Сімейний психолог у Львові

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Furore, 9 Лютий 2010.

  1. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    А що психолог обговорював з вами своїх клієнтів? і своє особисте життя, де живе? Це як мінімум дивно і непрофесійно.
    піарщик з вас не дуже.:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Хто знає сімейного психолога який зараз не у відпустці? 3 обдзвонила, до вересня відпочивають. Таке враження що всі на якийсь з"їзд поїхали. Треба толкового спеціаліста.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    є така Олена Добродняк, не знаю чи їй ви вже дзвонили. Щоправда не знаю який там вона за спеціаліст, але мені її свого часу радила людина якій довіряю (просто мужа свого я так і не вмовила прийти). Але здається перший раз в неї безкоштовно, то хоч відчути можна чи підходить людина.
     
  4. toria

    toria Active Member

    Можу порекомендувати Наталю Яковлєву, особисто не зверталася, але її радила моїм родичам та психолог, до якої ходила я (вона не сімейна, а гештальт психотерапевт). Вони були задоволені. ЇЇ контакти мають бути у списку української спілки психотерапевтів.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. toria

    toria Active Member

    До речі, а Ви дивились вже на тому сайті УСП? Там підписано, хто яким напрямом займається (Вам, мабуть, треба напрям системна сімейна), у якому місті працює, вказані контакти. Я можу помилятись, але мені здається, що там всі спеціалісти мали б бути кваліфіковані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Aleksis

    Aleksis New Member

    Доброго дня! Напишіть контакти будь-ласка:)
     
  7. MikaLviv

    MikaLviv New Member

    Напишіть будь ласка прізвище психолога, або якісь контакти
     
  8. geen

    geen Member

    0679818897 - звати Оксана
     
  9. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Дівчата, порадьте справді хорошого психолога. Хорошого фахівця, який любить свою роботу і клієнтів.
    Друзі на межі розлучення.
    Терміново.
     
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    п.Олена Добродняк Вона ПРОФІ у своїй справі . Я і чоловік були в неї на тренінгу " Комунікація в подружжі " - це не передаш словами, коли людина талановита і + ще має не тільки розум, а й серце !!! Маю багато друзів психологів , то вони в час кризи в подружжі йдуть лише до неї.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Знаю таку пару, яка утворила таку собі порадню "Щасливі разом", зайдіть до них на фейсбук, у них там багато відео, де вони розказують про проблеми у сімі і способи іх подолання, хоча вони не професійні психологи, але мета ціеі організаціі "Щасливі разом" саме покращення сімейних стосунків, відео зрозумілі і, як на мене, корисні. Не знайдете "Щасливі разом", то шукайте в фейсбуці Олег та Оля Воробйови. Колись в студентські роки товаришувала з ними, дуже приемні люди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Толкова кобіта :friends:
    Раджу теж, без зайвих фраз :good2:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Emka

    Emka Active Member

    Поділюсь досвідом пошуку сімейного психолога))) шукала дякувати Богу не для себе, а для хорошого друга, який проживає не у львові, але хотів приїхати саме сюди. Запитувала серед колег - медиків. порадили таку собі Ларису Іванівну (приймає на Кольберга). Потім обговорили ту ситуацію з другом то він був задоволений (консультувався з приводу розлучення). правда з його слів вона особливо не церемониться в підборі слів - каже все прямо як вона бачить, а не "сюсюкається", по суті в більшості наводить інші приклади поводження в таких ситуаціях і не заглиблюється в глибоку філософію. консультація по ціні , у порівнянні з іншими психологами порівняно недорога. Врешті прийняв кінцеве рішення з її допомогою, якщо не помиляюсь відвідав її тричі. Коли записувала його до неї на візит, з'ясувалось, що графік достатньо щільний, чекав десь близько 2,5 тижнів, але при розмові вона перепитала чи щось термінове, бо якщо так, то вона знайде вільну шпарину в розкладі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Насправді дуже Ви зручний сайт порекомендували,бо шарлатанів тепер достатньо розвелось. http://www.usp.lviv.ua/?lang=ua&modul=reestr
     
  15. Arktuka

    Arktuka New Member

    Привіт дівчата) хочу поділитись власним досвідом на якому зрозуміла, що психотерапевт справді може допомогти врятувати сімю. З самого початку сімейного життя з чоловіком, почали не складатися відносини а після народження дитини все пішло крахом. І коли ми вже були на грані, пахло розводом, я вирішила "досить" і треба з тим щось робити. За посиденьками з подружками хтось ляпнув " то сходіть до психолога". Так як свого чоловіка я би туди не затягнула, вирішила спробувати сама. Мені порекомендували одного спеціаліста Маряна Латчук. З перших зустрічей відчула приємну атмосферу, довіру і бажання відкритись..не буду багато писати, але багато моїх проблем були повязані з моїми страхами та комплексами які пішли ще з дитинства...На даний момент чекаю на другу дитину і маю щасливий шлюб...Завдяки цьому психотерапевту змінилася якість мого життя, чому і буду завжди їй вдячна. Тому дівчата, якщо складаються життєві труднощі не опускайте рук, а звертайтесь до спеціаліста, бо як казала мені Маряна - будь-який шлюб можна врятувати, головне цього хотіти. Для кого актуально - звертайтесь в ПП, дам контакти.
     
  16. Olena Korsyka

    Olena Korsyka www.time4shopping.com.ua

    Найкращий психолог, на мою думку, рідна вам людина. Звичайно якщо така є, якій ви зможете відкритися повністю.
     
  17. Arktuka

    Arktuka New Member

    Добре, коли можна відкритись рідній людині, але не завжди така людина у всіх є. І близькі можуть підтримати порадою хорошою, але як на мене важливо шукати корінь проблеми і повне її вирішення. А без психолога як на мене складно обєктивно оцінити ситуацію, білеше того -вирішити її. І я не завжди хочу грузити маму чи близьких людей своїми клопотами, їм і без моїх проблем не легко. А от психолог мені особисто відкрила очі на те, чого я раніше не замічала і багато чого сприймаю по іншому зараз.. Але це тільки моя думка.
    --- дописи об"єднано, 2 Травень 2017 ---
    Добре, коли можна відкритись рідній людині, але не завжди така людина у всіх є. І близькі можуть підтримати порадою хорошою, але як на мене важливо шукати корінь проблеми і повне її вирішення. А без психолога як на мене складно обєктивно оцінити ситуацію, білеше того -вирішити її. І я не завжди хочу грузити маму чи близьких людей своїми клопотами, їм і без моїх проблем не легко. А от психолог мені особисто відкрила очі на те, чого я раніше не замічала і багато чого сприймаю по іншому зараз.. Але це тільки моя думка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Ой,не знаю.Перший мій досвід з психологом закінчився тим,що він сказав що вже і сам заплутався. :connie_pull-pigtail.А інший почав мені "втирати",як треба брати приклад з закордону.Певно то не моє.:d23: Пробувала поїхати в інше місто,погуляти вуличками,поспілкуватись.Наче мені легшало,а коли повертаюсь додому,то накриває знову мідним тазіком. :girl_blush2:Не знаю,може роботу треба з відрядженнями,тоді якось буде інакше. :girl_witch:
     
  19. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Психолог - це не вільні вуха. Це спеціаліст(!), який в силу отриманих знань(!) бачить проблему і можливі шляхи її подолання.
    А рідна людина не має тих знань, але має свій досвід і свої життєві установки і стереотипи, не завжди позитивні і правильні. Поговорити, звичайно, можна. Це навіть принесе тимчасове полегшення. Проте, то як зривати верхівку бур"яну(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  20. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Певно вже не в жилетку, а сюди...

    Порадьте, будь ласка, психолога, який займається сімейними питаннями . . Знаю, психолог проблему за мене не вирішить, але треба, щоби хтось допоміг "розкласти все по поличках" для подальшого прийняття рішення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1