такий поворот. Фу
     
  6. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Та їй тільки 20 років... та і взагалі така пустенька. Може додумалась, або хтось підказав, що не права була. У вчинку Повалійки я більше зла бачу.
     
  7. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    от я що подумала, щодо Євробачення. З однієї сторони це справа десята, грубо кажучи це досить примітивний конкурс і на ньому акцентувати увагу не хочеться, але як подумаю як та Маша-пустушка буде піаритись на тому конкурсі, махати прапором України, коли займе котресь з перших місць (а я думаю що займе, бо конкурс давно заполітизований і з високою ймовірністю європейці з почуття вини чи солідарності голосуватимуть за Україну, хто б її не представляв і що б не співав). І то при тому що вона дійсно продажна дівка, яка б не була молоденька, але давно було зрозуміло що вона буде з тими, хто дасть їй гроші і прокладе шлях на велику сцену, а її однолітків на Майдані відстрілювали, тому щодо її молодості - сумнівне виправдання.
    До речі, сьогодні по Львівській хвилі почула що після 20 лютого сильно змінилась ситуація всеукраїнських хіт-парадах. Якщо до того на першому місці стабільно була нова Віа Гра з піснею "Перемирие", то тепер на 27 пунктів піднялась пісня Кузьми "Історія" (Я хочу тут жити, а не вмирати) і на 107(!) пісня Океану Ельзи "Стіна". Думаю що Кузьма чи ОЕ могли б представити нас на Євробаченні, ці гурти сприймає вся Україна, і цим вони могли б виконати об'єднавчу функцію, крім того їх пісні як ніколи актуальні. Але, насправді, сумніваюсь що Скрябін чи ОЕ поїдуть на Євробачення бо то не їх рівень, та і навряд вони захочуть так піаритись, і не захочуть наголошувати на цьому питанні і це, напевно, добре.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Вся Україна? ОЕ давно вже вийшло за межі країни! І їхати на такий примітивний продажний конкурс було б встидом для них!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    в мене подружка в Японії навіть про них чула і їй їхня музика дуже-предуже подобається. Хоч нічого практично не розуміє. Я перший тиждень не могла зрозуміти що таке "оушн ельз" і де то воно в нас в Україні водиться, а потім в мене задзвонив телефон і вона аж підскочила і казала не брати трубку, тішилась музикою і заставляла перекладати що там співаюсь.

    Ну а щодо Євробачення...Конкурс то запроданий, але я також за те що ОЄ брали там участь, а не... Яремчук я взагалі не сприймаю. Ні як людину, ні як співачку.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...



    І ще по темі світських хронік: французькі медики повідомляють, що у доньки Висоцького та Кончаловського почала спостерігатися позитивна динаміка. Тому вони зараз зменшують кількість седативних препаратів і будуть пробувати поступово її виводити із коми
     
  11. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Я писала суто про Україну, бо зараз це важливіше, я в курсі що ОЕ люблять в багатьох країнах, в Європі і Росії в тому числі.
    і я про це
    але в даній ситуації мета була б не засвітитись на конкурсі, а відомому в багатьох країнах гурту з однієї сторони об'єднати своєю музикою Україну, з іншої - сколихнути заспану Європу, яка теж цей гурт любить і можливо так зрозуміє нас.

    Але це так, думки вголос, сумнівно що таке можливо, просто не хочеться щоб та "Маша-п'ять рублів і ваша" представляла Україну після всіх подій, навіть на такому конкурсі як Євробачення.
     
  12. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Моя думка так, що цього року Україна взагалі не має брати участь в Євробаченні. Машу туди відправляти нема чого. А змінювати кандидатуру, то буде повторення 2005
     
  13. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Можливо дійсно, якщо не ОЕ, то краще вже ніхто
     
  14. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    ну та й Маша продажна с...а - нема слів просто! ЯК?? Як можна таак піаритися та "перефарбовуватися"? майдану допомагали сотні співаків-артистів-інтелігенції і ніхто фотозвіти про це не викладав. Однозначно цьогоріч ніхто немає права брати участь в тому примітивному Євробаченні.
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

     
  16. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    АЛЬБИНА ДЖАНАБАЕВА БЕРЕМЕННА . Популярная певица станет мамой во второй раз. [​IMG]
     
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    ну як пережити таку втрату?
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Хай ще з собою забирає Ані Лорак заодно!
     
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Лорак, Кароль і Повалійка, Гришко і ще парочка таких "звйозд" - "скатертью дорожка" їм :girl_bye: Давно видно було, що мають все українське "десь далеко і глибоко", хай там творять свою "безсмертну попсу", там таке люблять :)