Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    А ось тут незгідна, на проблеми з хребтом таки шарф, і таки тканий. Я мала і май, і шарф, а спина часом давалась взнаки дуже сильно. Май так вагу не розподіляє і підтримку на хребет не дає, а отими широкими туго намотаними полотнищами шарфа я собі чудесно підтримувала поясницюі хребет і поки носила, то нічого мене не боліло. Перед вагітністю (а то було якраз після загострення проблем зі спиною) мотала свого малого, важить 15 кг, в шарф, то спина моя на це відреагувала нормально взагалі.
     
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    В слінг-шарфі влітку мацьопі жарко буде, бо все таки три шари тканини, але кожен має свій досвід :connie_pull-pigtail
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    ну то ще залежить від того який шарф і як дитину вдіти, а в спеку сильну, то жарко буде будь в чому, бо таки тіло до тіла, тут вже питання пріоритетів. Ми з малим носились і в сильну спеку, але вдягала його тоді хіба в тонесеньку лляну сорочечку (не трикотажну) і трусики (в той рік була така спека, що навіть без нічого всім було душно) і лише на короткі перебіжки. Плюс якщо дитина манюсінька, то не конче аби на спинці в дитини були всі три шари: лише один нижній, а два верхні зібрані по боках. Тоді різниці з маєм практично нема в плані "душно-недушно дитині"
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    є одношарові намотки + тонкий слінг-марлівка для малої дитини (до 7 кг), або лляний для більшої.
     
  5. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Хм, а що можна брати напрокат? Може, дійсно...
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    звичкайно можна) чому ж ні?
    слінги мякі, якісні. будете знати шо то за фрукт;)

    ---------- Додано в 19:17 ---------- Попередній допис був написаний в 19:05 ----------

    взагалі трикотаж буде добрим до ваги 9-10
    але якшо є проблеми з хребтом, то спершу варто обговорити що це за проблеми, бо може і не варто носити дитину на собі?
     
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    То знову я зі своїми питаннями-проблемами... :girl_blush2:
    Моя мала, коли я її мотаю стовпчиком в СЗК і коли вона не спить, то пробує випростати ніжки і впирається колінцями мені в живіт. Від того страждає намотка - трішки заїжджає з дупці і я дуже переживаю за це. То я знову щось не так роблю чи в когось дітки теж так себе ведуть? Ніби не в штанцях справа, бо вдягали великі.

    І ще питання до тих, хто носить в слінгу в хаті. Вчора мала заснула і проспала десь годинку в слінгу. Я була вдягнена в легку суконку, а вона в костюмчик. В хаті температура 22. Після того в мене груди і живіт були реально мокрі. Особливо грудна клітка, де лежала голівка. Як з цим боротися? Бо вона личком притуляється до грудей, і коли шкіра пітніє, то ж в принципі і негігієнічно...
     
  8. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    можна під дитячу щічку підкладати хустинку, марлю і т.п.
    в нас, щоправда, такий номер не проходив, бо доня дуже вже любила крутити голівкою, відповідно все з'їжджало і мусили ми ось так "негігієнічно" ходити :)
     
  9. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    ідентично, тільки на вулиці. А коли малий прокинувся, забрав з грудей голову і подув вітер - дуууже неприємно було.. Та й в дитини пітничка по всьому животі і грудях (він ще й вдома спить в мене на руках, пригрівається постійно...). Шо дєлать?....... :sad:
     
  10. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    або купати, або протирати відваром ромашки, календули і т.п.
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    я сюди теж з питанням про одяг. у нас вже тепло, ходим без слінгокуртки. раніше вдягала штанці і колготи, а сьогодні явно було так жарко - хотілося б одні штанці вдягнути. але оте голе тіло між штанами і шкарпетками мене напрягає, хоча й штани в нас на розмір більші.
    можна було б просто колготи, але ми трохи ногами, а трохи в рюкзаку, то мені важливий вигляд дитини.
    як ви носитесь?
     
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Ну мене голе тіло в принципі не сильно напрягало, часом як було зимніше, то давала високі шкарпетки, або з гетрами тоненькими можна щось придумати. Ну і в вас дівчинка, то я мислю наразі так чисто теоретично, але питання актуальне на майбутнє, то ж можна якийсь сарафанчик, який не мнеться і тоді колготки, чи ні?
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    мене не через холод, а через вигляд трохи напрягає.

    точно, у нас є високі шкарпетки!!! ура!

    я ще ніколи її в спідничці не мотала, але треба спробувати. тре подивитись, куди ту спідничку дівати в рюкзаку чи слінгу.
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    взагалі вертикаль в сзк працює тоді коли дитина самостійно може ПРИСІСТИ і ВСТАТИ
    до того часу, постійно буде оте випростання ніг
    це пов*язане з фізичним розвитком дитини, а не з умінням мами)

    нічого смертельного і негігігєнічного в тому нема
    варіант - перекладати на ліжко, або - в горизонталь у слінгу
    вдягати мінімум, - боді і все
    ніяких костюмчиків

    підтримую
    гетри або підколінки
    або (я вчора бачила марину-наттсол з оріясею) - колготи і флісовий сарафанчик. фліс не мнеться, теплий і зручний в слінгу
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    нє
    колготки незручно
    краще леггінси і шкарпетки, або леггінси і голі ноги, або просто гетри
    і мені краще не сарафанчик, а просто туніка коттонова

    тобто колготи зручно і незручно - треба брати просто колготи на розмір більші, інакше дитину вони тиснуть, а на розмір більші в принципі ок
    і якшо мала дитина зовсім, то ті штанята з закритими нозями до одного місця, вони для слінгів мені були до нічого
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    омг, я думала я одна не доганяю
    бо всі колись мене гнобили - чого я проти колгот
     
  17. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Оріянка була вдягнена так: легінси, шкарпетки (колготок взагалі не маємо), футболка на довгий рукав і довга тоненька флісова кофтинка; взули гумачки (які без валянка періодично губились :girl_crazy:), бо ж після спання на мамі дуже хочеться поміряти всі-всі-всі калюжі :)
    я сама колготи не люблю і майже не ношу :)
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    Має бути максимально однорідно розподілена вага на спину і не допускати сильних болей. Тому зараз обираю між трикотажним і тканим шарфом.
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    якшо не плануєте купувати після трикотажу рюкзак, а довго носитись в слінгу - беріть зразу тканий
     
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Слiнги, Ерго, Кенгуру...(2)

    ну бач я не те що не лю колготи
    я колготи люблю
    от Софії вже люблю
    а малій дитині в слінг то ну зоооооооовсім незручно, то навіть дійсно нема шо казати
    більшій дівчинці колготи файно до суконочок і сарафанчиків, тим більше шо є такі дуже-дуже глямурні і просто файні, але в слінг - ніні)

    ______________
    Тему зачинено. Продовження тут
     
    Останнє редагування модератором: 16 Квітень 2013
Статус теми:
Закрита.