Слiнги, Ерго, Кенгуру...

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    А я сьогодні реально зацінила слінгшарф. Однозначно можу відзначити переваги над май-слінгом-носити малого знаааачно легше і менше втомлюється спина. Засинав там Ромчик відразу і спав леше в ньому. Ми з ним і в річку ходили і в гори лазили. Супер!
     
  2. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    дуже хочеться гарно розправити полотна, щоб вся зайва тканина була в районі попи, а на спинці було гладесенько. і ще дуже хочеться сильніше затягнути кишеню, бо таке враження, що затягнута вона не сильно. і на маму хочеться накинути легеньку сорочку, бо ручки теж згоріли мамі, не тільки лице, айяйяй )

    ---------- Додано в 00:06 ---------- Попередній допис був написаний в 00:05 ----------

    трохи терпіння і все буде, Катруська почала їсти в слінгу вертикально вже ближче до 4х місяців )
     
  3. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Дякую:girl_in_love:
    Полотна розправим, кишеню натягнем
    По Львову теж в купальнику не піду, тому сорочку вдягнем, а згоріло все не тільки лице і руки:girl_blush2::girl_haha: і нема на то ради)
     
  4. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    які там шовка - у власному тілі жарко!
    тільки, якщо в тіньку і непоспішаючи рухатися - тоді файно. І навіть животики не потіють :)
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    спешл для kvVitk'и
    зелені з льоном ельфи))))
    [​IMG]
    як завжди провисіли 5 хв
     
  6. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    наспівуючи - кіллін мі софтлі?..

    ну не те шоб зовсім нема, можна помаститися кремом сонцезахисним і вдягати сорочку на довгий рукав+штани+капелюх )
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    фааайні, але ми тішимось своїми голубими:)
    зелених ельфів не хочемо, а зелений шарф взагалі дуже хочемо:)
     
  8. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    дуже гарний відтінок зеленого!!! Я обожнюю цей колір, але не всі його відтінки... а цей просто - мммммм!!!
     
  9. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

     
  10. olena

    olena New Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    А ми вчора з Нікуською протусувались примотані в ценрі цілісінький вечір.
    І на суші сходили ,і десертиком смачним поласували,і просто погуляли міістом,і при тому не мали ніяких незручностей.
    Вкотре моя коліжанка,яка зараз на девятому місяці вагітності,переконалась,що слінг то дуже класна штука і точно їй потрібна,
    бо не маючи слінга я б наврядчи змогла собі дозволити такі посиденьки,чи то правильніше походеньки.
     
  11. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    ну нарешті я дочекалася. приїхала моя веселка:girl_dance:. чекаю коли піду її випробовувати. я як прати слінг?
     
  12. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Йой, ну ти і крута будеш!!! :girl_cool:
    Треба колись разом зібратись-страшити людей Чорткова.
    Я прала при 30 градусах на режимі "Ручная стирка", мильним роствором
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    а як написано на бірці? я перу в звичайному режимі
     
  14. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    все ніяк не можу дійти сюди написати. почала мотати Катруську трохи за спину, тусую так в Стрийський парк гуляти, в магазині одна цьоця - а вона звідтам не випаде? кажу - ну, як досі не випала, то вже мабуть нє. а цьоця мені на то - нє, ну я ше розумію, коли перед собою дітей примотують, то ше нормально, але шоб за спину?..
    до чого я це все веду, перед собою дитину примотувати для людей то вже нормально, урраааа!!!!!!!!! :girl_claping:
     
  15. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    всьо ясно чого Вас не видно на Погулянці!
    А я на свому Тракті Глинянському вздріла 2 слінгомами, одна з кишенею, інша з бірюзовими кільцями! Вже не будуть тільки на мене одну жалісливо дивитись і казати, що бідна , бо дитина не любить возика! А я то зовсім не бідна, бо нетаргаю по сходах візок і доня гарно спить на шумних вуличках!!!
     
  16. hobbyhorse

    hobbyhorse Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    а у нас (поч Виговського х Любінська).. схоже, ми в однині ходимо людей лякати.. навколо одні колясочники(
     
  17. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    я взагалі живу в центрі, і бачила в парку Франка 2 чи 3 слінгомами, і то транзитом:sad: от нині на городоцькій бачила Старку :) у файненькому оранжевенькому сш:d23: так по літньому! а шо то був за шаличок? дідік? виглядав, шо короткий :girl_cool:
     
  18. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Ми недалеко - на Патона.
    Всі вже звикли, навіть хвалять.
     
  19. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Треба було штурхати !!!
    А шарфик - ага дідік - сьогодні приїхавший індіо голд-рубін 5 50%льону! Вділи вигуляти перший раз. Він якраз як літній і розраховувався :)
     
  20. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...

    Ми з Алісою цих людей у вашому районі вже більше року лякаємо :haha: Повинні були б звикнути. Але напевно замало нас одних було :)

    Якщо в мене руки не знати звідки ростуть, що не можу примотати рідну дитину на спину, почала з іншої сторони. Носила сьогодні в кишені на спині :) Лячно було, скажу чесно. Все таки кишеня - не СШ. І таке враження було, що Аліса там на чесному слові тримається :) Але нічо, за 10 хвилин я звикла, ще за 5 відпустила руки, якими підтримувала її попу (ніби вона збиралась випадати :) ). Ще 10 йшли сміливо, доки до місця призначення дійшли.

    І ще, сьогодні на басейні мамуся одна була. Розказувала, як її дитина зі слінгу випала. :girl_impossible: Як виявилось, вона носить її лицем до світу ("бо їй з народження цікаво у світ дивитись") у позі "султанчик", тобто по-турецьки ("бо так добре газики відходять і добре какає"). Так от зараз спекотно, і вона вирішила дитячи ніжки виставити назовні. :sad: Зрозуміло, що дитина випала. Добре, що зловила біля підлоги. Це був СЗК з паролоновими бортами... А потім скажуть, що діти зі слінгів випадають. Я акуратно сказала, що так недобре носити, бо ж бачите, які можуть бути наслідки. Але де там, нам так добре, а у СШ напевно дуже гаряче. Ну то я і відстала від неї. Сподіваюсь, наш приклад масового носіння дітей на басейн доведе, що СШ не так вже й зле. А набагато зручніше та безпечніше. Хоча і коштує дорожче, ніж 100 чи 150грн. Хоча мало хто собі зізнається, що СЗК з бортами - рідкісне г., тому що гроші ж виклали за нього.
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2011
Статус теми:
Закрита.