Швейна машинка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Oduvashka, 6 Травень 2011.

  1. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Хочемо подарувати мамі швейну машинку, щоби нарешті могла попрощатися з моєю ровесницею Veritas, яка вічно ламається. Машинка потрібна переважно, щоби підшити-просторочити-підігнути. Перечитала тему і приглянула JANOME 5522 (423S), але турбує те що там вертикальний човник, а всі радять брати горизонтальний... Я в тому абсолютно не розбираюся, тож, будь-ласка, порадьте і покритикуйте.
     
  2. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Горизонтальний човник дійсно зручніший. По-перше, легше заправляти шпульку, по-друге, видно залишок нитки на шпульці, так як кришечка там прозора, по-третє, нитка практично не плутається, не робить "бороди".
     
  3. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Швейна машинка

    має ось такий BROTHER STAR 37S, та й різних функцій у нього ніби багато. Як думаєте вартує, чи краще простішу, але Janome?
     
  4. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Чим меньше різних декоративних строчок в машинці- тим вона надійніша. Всі BROTHER потребують власної голки, топто як будете ставити першу ліпшу, дешевшу, якість строчки швидко псується. Взагалі вони досить делікатні в плані поводження. Як ваша мама майстриня й акуратиска- хороший вибір. Якщо треба скоро подушки метрами строчити, ліпше простішу.
    Не є гарантія якості. Вибирайте машинки тайваньської сборки, ну або европейскої, але то тільки компютеризовані.
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Швейна машинка

    я купляла звичайні голки. Ну тобто не Brother (а такі є?). Але на мою думку, в будь-яку машинку не варто пхати перші ліпші голки. Я купую хороші, якісні з тих дорожчих. В мене для джинсу, трикотажу та інших тканин відповідні голки.
    я на своїй шила десятки флісових балаклав, ніц машинці не сталось.
    Як на мене, треба просто нормально підбирати голки-нитки відповідно до тканини
     
  6. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Мій Бразер витримав тищу метрів простирадел. Якщо не більше) Півтора роки я шила лише на ньому, щодня по кілька годин. Все ціле-цілісіньке. Лише лампочку вже пару разів міняла. Має і декоративні строчки (всього 25 операцій), і надійність від цього не зменшилася. Голки йшли в комплекті, докупила ще запасних та кілька різних номерів. Я зараз і до промислової машини не купую дешевих голок. Дешева рибка - самі знаєте яка юшка ;)
     
  7. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Швейна машинка

    То Ви ж як швея певно точно вмієте строчити. З досвіду скажу, що люди здебільшого думають, що підклав під лапку тканинки і саме всьо гарненько зашилось. УГУ :) Десятки випадків мала, помічниці жалілись, що їм машинка не шиє, я сідаю- не розуміє де проблема. Потім дивишся за спини як строчить- то так тканину посуне, то там додьоргує, то лапку тисне прискоками тисне...
    Немає. До них ідуть "шмец"(не знаю як англійською писати).
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Я тут дозріла до одного дуже відповідального кроку.
    Де в нас було обговорення щодо швейних машинок? Дуже треба зрозуміти, що мені треба, аби не пожаліти, що купила щось не те, що мені треба. Порадьте, прошу. :)
     
  9. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Нещодавно мучилась тим самим питанням, моя кравчиня порадила Janome 7524 A, це не дорога але якісна машинка. Вона такою вже 13 років шиє і тільки лампу міняла. Шиє все, від шовку до шкіри.
    Я і придбала, дуже задоволена.
    Для мене важливо було щоб вона була без ел. блоку, бо то зайва головна біль (в моїй механічно перемикаються види швів). Всі лапки під кришечкою, на ній же підказочки.
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Балачки рукодільниць

    Подивилась відео, зберігання лапок, то мегагарна ідея. Мої лапки постійно губляться
     
  11. Adamsito

    Adamsito Member

    Відповідь: Швейна машинка

    А я щаслива власниця машини Тойота-пишу і :D-мені мама подарувала колись давно швейну машину.Я не спец, але знатоки кажуть що крута штука, а мені в ній подобається простота і все легко зрозуміло,як користуватись, навіть якщо новачок, а ще руки були б не дві ліві:8:
     
  12. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Швейна машинка

    Прошу поради. Хто має німецький (а насправді китайський) оверлок MEDION MD 10685 http://dp.prom.ua/p33578744-overlok-medion-tevion.html . Підкажіть--купувати ?(-буде використовуватись для домашнього пошиву---не ательє) чи то з тих, що проблем потім більше, ніж роботи в задоволення?.

    ---------- Додано в 11:39 ---------- Попередній допис був написаний в 11:36 ----------

     
  13. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Швейна машинка

    Порадьте мені бюджетну, компактну, тиху машинку, яка шиє якомога більше видів тканик. І щоб не дуже складна у користуванні.
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  15. APR

    APR Well-Known Member

    Порадьте, чи варто купляти таку машинку MINERVA M320 для новачків?
    Може хто має напишіть відгуки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Цікавить мене така машинка ,
    Janome MyExcel W23U
    що скажите? які плюси , які мінуси?
     
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    все залежить від того, що хочете почути і для чого вам вона потрібна.
    зрештою тут в темці багато написано і про цю машинку також
     
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    шити буду все , трикотаж, шифон , грубі пальтові тканини, але для домашнього використання. І цікавить мене середина , там метал чи пласмаса бо щось так і не зрозуміла.. а ще мінуси цікавлять. Темку я перечитала ,але мінусів нема ...
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2015 ---
    а ще цікавить чи добре робить петлі якщо попадає на потовщення. Бо була в магазині зінгер , то там казали з тим проблема. Перечитала тему , бачу зінгери не радять...а я думала то хороші.
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2015 ---
    чи краще серед бразерів обирати , в шитті я розбираюсь , а от в надійності машинки...слабенько , чи може серед бразерів обирати, що краще за якістю?
     
  19. New look

    New look Well-Known Member

    @Gorbywka ця машинка універсальна. Для домашніх пошивалок як на мене якраз. За петлі правда не скажу.
    В середині і весь корпус крім, зйомної частини на рукав, теж металеві.
    Доречі Ви візьміть клаптики різних тканин і підіть в магазин потестіть машинку, щоб точно побачити чи Вам підходить чи ні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в мене жаном, але простіша модель. плащовка, утпелювач 0,7см і дуже щільний фліс - петлі робить без пробелм, але засунути лапку туди, куди треба - дуже важко, якщо не з краю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1