Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lastivka_Rivne, 12 Червень 2009.

?

Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

  1. 1 дитину

    28 голосів
    7,7%
  2. 2 дитини

    133 голосів
    36,4%
  3. 3 дитини

    172 голосів
    47,1%
  4. 4 дитини

    19 голосів
    5,2%
  5. 5 дітей

    7 голосів
    1,9%
  6. 6 дітей

    1 голосів
    0,3%
  7. 7 і більше дітей

    4 голосів
    1,1%
  8. не хочу мати дітей

    1 голосів
    0,3%
  1. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Ще як була в 3-му класі хотіла 4 діточок - 2 хлопчика і 2 дівчинки )) А років з 14 вже точно знгала, що хочу одненьку дитину і тільки дівчинку ))) Що собі намріяла - те й маю :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    оце чисто як і я б хотіла :). Причому одну дитинку хочу всиновити/вдочерити, а там видно буде.....
     
    • Подобається Подобається x 14
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Дівчата, а "ЯКЩО" до хочу одненьку дитину і тільки дівчинку доплюсується ще хтось, то що :girl_in_dreams:.....Пам"ятаю, коли Юстина була на 9 місяці мали зустріч з нею і питали ми її, чи точно в животику Юстинка, а вона каже, що ніби так, але то не має різниці, бо і Северина в пологовому б не залишила:girl_curtsey:, тому все відносно стосовно захотіла-вийшло-вирішила....я так думаю...
    тепер про себе ...маю Любчика, а хотілось хоча б ще одненьке здоровеньке:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 25
  4. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Звичайно, що не залишила б і не віддала би нікому ))) і любила би так само, як зара доцю люблю )) Але це би вже було ПІСЛЯ пологів (ну або після результатів УЗО) :) Я он хотіла заміж вийти за височезного брюнета із зеленими очима, а натомість маю середнього зросту русявого блакитноокого чоловіка )) І він же для мене зараз най-най-най ))) Ми ж тут говоримо про бажання, а не про їх реалізацію (бо ж не вижену тепер чоловіка тільки за те, що "не тої масті" :girl_crazy: ) І для доці мрію багато чого, щоб і музикою, і танцями займалася, і щоб багато в житті досягла... Але якщо скаже, що хоче масажисткою бути чи ветеринаром - не стану ж менше любити :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 12
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Вашу позицію пам"ятаю і підтримую :girl_cool::girl_haha:...вона щира, а це найважливіше:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я завше хотіла доцю. Просто мріяла як шитиму з нею платтячка на ляльку і водитиму її на свої поетичні збіговиська і театри. Доцю маю.
    Якщо б мені дозволили народжувати природнім шляхом то хочу трьох дітей аби Яньці скучно не було ( по собі одна дитина в сім*ї то дуже зле). Хочу кого Бог дасть аби здрровенькі.
    А поки я просто обожнюю своє янголятко (піду но ше раз поцьомаю)
     
    • Подобається Подобається x 17
  7. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    А я ще обов"язково донечку хочу!!!!!!!!!!!Але що я таке говорю,просто ще би хотіла дитинку,а там кого Бог пошле,чи хлопчика чи дівчинку,все-одно дуже дуже любитиму!!!!
    Піду і я свого ше раз поцьмаю!!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Трьох... але ще на друге ніяк не наважимося. А я вже давно "сплю і бачу" животик з ляльою - неперевершене відчуття:girl_in_love:. Та й доця постійно просить "братика". Рівно за місяць у неї день народження, то в подарунок не хоче ніц, тільки БРАТИКА, вже кажу їй, що може на наступний:ninja:...бо так швидко ну ніяк не вийде
     
    • Подобається Подобається x 21
  9. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Це зараз моя болюча тема... Завжди хотіла двоє діток: хлопчика та дівчинку. Та Бог дав лише хлопчиків, яких ні за що не обміняла б на дівчаток. Після трьох операцій сказали про дівчинку забути...Зараз дуже шкодую, що погодилась...Хоч дуже страшно було лягати на операційний стіл втретє... і важко було зважитись після 7-ми років на дитину. Тепер би не затягувала, але...Друга дитина сприймається зовсім по-іншому: інша любов, інша ласка і турбота. Чоловік підтримує у всьому, тішився б багатьом дітям, основне, за його словами - здоров"я.
    Зараз лелію надію про дівчинку, хай не зразу мою, але таку, якій зможу віддати всю збережену любов для рідної...
     
    • Подобається Подобається x 29
  10. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Ми з чоловіком хочемо мати багато дітей, так 4-5. Бог подарував нам першого хлопчика, другою дууууже хочу доцю (хоча чоловік ще одного сина). А ще хотілося б подарувати свою батьківську любов дитинці з притулку, або й двом....
     
    • Подобається Подобається x 16
  11. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Маємо парочку, хочемо ще парочку (усього четверо). Це дуже класно, коли дітки разом виростають.
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    а я от досі мрію про донечку:girl_in_dreams:... Певно матимемо ще третю мацьопку, але якщо ще одного козака, то навіть не знаю:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 14
  13. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    МИ з чоловіком мріємо про 5-ро діточок, а далі, якщо хватить сил, то можна і ще (звичайно без фанатизму).
    Сподіваємося на підтримку небес. :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    а я двох, а чоловік говорив про трьох. а як буде - буде видно ;)
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    а я одного хочу :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Я хочу ще донечку і чоловік теж, але от коли ???Мені б хотілося щоб різниця не була великою....ми ще в роздумах:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    У нас двоє дівчаток і хлопчик. Вірю що ще народимо років так через 5-10, і не важливо якої статі.:girl_smile:
     
    Останнє редагування модератором: 13 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 19
  18. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    А я би хотіла,років так через 3-4 хлопчика (наш татко хоче ще синочка),ну а років так під сорок-народила би ще одну дівчинку-лялічку:girl_smile: В сумі виходить троє :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 16
  19. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Завжди хотіла мати першого хлопчика,а потім дівчинку,так як у нас в сім"і,мати старшого брата то для мене була гордість,тому завжди хто би не питав,скільки хочеш діток,завжди казала перший хлочик,друга дівчинка:girl_flirt:
    Вийшло так шо перша в мене доця і я звичайно не проміняла би її ні на якого хлочика :girl_in_love:а тепер я незнаю чи хочу 2 дитину,можливо поки незнаю,а далі буде видно...
     
    • Подобається Подобається x 12
  20. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    А ми теж ще доцю хочемо :) Правда ще не зараз , бо спершу потрібно вирішити питання з житлом . Кажу до чоловіка , а що буде як 2-гим буде теж синочок ? На що він відповідає : Третя вже точно буде доця :) Що поробиш ювелірна робота :)
     
    • Подобається Подобається x 8