Стиль зірок -3

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем levandivka, 21 Травень 2011.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Якась дивна, неприродна попа. Ноги нормальні, навіть стрункі, а попа як в слона. Може то фотошоп?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    досить багато я бачила статей аля "зірки без фотошопу", то там її попа не така велетенська.
    + якщо глянути, на всіх фото Кімтрішки "зігнута" (ніби хоче присісти), під таким ракурсом попа ще більшою виглядає.
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Кім Кардашьян ж і прославилась тим)) Навіть потім такий тренд почався, що силікон в п"яту точку почали накачувати. Ну а видон на любітєля))
    Ще ось що пишуть:
    В 19 веке таких женщин показывали на ярмарках и в зоопарках.
    Глядя на многие фото, сразу возникает мысль о фотошопе, но это- стеатопигия (от греч. "steatos" -жир и "pyge"- ягодицы) — отложение большого количества жира на ягодицах. Диагноз стеатопигия ставится в том случае, если угол между спиной и ягодицами составляет около 90 градусов.
    Меньше- это уже не болезнь, а наследственная черта:
    [/QUOTE]
    А тут про її різні пластичні втручання Ким Кардашьян – пластические операции, фото до и после
    Становление Ким Кардашьян / делала ли ким кардашьянг операцию на попу
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Дружина медведчука відома телеведуча Оксана Марченко знов будевести шоу в Україні. На цей раз вона вразила зміною свого іміджу. Більшості не сподобалось. Вона відбілила волосся, і плаття на ній за 277 тис. грн. Оксана Марченко в платье за 277 тысяч гривен удивила новым имиджем (фото) | Джерело Новин Як вам така зміна іміджу?
    Було: [​IMG] [​IMG]

    Стало:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Ну, волосся вона не відбілила, а зняла перуки нарешті:girl_haha: На лиці якось помінялася, зовсім інша людина. Пластичний хірург, мабуть, той самий, що й в Герман. Про "талант" ведучої промовчу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Але ж не постійно вона в перуках була? Ось в житті фото її як було [​IMG]
    з Медведчуком [​IMG]
    А ось після змін (певно що і пластика була, бо тепер взагалі на Сумську стала подібна якесь зовсім інше лице стало).
    Оксану Марченко запідозрили у зловживанні фотошопом та пластикою
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Так новий блонд то наче теж перука. Видно досить чітко, що то не її волосся. Своє у неї дуже гарне і густе, і вона з ним не експерементує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Dominika а на останніх фото і не скажеш що то перука, по чому то видно? І волосся в неї дійсно густе.
     
  9. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @KUSJ
    ого..Ну і Кім...ну і гузна....цікаво її не переважує назад...))?
    --- дописи об"єднано, 25 Серпень 2016 ---
    @Supernatural мені найбільше сподобалась та дівчина з показів Вікторія Сікрет,теж забула як її звати)дуже гарне плаття.
    --- дописи об"єднано, 25 Серпень 2016 ---
    Щодо Марченко,шось ніс в_неї_інший)_раніше_був_з_горбинкою,_тепер_значно_рівніший)ну_і_на_голові...на_мою_думку_справжня_мочалка
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Пройшов тиждень української моди. Як були одягнені наші серебрітіз і гості? То "щось з чимось" Тиждень української моди - втілення колгоспу та циганський стиль. ФОТО
    Ось деякі фото:
    Зараз мода "поєднувати непоєднуване"? Та це ж напевно подруга Остапа Бендера :d23:
    : [​IMG]
    Щоб богато було - і пайєткі, в бархат, і всьо в елєгантній синьо-чорній гаммі:girl_spruce_up:
    [​IMG]
    Не знаєте що одягнути до вечірньої довгої сукні? Отакий плащик , звичайно! І довжина сукні якась дивна:girl_in_dreams:
    [​IMG]
    Зліва - образ "Гламурна сироїжка" :girl_smile:
    [​IMG]
    Золото завжди в моді :girl_mad:
    [​IMG]
    Ноу коментс. Еклєктіка, йопта :crazy:

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2016
    • Смішно Смішно x 10
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Перша пані мені сподобалось як вбрана. Її хочеться роздивлятись. Пані в довгій сукні під тренчем косить під Париж :) дівчата в золотому костюмі, купленому один на двох, повеселили))))
     
  13. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Мені теж сподобалась перша пані. Мені здається, що в неї якраз все поєднувано завдяки кольорам і головному убору:) А дівчата в золотому сестри? Дуже подібні:) Остання фотка вбила, я спочатку не зрозуміла чи то жінка чи мужик:girl_haha:
     
  14. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І я про це думала. А що це за звєзда така?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  15. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    ці дівчата київські дизайнерки, які мають дуже вдалий бренд одягу. Самі шиють все, і цей золотий "костюм на двох" - елементи колекції) Та зліва - Марта, ми дружили колись, вона зі Львова)
    --- дописи об"єднано, 22 Жовтень 2016 ---
    ні, вони не сестри)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Накачайте губки, зробіть "брьовна", замість брів і теж будете на них схожі:girl_crazy:
    Це я з сарказмом, бо зараз купа дівок, кроєних під одне і те саме лекало.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    от, до речі, вони єдині хто мені на фото видались нічого такі
    найперше через те, що доглянуті, тому тут хоч мішок одягай, а якось та й дивитиметься
    ну а золото, перебор з екцентричністю трохи
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    То блогер Тина Сизонова.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  19. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    хіба? Як забити в гугль, то зовсім інакша дівчинка.
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Кейт Хадсон знялася в рекламному календарі Кампарі. 12 місяців і 12 різних образів в червоній сукні від Halston, Versace і Vivienne Westwood. Хочу:girl_flag_of_truce:: лютий, квітень, серпень і листопад:blush:. Босоніжки з вересня. І вееееликий бокал Кампарі Оранж (можна і 2):girl_in_dreams:
    Січень
    [​IMG]
    лютий
    березень
    квітень
    травень
    червень
    липень
    серпень
    вересень
    жовтень
    листопад
    і грудень
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2