Спортивні секції

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем RubenRybnik, 11 Вересень 2008.

  1. reddy

    reddy New Member

    Відповідь: Спортивні секції

    на погулянці в мультиспортивному залі відкрилася нова група для малечі. заняття з акробатики, загальної фізичної підготовки, розтяжки, з елементами гімнастики. два рази в тиждень - в понеділок та середу на 16.00. і всього за 150 грн. місяць.
     
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

     
  3. puha

    puha New Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Стрийський парк пн, ср, пт. 16.00
     
  4. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    якщо хлопець - Стрийський парк (тренер п.Зеновій - не пожалкуєте)
    якщо дівчинка - школа №45 на Науковій (тренер Шуп"яна Марія Миколаївна)
     
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Дівчатка, цікавить щось рухливе для малечі. У мене малому три роки буде у грудні, але він вже виглядає на всі 4, причому такий живчик, любить побігати, поскакати, поборотися і має таку добрячу силу. ЧИ є щось зі спортивних секцій для такої малечі? мені здається йому було би цікаво. підкажіть, якщо хтось щось подібне чув. в нас на районі є карате, але тільки з 4-х рочків. Район - Левандівка, центр і ближні райони.
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Спортивні секції

    Діти, звичайно, різні бувають, але як на мене ранувато у такому віці. Це швидше для мами, що "займається" дитиною, але дітки ще не сприймають ці заняття серйозно. Говорила днями з викладачкою одної спортивної секції, яка займається, у тому числі, і з малючками 4-х річними. То каже, що це більш схоже просто на руханку, фіззарядку. То для чого те все? Колись зі старшим проходила через ці всі гуртки у такому ранньому віці, і зараз бачу, що то було зайвим. З меншим ходили лиш на ранній розвиток, де було хвилин 10 на руханку, абсолютно достатньо. Діти у такому віці не засиджуються аж так, щоб десь ще додатково рухатись. А ось з початком школи усі ці гуртки стають більш актуальними. Але то лиш моя думка...
     
  7. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Дівчата, а чи є у Франківському районі секції з акробатики, можливо хтось щось чув?
     
  8. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    а мене цікавлять відгуки про футбольні школи чи секції. чи у всіх беруть діток тільки з 6 років?
     
  9. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Теж тим цікавилась, тому можу підказати. ФК "Галичина" набирає діток з 6 років, аніше не хочуть брати. ФК "Львів" раніше з 6 брали, тепер хочуть лише з 8. ФК "Карпати" теж з 6, але можна домовитись і раніше, вони дивляться по дитині. Є ще державна футбольна школа, там теж з 6, але мені її не радили. Футбольні тренери радили діткам до 6 років займатись іншим спортом, аби просто мати спортивну підготовку. Ми пішли в "Галичину", нам підходив час і місце тренування.
     
  10. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    а де саме ходите, бо щось не знайшла їх розташування в гуглі. ми живемо на Топольній, а тут небагато вибору(( є тільки у школі №99 секція футболу і не знаю чи варта вона уваги..
     
  11. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    на Пулюя в технологічному коледжі є доволі хороший тренер з футболу, діти з 6 років
     
  12. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Ми ходимо у дитячо-юнацький футбольник клуб "Галичина", заняття проводяться на стадіоні "Сільмаш" (нам як раз біля дому), але в них заняття ще є на інших стадіонах, знаю точно є біля Лісотехнічного на стадіоні. Але наскільки я знаю, у них набір зараз 2006, 2007 і 2008 р.н. Але можете передзвонити і поцікавитись. Скину вам контакти у ПП :)
     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Спортивні секції

    з вересня Максимко ходить на карате. Задоволенний дуууже. За чортири заняття сідає на шпагат.
     
  14. kyca

    kyca Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Ми записались на танці) В центрі(бічна Куліша) недавно відбулось відкриття студії танцю і там танці для діток з 2років. Це дуже втішило... пішли на пробне заняття(доречі перше заняття безкоштовне) На першому занятті можна було бути мамі з дитиною.Мій малий дуже полюбляє танцювати тому йому сподобалось і ми записались на місяць.Друге заняття вже був без мене, декілька раз виходив до мене в коридор але легко повертався до заняття ще й махав мені папа))) Що там ще мені дуже сподобалось так це те що паралельно в другому залі проводиться заняття з денсаеробіки, щоб не сидіти і не чекати годину свою дитину мама може піти на заняття!!! Це мені дуже довподоби, давно щось таке шукала....
     
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    а що дітки 2-3 років роблять на танцях, чому їх там вчать? бо в нас під боком теж танці є, але я щось боюся, що як тільки музику включать, то моя дитина з радісними криками просто почне круги намотувати і стрибати))))) а от чи сконцентрується, то питання?
     
  16. kyca

    kyca Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Звісно що в такому віці ім ще дуже важко сконцентруватись, мій теж більше любить гасати ніж повторювати якісь рухи.Але потрошки думаю буде вчитись слухати дивитись і повторювати.На першому занятті коли я була присутня то робили прості рухи наприклад брали іграшку в руки піднімали вверх вниз вбік присідали і крутились...водили хороводи, робили коло... Що тепер там роблять незнаю бо в цей час в іншому залі.Але останій раз йому дуже сподобалось бо був аніматор.В кінці заняття роздають наклейки з тачками- це радості повні штани)))
     
  17. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Запитала в карму, ще тут питаю - а можна якусь детальнішу інформацію, назву студії, адресу?
     
  18. kyca

    kyca Member

    Відповідь: Спортивні секції

    Газова 7 "Імперія танцю"
     
    Останнє редагування модератором: 18 Листопад 2014
  19. obyra

    obyra New Member

    Може хтось знає,чи є на Сихові шахові гуртки,буду дуже вдячна?
     
  20. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Відповідь: Спортивні секції

    ..мені теж цікаво. Малому буде за тиждень 5 років, а він останній місяць грає виключно в шахи..
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1