Суха весільна статистика

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем natalka-matias, 1 Лютий 2010.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 07.06.2009р.
    2.зал "Форос"трошки замало місця було для танців, але загалом сподобалось, про що домовлялись так і було.
    3.фотограф Міша Йванів.сподобалось дуже.трошки довго віддавав фото))
    4.відеооператор Петро Степанович.знімав весілля в подружки, мені сподобалось і запросила до себе.задоволена.
    5.тамада Назар Бійчук. просто супер! людей було багато, і він всіх бавив.
    6.розваги знову ж Бійчук. більше нічого такого не придумували.
    7. Плаття купляла в Хмельницькому.там більшість наших салонних плать зустріла.задоволена повністю.
    8.на машини робила фатін і квіткові композиції штучні. хотіла живі, але в останній момент передумала.зал оформляли тільки кульками.
    9.родзинкою мабуть було те, що всіх всіх гостей ми зібрали в церкві.
    10.перукар Наталя з перукарні біля галицького базару, манікюр на дому робила, візаж там же.
    11.вартувало вночі поїхати фотографуватися.або після весілля, або ще якось.тільки за те шкодую.
     
  2. Клубнічка

    Клубнічка New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1.06.09.2008р.
    2.так як ми затягли з приготуванням весілля. чомусь тоді здавалося що в нас ще купа часу. То зіткнули з проблемою що всі ресторани вже заняті(почали шукати ресторан за 3 місяці до весілля). То саме весілля справляли в столовій Кооперативного технікуму(м Тернопіль) . Але я нежалію що справляли в столовій, бо там був гарний ремонт, чудовий зал, який ми прикрасили квітами і виглядав він не гірше дорогого ресторану. Дуже смачна кухня! Влосталь місця для танцю. Мінусів навіть непригадую(напевно їх небуло)
    3.фотографом була моя тьотя. Вона професійний, але непрактикуючий фотограф(тому писати імені небуду). фото пречудові!!!
    Ще мали студійне фото у Вадіма Єлфімова (студія Елфото). Дуже гарні і ніжні фотографії!!! Фотограф суперпозитивний! Працювати з ним надзвичайно легко!
    4.Відео Сергій Воронцов. Не зовсім сучасне, але якісне відео. Прислухався до всіх наших побажань.
    5.Ми немали тамади. У нас весілля вели самі музиканти. Вели вони негірше тамади. Дуже добре відчували зал. Виконали всі наші побажання нарахунок наших музичних вподобань.
    6. Музиканти вели конкурси. А ще ми запускали небесні ліхтарики.
    7. Мені шили плаття в салоні "Княжна". спочатку підібрали фасон, їздила на примірки. обговорювали тканину, оздоблення, аксесуари. Результатом задоволена на всі 100%!!! Чоловікові купували костюм у магазині на 2поверсі ЦУМу(як називаєця сам магазин уже непамятаю)
    8.букет вибирали разом з коханим у салоні квітів "Фантазія". Вони зробили трішки не те що ми замовляли але впринципі букетик був гарненький.декори я робила власноруч. Зробила дві бутилочки шампанського вбраних як наречений і наречена,деякі прикраси длязалу робила сама, шила подушечку під кольца,обшивала весільний кошичок, робила шкатулочку для грошей. Арку(разом з оформленням столу для молодят) і прикраси на машини замовляли у весільній агенції "Ілеал"
    9.Завдяки нашим музикантам у нас на весіллі танцювали всі від дітей, до бабців дідусів
    10.Перукар Света, взажист оксана. Зачіска була на 4(по 5-ти бальній шкалі), але це вже швидше ізяни могорідкого і тонкого волося. А от макіяжом я була просто зачарована!!!!
    11.Я б небрала мобільних!!!! А то постійні дзвінки моєї свекрухи з запитаннями "де ви є? Нащо вам ті фото?! Давайте бігом у зал, бо вас тут гості чекають!" Мене на весіллі довели до сказу!!! І це при тому що ми нікуди не запізнювались, гості знали що у нас між шлюбом і забавою, ще є фотостудія і прогулянка в парку.
     
  3. Kviten

    Kviten Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. Весілля було 21 квітня 2007 року.
    2. Зал- "Український дворик", на Сихові. Зал сподобався, готують смачно. Не обійшлось, звичайно, без "нюансів", трошки продуктів (тих що дорожчі) "пропало" ( наприклад, ікра, яку дядько спеціально на весілля привіз з Росії, була замінена на іншу, знаємо точно: привезена з Росії була зовсім інша і на вигляд і на смак, ніж та яку подали:). Решта всім задоволені. Вартість, як на ті часи, була досить помірна.
    3. Фотограф - Віктор (він щосуботи знимкує розписки в районному РАЦСІ на Зеленій), переважно знімає спортивні події, тому не було жодних "постановочних" кадрів, просто "ловив" цікаві моменти. Дуже задоволені його роботою, фотки часто переглядаємо.
    4. Відео - Уляна Добрій, врахувала всі наші побажання, і гарно все зробила. Фільм був готовий через 3 тижні. Сподобалось.
    5,6. Тамада - Олег Пшик, він також учасник оркестру "медик", чи щось типу того. Музики файно грали, тамада взагалі був супер, всім раджу, тільки замовляйте наперед за пів року мінімум:)))
    7. Плаття шила в кравчині Олі (вона має салон на Південному, в Новинці), гарно і швидко пошила таке плаття, яке я хотіла. І зовсім недорого (за плаття з вельоном і сумочкою заплатили 1100 грн.)
    8. Букет коханий замовляв на Галицькому, сподобався. Машини прикрашали в квітковому магазині біля Санта-Барбари. Зал прикрашали дружки.
    9. "родзинкою" був зворушливий обряд,який нам порадив тамада,коли батьки мого чоловіка, щасливі у шлюбі, взяли в руки запалену свічку, і від її полум"я запалили нашу, це символізувало "вогонь сімейного затишку", який батьки нам передали. Дуже красиво!
    10. Перукар Наташа, візажист Аня, салон КОМІЛЬФО. Зачіска була супер, трималась гарно, але була "жива". Макіяж також сподобався. Манікюр робила сама, бо в силу моєї професії, яка не допускає довгих нігтів, варіантів було не так багато, справилась сама:)))
    11. Зовсім забула про кошички на солодке для гостей! Вони мені так подобаються...а тут зовсім вилетіло з голови! Доведеться вже на срібне-золоте весілля точно їх придбати:haha: А взагалі, день весілля був безхмарним і найщасливішим у нашому житті! Навіть без кошичків:)))


    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 10 Вересень 2010
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 08.2010
    2, 3, 4 - не Львів, тому не пишу
    5. тамада не сподобався. вважаю, що самі мгли так само зробити, бо традиції знаємо і конкурсів теж можна напитати. тому, чякщо маєте говірких знайомих-родичів, то можна не замовляти, а всіляких цікавинок і традицій можна теж напитати
    6. хотіла небесні ліхтарики, але наречений не захотів. це коштувало б до 600 грн (один великий і 15 менших ліхтариків).
    7. і плаття, і костюм у Хмельницькому (2300 (з віночком, фатою, болеро) і 600 грн відповідно, костюми є і дорожчі, але так вже вийшло, що брали такий)
    8. і букет, і прикраси залу варто було робити 100%. букет був 1 і його ж кидала. прикраси залу та авто із штучних квітів, фатіну.
    9.
    10. з прикрас лише намисто з перлинок. зачіска і макіяж були. манікюр робила сестра.
    11. я б купила би гарніші бокали, тобто прикраси на них (тут є гілочка про ексклюзивні прикраси).
    а ще замовила би музиків з Львівської області (чи тернопільської) які грають живу музику і ведуть весілля одночасно. (але це обійшлося б нам на 1000 дорожче).
    обов'язково робіть постановку у хореографа на перший танець - це класно.
    а ще вінчання у спокійній обстановці - це класно: ніхто не поспішає, священник не тараторить молитви і т.д.
    ще запрошення власного виготовлення (потім ще питали: "дорогі, мабуть?")
    ми дали музикам список музики, яку ми хотіли би почути і вони її поставили, не зважаючи на те, що не дуже популярна і не весільна музика то була
    варто було б зробити бутоньєрки з живих квітів.
    і ще: будьте собою на весіллі, бо це не вистава (нам потім купу компліментів робили, що ми такі класні були, романтичні і т.д.)

    п.с. може щось згадаю, то допишу

    ---------- Додано в 18:52 ---------- Попередній допис був написаний в 18:50 ----------

    мій брат (малий) теж годував усіх бродячих котів біля будинку не тільки за день до мого весілля, а завжди, то передавали дощ на цей день, а він пішов тоді, як ми вже заховалися до ресторану)))) мабуть, тре вірити) але туфлі нікуди не виставляла
     
  5. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    1. 28.08.2010 р.
    2. Зал "Робін Гуд"(Золочів). Кухня дуже смачне, ми все наперед перепробували.
    3. Фотограф Славік Бартків. Початківець і талантище! фотографії скоро будуть, на весіллі був майже не помітним.
    4. Відеооператор Андрій Тихий. Приємний, спокійний, легко з ним працювати. Відео ще не маємо.
    5. Тамада і музика-брати Кунтії, було все просто супер, відробили на всі 200%
    6. Всі розваги проводили музики, всім було весело і цікаво.
    7. Плаття купувала в салоні біля ц.Анни(в приміщенні театру).Для дуже вибагливих наречених не раджу, бо тітонька з характером. Костюм купували в Скрині по розпродажі.
    8.Шлюбний букет вибирала сама(давно знала,який хочу) з бордових троянд, бокали, кошик, свічки прикрашала сама, від чого отримувала велике задоволення, на машинах були штучні квіти та фатін.
    9. Родзинками були по- перше наші запрошення, зал-розташований в сосновомі лісі біля озера, а також те, що гості були приємно здивовані, від того, що всі були в церкві.
    10. Зачіска, манікюр, педікюр робила в Золочеві. Прикраси купувала простенькі в Касабланці, тепер маю що вдягнути до вечірнього плаття))
    11. Я була настільки зачарована і щаслива, що забула про все і про всіх на світі, тому не встигла до всіх родичів підійти. Можливо треба було більше фотографій з друзями зробити, хоча вони зі своїми фотапаратами підходили з нами знимкуватися.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Вересень 2010
  6. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1.7.08.2010р.
    2.зал "Еліта" на Городоцькій, взагальному було не погано, але були нюанси: було жарко бо кондиціонери стоять з протилежної сторони від молодих, пропали трохи продукти зі столу. і не приїхала їхня людина, яка мала організувати холодний салют(що було надзвийчайно неприємно):girl_devil:, платили по 260 грн з людини без алкоголю,води, мясного і солодкого. Правда в той день була неймовірна жара і багато продуктів полишалося.
    3.Володимир Афанасьєв, нам він сподобався, старався дослухатися до наших побажань.
    4.Віктор Ольхов,теж сподобався, відео ще немаємо, але він старався і це було видно.
    5.Ірина Мурин, дуже приємна жіночка, крім тамадування організувала нам ще багато різних посліг (напр. оформлення машин, першого танцю та ін.)
    6.Запускали небесні ліхтарики. а за всі інші розваги відповідала п. Ірина.
    7.плаття купляла в салоні Оксани Мухи на Я. Мудрого, ціни на пару тисяч дешевше ніж в салоні мухи в центрі. Платтям я була задоволена більше всього, мені було надзвичайно зручно.:girl_tender:
    Костюм купляли в центрі в магазині Воронін, чоловік теж задоволений.
    8.букет робили на Південному, обійшовся в 450 грн, там робили і живу бутеньєрку, добре що я ше мала похожу штучну бо та розсипалась після церкви. Прикраси на машини брали на прокат в п.Іри, то її дівчатка приїхали і нам прикрасили машини а потім приїхали і то все познімали, мали маленькі подаруночки (статуеточки) для батьків, хресних, дружб і т.д. То всі потім згадували, і всім було приємно.
    9. Розписані вже були давно та нема фото з розписки, тому зробили собі церемонію в Будинку Вчених. Домовлялися з їхнім директором, а тамада нам її провела.:girl_tender:
    10.прикраси купила в Новому Цумі в Касабланці на 0 поверсі.
    Макіяж та зачіску робила мені Галя, не знаю прізвіща, живе недалеко біля Скрині, заплатила 250 грн за все...дуже задоволена, ніжний макіяж і зачіска яка виглядала добре навіть коли вже знали фату.:girl_smile:
    11. шкодую тепер що не поїхали фотографуватися вечером по Львову, були б красиві фото і що не різали коровай, бо я була ДУЖЕ змучена...бо була спека, тепер іноді задумуюсь чому ми не зробили весілля в вересні. І друге це будьте готові, що якщо зал має альтанки то багато гостей будуть сидіти там а не в самому залі:girl_mad:
     
  7. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1.18.09.10
    2.залом не дуже задоволена більше примхи родини нареченого ресторан на Пулює 34А. Їжа смачна, повільні офіцінти, зал досить гарний на 90 людей як раз,був прикрашений живими квітами.Немає гарної територіх біля ресторану.
    3.Щурко багато писати не будк фото бачила поки тільки на фотику.Про професійні - фамілія говорить сама про себе))). А як людина дуже класний і веселий стільки позитиву після другого дня до зйомки.
    4.Коля Кравців дуже сильно нас вимучив на передвесільній тому на весілля знімав все що відбувалося.Лавсторі показували на весілллі вийшло дуже класно навіть і не думала))
    5. Ігор Вовк дуже переживала за тамаду так як не бачила ніколи як він працює. А ще дала йому дуже великий список що робити що не робити))). Але задоволена на всі 100% пройшло все так як хотіла. Дуже сподобалася, що радився зі мною кому слово, що зараз робимо одним словом весілля пройшло на ура.
    Сукеночку купляла в салоні Сакура колекція 2010
    Benjamin Roberts Англія. Костюм тоже англійський ))) RAMSEY магазин біля обласних кас.
    8. букет був з маленьких кал -сантадезій,дружки і дружки також мали бонбарєрки і букетики на руку з живих квітів.Машини оформленні букетами з троянд чайного кольору . Зал оформляли також квітами довгі вази на столах і на нашому столі спадаючий букет. Ну тут стандартно) нічого нового не придумаєш. Виглядала дуже мило дуже оживило зал.На другий день всі ці квіти занесли до церкви + з нашими подарованими.
    9. Родзинки ну це тяжко так назвати а таке було -
    запрошення на весілля робили своїми руцями самі,
    після шлюбу пускали не голубів а багато білиш кульок, шлюб був у Домініканах(церква була гарно прикрашена бантиками білими і квітами)коли заходили було досить похмурно а вийшли з церкви засвітило сонечко)))) Кожному гостеві подарунок цукерки шоколад у цукровій глазурі у формі сердечок білі і рожеві з карточкою подяки, перший танець постановка з конфеті машиною.Тортик 3 поверховий з холодними фонтанами,був альбом для побажань, також пускали ліхтарь серце, усі гості написали на ньому одне слово побажанння.Також показували Lovestory.
    В кінці всі взявшися за руки запалили бенгальські вогники під "Родина, родина......
    10. Манікюр звичайний френч робила задоволена зачіска робила у свого перукаря Леся Коцур.Макіяж чесно не знаю хто але дуже задоволена як хотіла дуже ніжно.
    11.варто зробити і не зробили ми, одразу після закінчення весілля поїхати у готель.У нас щось затянулося прошання з гостями, солодке, збирання речей.І звичайно забули замовити готель тому поїхали до себе додомцю)
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2010
  8. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 19.09.2010

    2.Камелія, на Сихові. Гарна їжа, затверджене до коми меню, непомітні офіціанти. Я не їла нічого майже тому про смак нічого сказати не можу. Єдине що біля залу не було гарної площадки, але ті кому треба було покурити і так виходили.

    3.Фотограф Руслан Романець, наш добрий знайомий, який виконував будь-які забаганки і був дуже уважним до кожної деталі. Фотки я хотіла природні, а не в стилі моделей Проновіас, тому дуже і дуже задоволена. Відеооператор також наш знайомий, але його робіт я не бачила, для мене відео не є таким важливим

    5.роль тамади виконували музики і дружки)))

    6.на рахунок розваг хотіла сказати одне: за столами мало хто сидів. Алкогольний столик висмоктали до краплі, фруктовий теж злизали. Танцювали всі і під все, бо багато які з треків ми вибирали самі впродовж підготовки до весілля.

    7. Костюм купили на привокзальному, сукню в салоні в м. Запоріжжя.

    8.букет робили в п.Надії на ринку на в.Великого. Букет живий досі, а вже пройшов майже тиждень. Бутоньєрки дружкам, дружбам і молодому теж там само з живих квітів. Авто замовили по оголошенню у вашому магазині 1000 грн за два мерси на 6 годин. Зал особливо не прикрашали, він сам по собі дуже гарний.

    9.коробку на гроші у вигляді торту, запрошення на весілля, свічки, бокали - була ручна робота моя і дружки. Подарунок свекрусі теж саморобний.

    10.перукар був той що і на розписку, з перукарні біля дому. Були деякі проблеми, які я швидко вирішила за 30 хв до того, як за мною приїхав молодий. Макіяж - чудесна дівчинка Іра, вона справжній художник, макіяж непомітний на фото, але обличчя виглядає як на 100000000 баксів. Манікюр - френч. Свої нігті були біля 1 см довжиною. Прикраси - натуральні перли.

    11.Я заспівала 4 пісні на бенкеті разом з музикантами. Чоловік грав на гітарі. Всі були вражені, батьки плакали, а в гостей просто відпали щелепи.

    Загалом витратили тисяч 20-22, але виглядало на 100 як мінімум.

    Весільний торт робила бабуся чоловіка, його мама сама пекла пляцки, за які всюди вислуховую подяки і компліменти. Закуски робила тітка молодого, навіть чіпси до пива смажили самі.
     
  9. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 04.09.2010р.

    2. Ресторан Святослав (Винники), сподобалося все: інтерєр,зовнішній дворик, дуже смачна їжа, офіціанти молодчинки, все гарно і швидко робили, ввічливі і культурні(мій хресний сказав - як на підбір))), світло в ресторані, а особливо їхні музиканти - то взагалі щось!

    3. Володя Щурко - перевесільні фотки - бомба, на весільні чекаю недочекаюся)))

    4. В.Корчинський - бачила роботу, гарно змінає, недорого бере, давно його знаю, на відео ще чекаю!

    5.тамади не було - як би був, то був би зайвим.

    6. музиканти з ресторану дуже гарні проводили конкурси, в нас на весіллі було багато молоді, тому всі в конкурсах були задіяні, дуже весело було. А ще чоловіка мама організувала нам привітання від литовського ансамблю (чоловік на половину литовець)., вони були в їхніх національних строях, було цікаво і і оригінально(мало де на веслях таке побачиш)

    7. Плаття брала в "Едемі", дуже задоволена, чоловік костюм в Лондоні купляв, дуже якісний і гарний!

    8. букет, бутоньєрка - магазин на Лесі Українки - дуже задоволена, для дружбів - в дівчинки одної замовляла, в неї ж декор на машини( капелюшок з фатою для мене, циліндр для молодого, і квіти з фатіном на ручки машин, дуже гарно виглядало!

    9. в нас коли були танці - дуже гарна була світло-музика, а ще пускали важкий дим, який стелився по підлозі., а ще в другій половині весілля зробили ніби дискотеку, були і українські пісні, і англійські, і польські, - різні, ми відривалися на всі 1000000%!

    10. дівчинка з мого рідного міста - зачіскою була задоволена, а макіяжем - не дуже, бо спочатку він був дуже виразний, я себе не впізнала в дзеркалі. але пізніше трохи поправили, хоч було не те, що я б хотіла! Прикрас на мені не було, тільки кульчики, ніяких рукавичок, сумочок, парасольок, і т. д.

    11.Обовязково робіть пробний макіяж!!! А ще варто було б посадити поближче друзів до себе, і побільше випивки на фуршетні столи поставити - випили все)))
     
    Останнє редагування: 28 Вересень 2010
  10. lessy

    lessy New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 28.08.2010
    2. готельно відпочинковий комплекс Узлісся - все супер, і їжа , і офіціанти, і природа навколо ,і ставлення персоналу, і можливість знижки на готель для усіх бажаючих зі списку гостей,і можливість провести другий день в тому ж залі (щоправда якщо там немає резерву на інше свято)
    3. Віталій Грабар - дуже мені комфортно з ним.
    4.Тарантіно - Микола Кондратенко - оригінальні весільні фільми і індивідуальний підхід до кожного,уже в двох пар бачили абсолютно різні фільми, добре відчуває людей. ясно з таким набором креативу трохи не такий як звичайні люди, специфічний не всі його розуміють. крім того дуже хороший знайомий чоловіка)))
    5. Сергій Гнатюк - м. Київ - все супер. нестандартні забави, витримка у всіх традиціях, обговорений сценарій , новий підхід до проведення весіль. Все ж таки факт, що він з Києва був відчутний, бо просто інший ніж наші тамади. з ним гарантія 100% успіху.
    6.дещо організував ведучий. музики розважали граючи на інструментах кльових українських драйвових пісень, працівники мої подарували циган(хоча я їх дуже не хотіла), але це був сюрприз,тому все одно приємно.
    7. Плаття - в Рівне ( салон у якому присутня Марка Papilio), обслуговування там просто супер, не порівняти з нашими львівськими салонами.
    костюм чоловік придбав не в Україні
    8. про все домовилась з однією людиною, вона працює сама на себе і у нас вийшов такий не поганий тандем. Отже - букет ,захотілось мені піонів привезли і букет був таким як хотіла, бутоньєрки дві - бо з живих потім все ж таки трохи зів"яла, машини - простеньке серце на капоті і конуси в ручках, в залі під стелею така собі квіточк з шифону + підсвітка. великий плюс підсвічники з квітами.
    9. і музики, і ді-джей, і ведучий і просто шалений драйв:)))
    10.перукар - Оксанка - працює дома, манік"юр - Салон гран прікс, на Левицького(Аня), макіяж - Наталя, домовилась за макіяж за тиждень, людину не бачила до того, пробного макіяжу не робила, але від макіяжу була у захватіЄ, дууууже професійно. теж працювала дома.
    усіх крім Наталі вже знаю давно і це дійсно професіонали своєї справи,тому все вийшло супер.
    11.трохи мало фото, але про це пам"ятала,просто забракло часу , та й дощ після шлюбу почався. а так врахувала усе, слава Богу. і дійсно дуже важливо не переживати, бо щось може піти не так як ви планували, але ніякі проблеми не повинні зіпсути вам настрій. важливо посміхатись, розважатись ,танцювати до ранку
    , і максимально насолоджуватись цим днем, адже він найчарівніший у нашому житті ,але дуже швидко проходить.....))))
     
  11. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 25.10.2008
    2. Рес-н "Стожари" на Сихові. Два зали для весіль. Ми були у великому (зеленому).Кухня проста, але смачна, обслуговування хороше. Танцювальний зал окремо від столів (через арку). Великий мінус музика, закріплена за цим залом. Дуже несерйозні хлопці, залишили за 5 днів до весілля нас без музики. Вони просто ЗАБУЛИ, що закріплені за зеленим і залом і взявши замовлення від іншого приміщення пішли грати туди. Але все вийшло на краще, бо мені потім сказали, що вони люблять чарчинку випити, а потім вже навіть співати не можуть. (Одного з тих музиків Василь звати).
    3 і 4. Фото і відео в нас був Юрій Бєлік в парі з Іриною (вони мінялися). Були від початку до самого кінця весілля. Робили нам ще відеоархів і кліп під пісню, яку ми обрали, які показували на великому екрані (щось схоже, як колись показували діафільми), який він привіз з собою. Правда, Юра має трохай великого бзіка, але як професіонал, то просто суперовий.
    5 і 6. Тамада в нас був п. Степан разом з дружиною Іриною. Люди вони старшого віку, але весілля провели на всі 100%. Забавляли гостей не лише на тацплощадкі, але і за столами. Все в їхній програмі було в міру. Так що гості і смачно поїли і навеселилися досхочу.
    7. Плаття я шила в "Едемі"( біля Оперного). Правда трошки мені спартачили його, тому їздила в п"ятницю переробляти. В цьому салоні тре бути дуже уважним до всіх дрібниць, так як там люблять схалтурити. Костюм чоловікові купували в магазині "Донатто" (біля Добробуту), ціни там досить великі, але відповідають якості.
    8. Букет, бутоньєрку замовляли на Галицькому базарі. Прикраси на машину робили в українському стилі (ляльки одягнуті у вишиванки і т.п.),але замовляли не у Львові. Зал прикрашала якась дизайнерська студія, назву якої нажаль не пам"ятаю. 9. Все весілля. А найбільше показ відеокліпу на екрані.
    10. Зачіску і манік"юр мені робили не у Львові, тому писати не буду.
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2010
  12. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 2.10.2010
    2.Ресторан "Юність" на Пасічній. Сподобалось. В нас весілля було на 60 чоловік, тому цей зал якраз підійшов, коли людей більше 80-ти, то думаю місця буде мало... не сподобалось розташування столу молодят і гостей - вони там прибиті до підлоги і неможливо було зробити розташування столів так, як ми хотіли...
    3.Андрій Страмик. Задоволені на всі 300%! Дуууууже хороша людина, професіонал, художник. Обов*язково і надалі будемо користуватись його послугами і всім рекомендувати:)
    4. Роман. Відео ще не бачили, але він бігав все весілля, не пропускав жодного кадру, працював важко, було видно. Надіємось, що відео буде класне!
    5. Тамадував у нас Остап гурту "Вечірній Львів". Виконав все,про що ми просили, задоволені. Грав відповідно у нас "Вечірній Львів".
    6.конкурси були прикольні, вів їх Остап. Молоді було 70%, то ж всі дуже класно розважались.
    7. Плаття- "Білий ангел", задоволена на всі 300%! І всім дуже рекомендую!!! Костюм -Ramsey, на Південному, дорогий, але він того вартував!
    8. Букет, бутоньерка, квіти в волосся - Вальс квітів. Гарно, але дорого. Думаю можна було і дешевше шось знайти... Композиції на машини спочатку хотіли живі, але потім передумали, то й добре, бо цілий день лив дощ... Зал прикрашала декор-фірма, назви не пам*ятаю, але нічого особливого...
    9.Струнний квартет під час розписки в Потоцьких, на чолі з О.Божиком, шлюб в Домінікані- дуже хороший священник і хор також створив кльову атмосферу! пелюстки троянд, які були ПРОСТО всюди! Раритетна Червона "Победа" з золотими колесами, на якій я їздила посеред сірого і дощового Львова... Неперевершений перший танець...
    10.Перукар і макіяж -Авентін. Надзвичайно задоволена і всім рекомендую!!! Манікюр-НТОН.
    11.Єдине, не пощастило з погодою, а так- все саме так, як ми хотіли:)
    Дівчата, не переживайте сильно перед весіллям, потім будете жаліти, якими ви були дурними, що переживали:)
     
  13. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    дуже хороша тема, сподіваюсь з"явитьс ще багато дописів. У мене ще тільки буде, тому:
    1.18 вересня 2011
    2.Зал "Хуторок" на перехрестку Стрийська-Наукова. Хороше розміщення, гості легко добиратимуться, зал в українському стилі, але без шароварщини - досить стримано, сідає десь 80 чоловік, максимум 100. Багато дерева, окремий зал для танцю, чудова звукоізоляція, в кожному залі є балкон для фуршетних столів й тп, можуть й гості там сидіти при потребі, бо балкони,як пів поверху. Тереторія маленька, але огороджена, є альтанки. Парковка невеличка, але є можливість паркуватись на вулиці. Ціни - середня ціна, може трохи вища за середню,але великий плюс овочеву, м"ясну, рибну нарізку можна свою, рибу фаршировану також свою можна.
    3. В пошуках
    4.Толком не має навіть куди звернутись - двох мені порадили, але хотілось б подивитись і на інші варіанти
    5.Тамадуватимуть музиканти з ресторану. Те, що показували на відео - було здорово, але побачим, що з того буде.
    6.Матиму місяць, щоб придумати що до чого, бо тільки на тамаду не хочеться надіятись. Може танцівниці які, чи фокусники.
    7. Плаття купувала не у Львові
    8.Ще нічого того не має, й я поняття не маю, що треба. От щойно в якійсь темі вичитала, що існує якась скринька на гроші, а я навіть не підозрювала. Дуже надіюсь на цю тему, що дівчатка понаписують толково, що треба чого ні, а вже в деталях можна буде шукати в інших темах цього форуму.
    9.ХОЧУ зробити постановку на перший танець (якусь сценку, або ж простогарне щось придумати), фотографування з усією молоддю ( не традиційна прогулянка молодих) нема викупу й тому подібного...ну й ще думати буду
    10.Перукар й манікюр - маю своїх майстринь, які дууууже добре роблять. Ціни на звичайний манікюр й педікюр (не весільний) разом 100-105 грн. Перукарка теж чудова, й середньо дорога - кому цікаво, можу показати дві зачіски, які вона мені робила ( одну на розписку, одну на весілля чоловікової кузини) й дати контакти. Візажиста не маю, сподіваюсь на якісь ваші поради.
    11.От начитаюсь цього форуму й взнаю.
    й від себе: можете ще написати про машини, де брали, які брали класику ретро щось модне дуже й тд
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2011
  14. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 23 ЛИПНЯ 2011 РОКУ
    2. Зал "Медова печера". Сподобалось все!))))
    3. Вікторія Істоміна! Плюс, плюс і ще раз ПЛЮС!!!! +++++++++++
    4. Ігор Живицький! Плюс, плюс і ще раз ПЛЮС!!!! +++++++++++ :)
    5. Команда КВН "ЧистоГон". Тільки плюс!
    6. Наше передвесільне слайдшоу і наш передвесільний кліп розважив усіх гостей так, що до кінця весілля всі ходили під враженнями))))
    7. Плаття - салон "Лілея" (+ дуже задоволена!), костюм - магазин "Вадим" (+ дуже задовлена я і наречений)
    8. Букет замовляла в одної дівчинки, але ставлю мінус, тому що на картинці був зовсім інший букет. Прикраси на машини були дуже оригінальними, а саме машина нареченого мала циліндр і бабочку на номерах, а машина нареченої мала фату і квіти. Прикраси для машини замовляли у новому весільному салоні на Сихові (біля Біг Бургеру). Ставлю салону великий плюс! Дівчатка просто молодці! Рекомендую усім!
    9. Родзинками весілля були ми самі))))
    10. Перукар - Леся з перукарні "Маріола" (Сихів), провірена) Візажист - Юлія Бенцак. Прикраси - діадемка в салоні на вул. Виговського, кульчики на Південному, а браслет в Одесі))))
    11. Навіть незнаю... В принципі, все що хотіли, те і зробили:))
    Після всього вище написаного я зрозуміла, що в нашому весіллі були одні плюси)))))
     
  15. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 30 липня 2011 р.
    2. Ресторан "Жовква", м. Жовква. Хоч назва не оригінальна, але зал дуже гарний, просторний, світлий, багато місця. Тому сподобалось все.
    3. Вадим Лоза. Хоч фоток ще немає, день разом з ним провели чудово, задоволена на всі 100!
    4. Оператора не наймали, але Вадим трошки познімав)
    5. Олександр Цирульник. Задоволена на всі 200! Кращого тамаду важко уявити...
    6. Конкурси веселі, класні, оригінальні, таких ще не бачила не тільки я, а й гості...
    7. Плаття - салон "Білий ангел". ДУЖЕ задоволена, тільки фатін за ноги зачіпався, але ми швидко це виправили за допомогою ножа) Костюм купували на Добробуті, чоловік задоволений)
    8. Всі квіти замовляла в флориста, але не дуже задоволена букетом, бо квіти були не зовсім свіжі, і постійно випадали мені з мікрофону. А от прикраси на машину і композиція на стіл молодих були дуже гарні і свіжі. Задоволена.
    Також замовляли арку і чохли на стільці. Без арки можна було обійтися (300 грн.)
    9. Родзинок як таких не було, хіба хлопців було 40 чоловік, а дівчат без хлопців - 3...Але тамада всі незручності взяв на себе, тому проблем не було!
    10. Перукарня "Христина", гарно зробили мені зачіску, трохи макіяжем не задоволена (дуже гарний, але в синіх тонах, не дуже пасував до букету), але це дрібниці. Прикрас не мала, бо корсет був розшитий. Хіба живі квіти у зачісці.
    11. Забули взяти домашню камеру, щоб трохи відзняти весілля. А так все було ДУЖЕ класно!!!:girl_cool:
    Хочу ще!!!:girl_cray:
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    з весіллям все завершено, отримали фото і відео, є з чого складати статистику)))

    1. літо 2011 р.))
    2. не у Львові, тому не пишу.
    3. Сергій Квітко, задоволені. Підійшов нам за якістю і сутністю своїх робіт, а також за характером - то вже половина справи. Відповідно результат супер+приємно проведений час зйомок.
    4. Юліан Ткач, теж задоволені. Гарна якість відео, хороший монтаж, індивідуальний підхід, ініціативність. Відео хочеться переглядати знов і знов)
    5. тамаду не наймали, але запросили давню знайому для зорганізованості певних аспектів свята, благословення та тд. (у нас взагалі прийнято тамадувати старостам, але ті відмовилися брати активну участь( )
    6. Музиканти - "Львівські музики". Задоволена - талановиті, поважні, досвідчені. Вже із висоти досвіду бачу, що ніхто крім них не зміг би бути моїми весільними музиками)).
    7. Весільна сукня з салону "Едем", загалом задоволена (хіба дівчата, що консультують - з характером і я з характером, тому... :girl_spruce_up:) костюм нареченого "Воронін" - хороша якість, доступна ціна, надали перевагу бо єдина марка яка підійшла коханому по фігурі-статурі)
    8. Букет і бутоньєрка "Юкка" - копіюють гарненькі композиції з польських каталогів (звідти і квіти замовляють)... очевидно щось в них не зрослося з тими поляками, бо колір орхідей був трошки іншим (що в принципі було навіть краще), проте якість на четвірку. Декор залу забезпечили його власники, як і ще багато дрібничок які ми планували робити самі)
    9. не можу сказати однозначно, кожен з гостей чи з тих, хто працював на нашому весіллі помітив для саме щось неоднозначне чи особливе
    10. не Львів, тому не пишу. Прикраси - обрала скромний, акуратний набір підвіска+сережки в ювелірці і до них купила ланцюжок.
    11. зачіску і макіяж варто робити не вдома (я вчасно втекла в салон, бо було багато людей, шум і гам)
    фотосесію і шлюб ми мали в інші дні, таким чином в день весілля все було оптимально по часі, вийшло десь 12 годин на ногах, а не 24...
    бажано так спланувати, щоб втекти зразу ж у весільну подорож, бо у нас вийшло тільки через 1,5 місяці то вже ледве дочекалися і були той час доволі стомлені, бо не відновили сили після весільних підготовок - зразу на роботу(
    весілля часто показує хто є хто у вашому житті - у деяких випадках ми були здивовані теплотою "дальших" людей і холодом ближчих:)
     
  17. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 18 вересня 2011 року
    2. Ресторан "Персей"- не сподобалося те, що стіл для тамади, фото і відео операторів був накритий в альтанках на вулиці, не зважаючи на наші численні прохання, а за третім столом трошки притупили з подачею страви, люди без тарілок просто сиділи за столами і чекали 10-15 хв...це щодо мінусів....Все решта було чудово-смачна кухня, гарний зал...
    3. Ярослав Мончак - фотографій зрозуміло ще нема, тому допишу потім, але це людина з якою дуже легко працювати-невимушено, весело...просто класно....
    4. Юліан Ткач - бачила відео з розписки...він просто молодець...Про плюси писати не буду бо сам Юліан це суцільний позитив...
    5. Ліда Мельник - задоволені дуже...не навязлива, цікава ведуча...гості були задоволені, особливо сподобалося частина, коли співали многая літа...
    6. Гурт "Імпреза"-найкращі....тому без коментарів
    7. салон "Едем",задоволена дуже...костюм "Воронін"-елегантний, зручний, якісний...каже чоловік, що піде туди ще смокінг купувати...
    8. Флорист п. Галя (здається з Галсаду) просто молодчинка-букет, бутоньєрки, композиція на стіл, декор бокалів на відмінно...прикраси на авто-весільний салон Твій день..зал не декорували, було б наляпано дуже...
    9.Весілля було схоже більше на дискотеку, що всім дуже сподобалося, і ніхто навіть уявити не міг, що закінчиться воно під пісню Барбара Стрейзанд (уууууууууу-ууууу) і вигуки Наталяі Юра...це було БОМБОВО...наш весільний торт теж був родзинкою - голубий торт з ромашками, який очолювали Смерфи...ну і звичайно поставлений, надзвичайно талановитими хореографами, танець...всі були дже розчулені від ніжності і легкості танцю...а і ще одна родзинка - маленькі подаруночки гостям-бонбоньєри зроблені своїми руками...і ще згадала - письмове благословення нашої сімї Папою Римським...
    10. Перукар, манікюр, педікюр - приватні майстри перевірені роками...макіяж - Марія Шурубура - просто молодчинка...шийку і вушка прикрашали срібні прикраси у вигляді сердечок з камінцями...
    Я до весілля готувалася майже рік...і не жалію потрачених нервів, сліз, зусиль...ВСЕ ВИЙШЛО ТАК ЯК Я ХОТІЛА...тільки найближчі люди знали скільки моєї праці було вкладено в наше свято...
     
  18. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    Доповнюю)))
    1. 18.09.2011
    2.Хутірець. Все як й писала - смачно, гарно, чудова обслуга, локація хороша. Весілля було десь на 75 чоловік - простору багато. Вся територія віддається під весілля ( на дворі є гарні альтанки). Словом я задоволена дуже й гості хвалять зал, кухню й тп. Ціни - вищі середнього, але багато свого можна - навіть смажену й фаршировану рибу. Схочете - навіть салат свій можна.
    3.Юрко Помажак - видно буде, що з того вийшло.
    4. Нажаль не було, бо ніхто крім мене його не хотів(((( А один в полі в цьому випадку був не воїн. Знімали нас друзі, зняли багато, ще монтаж обіцяють.)))) Я тішусь
    5.Платили музикантам з залу ще й за тамадування. В ЖОДНОМУ РАЗІ не замовляйте їх тамадувати, це був жах. Як я вже десь писала, тільки тому, що багато молоді було й були свої заготовки, це не зіпсуло свята й не відчулось. Інакше б катастрофа була.
    Як музики, вони чудові!
    6.розваги - півтора конкурси від наших тамадів ))) А так, то був струнний квартет, який грав й танцівниця з сходу, яка всі перші танці періодично виступала. Музики підбирали чудову музику - й українську, й англійську й російську - тільки найвідоміші, найтанцювальніші:) композиції. Під кінець танювали під AC/DC й тп навіть.
    7. Чоловік - смокінг у Вороніна. Виглядало дуже гарно й по ціні набагато прийнятніше, ніж те саме, а часом навіть гіршої якості в весільних салонах.
    8. Всім цим займалась чудовий декоратор Наталя (можу дати номер) За дуже невеликі гроші, вона зробила неймовірний декор ЖИВИМИ квітами - на арці(арка теж її була) на столах гостей, за столом молодих, на фуршетних столах, на колонках й тп. Стіна за моломи була на вищому рівні, на сходах з фатіну й свічок імітація водоспаду, на подвір*ї з свічок серце викладено.. Словом декор залу був чудовий. Єдиний мінус - в*ялий букет, але я про це писала в відповідній темі. Всім її рекомендую!
    9. нашими родзинками були : перший танець в стилі диско під That's the way ahahaha I like it))) й фото прогулянка з усією бажаючою молоддю. Ми навмисно автобус для них вийняли + ще авто у нас був білий крайслер лімузин. Ага й поправини були родзинкою - батьки самі собі поправлялись, а ми у себе вдома для всієї молоді - було як міні весілля (до 4 ночі гуляли)
    10.Прикраси були простенька біжутерія, бо до сукні інші не пасували, гребень в голову з стразами сваровськи, живі орхдеї в голову, й сумочка гарнесенька.
    11.Варто менше перейматись всякими гостями й тп. Більше насолоджуватись. Не робити такий класний й зручний (столики з стільцями) фуршет бо там гості пропадають))))) Тамаду треба було інакшого
    ОБОВ"ЯЗКОВО!!!! відпочити після весілля, як нема можливості в подорож поїхати, то хоч дома тиждень посидіть. Ми з чоловіком одразу по роботах ( й так ледь випросили що він, що я вихідні на пів п"ятниці, суботу й понеділок), то у нас такі медові півтора тижні були...ворогу не побажаєш такого
     
    Останнє редагування: 2 Жовтень 2011
  19. Пуся

    Пуся Well-Known Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. серпень 2011
    2. Ресторан "Медова печера" Приміщення, фуршетні столи і обслуговування супер, для нас мінусом виявилось саме меню - нічого ексклюзивного і цікавого нам не запропонували... Але було смачно
    3. Фотограф Андрій Страмик (дякуючи дівчатам з посиденьок) задоволені на 200%! А альбом просто слів нема - довольні як слоні :)
    4. Віктор Ольхов - передвесільним love story дуже задоволені, від весільного відео чекали трохи більшого :sad:
    5-6 Тамада і музиканти гурт "Брати Кунтії" хлопці молодці, дуже сподобались батькам і всім гостям, все було просто супер!
    7. Сукня салон "Галіана" дуже і дуже задоволена, костюм і сорочка morandi bocci (магазин на Південному) також все супер підійшло.
    8. Букет і бутоньєрка від флориста Наталі були дуже гарні але чучуть не такими як я хотіла, але букет мов зачарований стояв свіженький ще дуже довго) Зал був достатньо красивим, тому ми додатково його не прикрашали, лише на вулиці при вході поставили арку з шариків.
    9. Родзинкою стала мабуть наша підготовка до весілля: запрошення, перший весільний танець (вальс + нарізки від рокенролу до Сердючки :), показ love story, проголошення тостів (клятв) один для одного.
    10. Перукар, візажист Білик Оксана - я сама не чекала, що буду настільки задоволена і зачіскою і макіяжем. Оксана дуже приємна людина і дійсно професіонал своєї справи, і я дуже рада, що попала в її руки :) З прикрас - кульчики Accessorize
    11. Весілля було таким як ми і хотіли. Єдине, хотіли б мати "запасні ноги" щоб ще більше танцювати :)
     
  20. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Суха весільна статистика

    1. 1.10.2011
    2. Оріон, смт Кожичі, на виїзді з рясної-руської! НЕЙМОВІРНІ враження, обслуговування на вищому рівні, столи, зали- все настільки було профуесійно та гарно- що непередати словами, а про кухню будуть мої гості згадувати щедовго- все надзвичайно смачне і цікаве)))
    3. Вадим Лоза- ноу коментс, позитивно, весело і цікаво))):girl_yes:
    4. якийсь дядько зТернополя- відео робли так- для галочки, результат побачу-тодіщось додам)))
    5-6. Музика-Львівські музики( чи щось таке), тамада Ірина Чікель- надзвичайно весела і прикольна))
    7. Білий Ангел, Maggie Sottero,- вартувало витрачених коштів))
    8. букет, бутоньєрка, прикраси на машини, оформлення залу- флорист Софія, доступно, гарно і мій букетик ще досі стоїть гарненький)))
    9. родзинками були ми))) наш танець, весфльний 3-ярусний тортик, шикарний салют- подарунок від дружбів, гарна музика- все було в міру ідостатньо гарно))
    10. перукар- сестра, макіяж - Марія Шурубура- все гарно, трималось до останнього))), прикраси- колечка та сережки з топазами та діамантами, на шиї золотий хрестик( тоненький і непомітний, з дитинства)
    11. неймовірно швидко все пролетіло, хочу щоб все майбутнєжиття з чоловіком було таким самим як наше весілля)))