Свекруха-бабуся (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    293 голосів
    56,2%
  2. свекрусі

    27 голосів
    5,2%
  3. обом

    109 голосів
    20,9%
  4. нікому

    81 голосів
    15,5%
  5. сусідці

    11 голосів
    2,1%
  1. MissO

    MissO Well-Known Member

    Якби наші свекрухи-бабусі керували тільки своім життям, скількох проблем і нервувань можна було б уникнути!
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Сказала, що наразі ще не думала про те, і постаралася якось зіскочити з тої теми. Подробиць я не знаю, мала з чоловіком ходила.
    А я там знаю... Напевно, так і треба буде зробити)
    Тут абітурієнти поступають у 17-18 років і мають сумніви, а в 12 - то ще таке дзєцко...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    а якби невістки-зяті не вважали, що їм всі винні, бо вони молода сім"я, то
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  4. MissO

    MissO Well-Known Member

    Я з Вами згідна на всі 100%. Мене теж бісить, коли хтось вважає, що батьки дітям повинні до скону. В моєму розумінні, допомога тире зобов'язання. Моя сестра, наприклад вважає, що всі ій щось винні. Моя мама мусить залишити все і бути з дітьми, бо ій (сестрі) треба на весілля, на роботу, вона захворіла і т.д. і т.п. Але разом з тим мама тримає руку на пульсі іі життя. Тобто хочеш допомоги, будь готова жити за чужими правилами і звітувати про кожен свій крок. Але я за повну автономію своєі сім'і і бабуся, як гість, а не диктатор в ній.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  5. NiceHouse

    NiceHouse Member

    В мене інша проблема: свекор-дідусь, який абсолютно переконаний в тому, що
    1. дітей з народження треба годувати тертими сухарями;
    2. Від коліків у животику немовлятам треба давати молоко з чорним перцем;
    3. Немовля треба розтягувати;
    4. Дитині-алергіку десна потрібно мастити медом, коли лізуть зуби;
    5. Якщо дитина бере себе ручками за вуха, то в дитини болять вуха
    І т.д.....
    І це все було б просто смішно, якби він не виробляв з малим різні трюки, ховаючись від мене, бо я сварюся.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. zkate

    zkate Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  7. NiceHouse

    NiceHouse Member

    А що робити?
     
  8. zkate

    zkate Well-Known Member

    @NiceHouse а скільки йому років, що у нього такі переконання?
     
  9. NiceHouse

    NiceHouse Member

    53. Як пояснити людині,що це маразм. Сваритися не хочеться і грубіянити теж,але я вже на межі.
     
  10. zkate

    zkate Well-Known Member

    Не старий. Дивно де він того набрався. Я так розумію живете разом? А чоловік як на то реагує? Мусите знайти якісь важілі впливу. Свекруха що на то каже? Мають же бути адекватні думки навколо
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2016 ---
    Розумієте, якщо будете одна з ним боротися, станете ворогом. Вам треба шукати підтримку і об'єднуватися. Я чесно в шоці, бо такі перли вперше чую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Ні ми живемо окремо, але буваю чи в нас вдома два рази на місяць, встигає дістати мене по повній.
     
  12. zkate

    zkate Well-Known Member

    В такому випадку бути весь час поруч з дитиною, щоб нічого не накоїв свекор, а всі поради пропускати мимо
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А скільки дитині?
    Ходити в гості тоді, коли дитина спить. Довго не сидіти. І не випускати дитину з рук. Слінг вам в допомогу)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Я теж поки нічого іншого не придумала, дякую.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2016 ---
    Ще нема й року, але часто приходять до нас і ображаються, якщо я не даю маля на руки.
     
  15. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Та ви давайте, але не залишайте на одинці. І якщо щось не так, то спокійно про це говоріть.
    Правда, я не знаю, як можна бути спокійною, коли із твоєю дитиною таке виробляють.
    І ще питання. А ваш свекор сам так лікується?

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  16. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Та, каже, що йому молоко з перцем помагає від болі в животі. По моєму, це діагноз
    --- дописи об"єднано, 20 Грудень 2016 ---
    Знаєте, інколи думаю, що краще стати ворогом,ніж дозволяти таке витворити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Це звичайно, не дуже добра порада, але я була своїм батькам та свекрам раз різко відповіла, що діти мої і я знаю краще, як робити, чим і коли годувати, і як лікувати. Осад був. При чому мені теж було неприємно. Але всі тихо проковтнули і забули. Але відтоді я отримую лише обережні поради з обох сторін. В усьому решта у нас немає суперечок. І я можу спокійно залишити дітей із бабусями, коли вони приїжають до нас.
    Можливо і вам треба присікти раз так знущання над дитиною, бо інакше це не назвеш. Це ваша дитина і вам вирішувати, як її годувати та виховувати.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 4
  18. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Це дійсно так, краще раз відрізати, ніж постійно бути в стресі. От я вже ніяк не можу заснути, аж коробить від того. Треба всіх поставити на місце, бо жити не дадуть
    --- дописи об"єднано, 20 Грудень 2016 ---
    Дякую за поради, бо мені здавалося, що це я сходжу з розуму.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Приніс мені Миколай від свекрухи брудну заношену куртку з секонду і "дротяний" шалик. Взяла його попрати і думаю, що за дротики тоненькі вилазять? А там у складі якесь металізоване волокно... А чоловікові дві пари кальсонів, теж з секонду. Так мені якось обурливо і принизливо, просто сиджу і плачу. Та не треба тих подарунків, одну шоколадку, одну апельсинку подаруй і досить буде... Коли міряла ту куртку у свекрухи вдома, не зауважила, бо зверху вона досить нормальна, сучасного фасону, а принесла додому, поклала в ванну прати (машинки пральної в мене нема), а вона з внутрішнього боку аж чорна, плями якісь жирні, і біля кишень аж чорно. Стільки води і газу витратила, сяк-так випрала, на балкон вивішала, думаю, коли ж вона мені при такій погоді висохне - до хати не хочу брати її сушити, бо бридко, чесне слово. Довго мила миску і ванну після того всього, а ті дротики з шалика - таке враження, що вони всюди. Сама винна, що не оглянула добре то все, але трохи соромилася аж так придивлятися при ній, і от результат... Але я навіть не сподівалася на таке... Блін, якась фобія, вже прати боюся в тій мисці. Бл...ха-муха, ну що таке...
    Навіть не знаю, може, то в жилєтку треба було йти...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  20. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Та викиньте то втіхаря і не мучтеся...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1