Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lastivka_Rivne, 12 Червень 2009.

?

Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

  1. 1 дитину

    28 голосів
    7,7%
  2. 2 дитини

    133 голосів
    36,4%
  3. 3 дитини

    172 голосів
    47,1%
  4. 4 дитини

    19 голосів
    5,2%
  5. 5 дітей

    7 голосів
    1,9%
  6. 6 дітей

    1 голосів
    0,3%
  7. 7 і більше дітей

    4 голосів
    1,1%
  8. не хочу мати дітей

    1 голосів
    0,3%
  1. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Чому шокує? Я захоплююсь такими батьками,мене шокує інше,коли роблять одне за одним діток заради грошей,чи кидають їх одразу,а коли дітки в такій люблячій родині,в мене тільки повага до таких...
     
  2. dantist

    dantist New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Дитинка росте,скоро помітите як почне сам бавитись,а потім проситись до діток і у вас з"явиться час
     
  3. Anel

    Anel New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Зануда,ви ніби читаете мої думки.:girl_cool:
     
  4. dantist

    dantist New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Спочатку не знаєш на що ідеш,а тепер розумієш.... Але у вас такий досвід( 2 донечки)--- ви дасьте собі раду у будь-якій ситуації
     
  5. Anel

    Anel New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    ТASIA, я також дивлюсь на вагітних ,на візочки ніби вперший раз:girl_spruce_up:
     
  6. dantist

    dantist New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Так,колись встидалась і боялась всього,а тепер бігаю за хлопцями і прошу 1 раз копнути м"яч,бо нам дуже треба...
     
  7. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Чим більше, тим краще - жартую :)

    Для мене суть не у кількості дітей, а у тому, щоб кожній дитині надати належну основу для життя, щоб у майбутньому це були гармонійні, цілісні, духовно багаті, розумні люди, яким це життя буде легким, прекрасним і щасливим :)

    ... наразі мрію про 5-7 діточок. Наша сім'я має намір бути здоровою і сильною, щоб надати достаток усього нашим діткам і у матеріальному плані, і у духовному :)
     
  8. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Ото буквально вчора ми говорили на ту тему з чоловіком.
    Я хочу 4-х. Ще одну дівчинку і двох козаків-близнюків! І завжди мріяла, що перший в мене буде синочок, дуже схожий на татка! І тепер маю отаку маленьку ксерокопію свого коханого:girl_in_love:
    Мрії збуваються, так що треба мріяти обережніше...:girl_in_dreams:
    Але оскільки перша дитина в нас хоч і бажана і вимріяна (з розряду я мрію, але не зараз, бо робота-кар"єра, наука...), але все-рівно несподівана, то вирішили, що наступна дитина буде коли ми обоє будемо до того готові і будемо аж пищати, так хотіти... Бо шось мому чоловікові робота, заочне навчання і ремонт кожного вечора забагато в нагрузку до нас, коханих...
    Але час покаже, і все рівно буде як Бог дасть...
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Повертаюсь до даної теми...Чоловік дуже хоче другу дитину,каже буде помагати по мірі можливого.з боку рідних допомога ровна нулю(хоч грозяться Віктора бавити як підросте років так у 4)))))))насмішили
    А я хоч вбий боюсь мати ще одну дитину..як бачу у нас на площадці мами з 2 діітками такі змучені(як я з одним) і питаю в них важко????дуже важко бо сама з нима цілий день і як нарозказують...то моє бажання зразу відпадає.
    Впевнена,якщо фізично потяну то психічно і морально щось станеться))))ще й малий у мене мамчин син.
    Правда я не готова до дитини????чоловік переконує.але то безтолку і як себе настроїти?
     
  10. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    І я завжди про трьох мріяла, а там як Бог дасть, головне щоб всі дітки здоровенькі родились і росли
     
  11. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    А в нас на площадці гуляє молоденька мама з трьома маленькими дітками, і зовсім не виглядає змученою. Якось також в неї запитала , чи важко отак з трьома, на що вона відповіла, (приблизно як у фільмі "Москва сльозам не вірить") , що важко з одним, а потім як навчишся з одним організовувати свій ритм життя, то з рештою простіше. Маючи на разі лише одну дитинку, хочу вірити, що так і буде,коли збируся мати другу.
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    вроді організованість є стабільна:встали,поїли,прибрали з стола і гуляти,якщо повезе то спимо в обід далі по колу...а з двома то напевно веселіше
     
  13. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    З двома просто напевно інший план, план Б!:girl_haha:
     
  14. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Веселіший план :)

    ---------- Додано в 08:54 ---------- Попередній допис був написаний в 07:58 ----------

    Таня не так все страшно, як ти собі на уявляла, все можливо. Як зникнуть твої страхи, з"явиться і бажання мати ще діток. Це важко, звичайно, але звикаєш, і без діток вже неможливо. А малі як тішаться один одним, то треба бачити. Ясно що деколи воюють за іграшки, за маму, але Стас Лілю нікому не віддасть, коли мала до когось з чужих йде то він приносить її мені.
     
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    В мого хлопця є друзі - молода сім"я з трьома дітьми. То вони собі ого-го як раду дають. Не здивуюсь як в них ще четверте буде. І всі розумні, доглянуті, ну взагалі такі прикольні малі :) І я теж хочу, щоб в нас було троє діток. Раду якось дамо, то точно.
     
  16. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Ще з дитинства знала, що буде у мене 2 дитини.
    Коли народила донечку, ще в родзалі дійсно зрозуміла, що дууууже хочу другу...
    А зараз і про третю думаю, а чому ні... А от чоловіка моє бажання трошки лякає :sad: Ну нічого, з нього "попит" маленький ;)
     
  17. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    В мого хлопця є друзі - молода сім"я з трьома дітьми. То вони собі ого-го як раду дають. Не здивуюсь як в них ще четверте буде. І всі розумні, доглянуті, ну взагалі такі прикольні малі

    Mazerati, це не про нас, випадково?)))))
    Я зажди хотіла багато діток. Зараз маємо трьох, але сподіаюсь, із часом наважимось ще на малятко)))) Справляємось самі. Я не затуркана , не замордована, крім памперсів та кухні ще багато чого цікавого бачимо, знаходимо час і на спорт, і на хоббі. Як я все встигаю? А я не встигаю)))) Я і з одною дитинкою не могла зробити всього))) Треба простіше до того ставитись. Сьогодні і пляцків напекла, і вареників наробила, і на манікюр-педікюр збігала, а післязавтра, припустимо, не встигну - ну і нічого - купимо печива, повечеряємо вівсянкою з молочком і підем гуляти))) Один тиждень вдясться все гарно прибирати, другий - не встигається (адже гарна погода і хочеться гуляти/в гості/ валятись з книжкою/і т.д.) - також не біда, свекруха далеко і нема кому позудіти за непрасовану білизну та непомитий часно посуд)))) Так, ми так і живемо - щось зробимо, щось не встигнемо, це ж дрібниці))))
    Та і почуваємось і виглядаємо з кожним малятком все молодше)))) Після народження третього навіть зморшечки біля очей щезли))) Та і зайві килограми в такому русі мені не сівітять))))
    Дічата, хто хоче ще діток, наважуйтесь - будуть і сили, і мудрість все правильно зробити, і стимул досягати все більших і більших висот!
     
  18. tvm

    tvm New Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    Ех, почитаю дописи наших мамусь і сама таки невдовзі наважуся на третє малятко - чоловік мірє про синочка (маємо двох донечок)! :girl_in_dreams:
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?

    коханий хоче трійню...я якось все життя думала про двійко, але тут думки починають мінятися і сама вже задумуюся: а чом би й не три?

    з голосування
    - ось це дуже тішить..
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Скільки Ви хочете мати діток у сім"ї?