Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lastivka_Rivne, 12 Червень 2009.

?

Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

  1. 1 дитину

    28 голосів
    7,7%
  2. 2 дитини

    133 голосів
    36,4%
  3. 3 дитини

    172 голосів
    47,1%
  4. 4 дитини

    19 голосів
    5,2%
  5. 5 дітей

    7 голосів
    1,9%
  6. 6 дітей

    1 голосів
    0,3%
  7. 7 і більше дітей

    4 голосів
    1,1%
  8. не хочу мати дітей

    1 голосів
    0,3%
  1. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Чоловік хоче п'ятеро, я не настільки впевнена, але хочу трьох, як мінімум. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    От з тим погоджусь :girl_yes2:
    --- дописи об"єднано, 5 Березень 2016 ---
    В мене з братом різниця 12 років і не було ревності, мама з сестрою має різницю років - то вони взагалі найкращі подруги по життю, щодня говорять, радятьс, допомагають одна одній. А мала сусідку з поголками - то дуже важко, так само родичка народила двійнят, плюс старший на 3 роки хлопчик - то важко було дуже, мусіли няньку брати, хоч вона і не працює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. happy story

    happy story Well-Known Member

    Хочу двох.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  4. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А я ще дівчинку дуууже хочу. А краще одразу двох) щоби було два по два) і думаю, рочків так через 4-5-6 було б добре)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Готові ще раз на двох одночасно?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Так, так і ще багато раз так)))
    І це при тому, що нам майже ніхто не допомагав, бо всі далеко. Може мої хлопці були дуже чемними (і є тепер) і мені повезло. Але я б була надзвичайно щасливою мати ще двох дівчаток)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    очі бояться, а руки роблять))))
    --- дописи об"єднано, 21 Вересень 2016 ---
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А з двійнятами то часто несподіваний сюрприз. При чому зараз побільшало випадків народження двійнят, часто після прийому ОК з"являються двійнята.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    взагалі-то я мала на увазі вже після народження;)
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І мені всі дивуються, що я з погодками хочу ще дитину. Думаю, себе трохи підрихтувати і можна ще родити разок, ну і ще би чоловіка вмовити))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    На мій погляд, погодки це набагато важче за близнят. Мої мають однакові потреби і бажання: разом їдять, сплять, бавляться. А з погодками: старша дитинка хоче уваги, бавитись під час сну меншого і так далі. Але думаю після 2-3 рочків стає легше і дітки вирівнюються в бажаннях, а згодом взагалі як двійнятка)
    Мені з моїми зайцями стало важче після того, як вони почали бігати. Тепер я і сама з ними не погуляю: пішки то навіть мови нема, а з візочка мої вуженятка вміють вилізти. Але вдома не так і важко: бо бавляться разом. Від мене вимагається бути присутньою і нічого в той час не робити) а раду вони самі собі дадуть)

    О, і ще згадала моє улюблене питання: як ви даєте собі раду з ними) або ж чи справляємося ми?
    Коли я в хорошому настрої, то кажу:" знаєте, щось так важко з ними. Не даю собі раду. Я вам одного віддам." Часто спостерігаю ступор)
    Ну або ж на таке питання питання чи мають вони варіанти, куди подіти одну дитинку, щоб було легше)
    Бо насправді ми не маємо вибору, щоб справлятися чи не справлятися) Нас Господь нагородив таким щастям, що жалітися просто не маємо права. І розказувати як важко. Ви це мамі з погодками розкажіть.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    таке в мене враження, що це єдине питання, яке всіх цікавить :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Хахаааха, ото ви потішили мене. Насправді, дуже важко було перший місяць, поки всі привикали одне до одного, другий місяць було легше, а зараз я вже не пам'ятаю як було з одною
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Погоджуюся з @Mansikat. Коли дітки бавляться на майданчику, то мамі і поговорити часом хочеться. А про що з не дуже знайомою людиною і не знають. От і ставлять стандартні питання. Та й знайомі люди як не знають про що говорити починають часто з родів/садочків/роботи і тд
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    6 років: у школу віддаєте? а в яку?
    8 років: а як дитина вчиться? а куди ще ходить, крім школи? як нікуди? як то на танці не ходить? а чоооооооооооо? та то ж дііііііііііііііііівчинка...
    10 років: а репетиторів маєте? як не маєте? а як іноземну мову "тягнете"?
    11 років: а місячні вже почалися? а ліфчик уже носить? а хлопчики вже заглядаються? а коли брекети ставити будете?
    12 років: а скільки класів думаєте закінчувати - 9 чи 11? уже знаєте, куди дитина буде поступати?

    ну а потім будуть стандартні питання: чи є хлопець, коли заміж, коли перша дитина, коли друга, а далі ви в курсі))
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 2
    • Креативно Креативно x 1
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А друге коли плануєте? Не плануєте? Та то добре, коли двоє. Плануєте? Та нащо так скоро, то ж важко буде. Я от з одною/одним ради дати не можу. А до речі, як Ви справляєтесь? А на горщик ходить? А що вже вміє? І т.д.
    Далі садочок, гуртки, школа, ВУЗ, робота, одруження, внуки і так по кругу:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  18. evita

    evita Active Member

    О і я б хотіла проголосувати,але нажимаю на циферку і ніц неголосується)))?
    підкажіть як це зробити?
    ...тоді напишу так,мрію про 7 і більше дітей)Про 1 доцю і 8 синочків)
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2020
    • мімімі мімімі x 2