шведська стінка

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Dell, 3 Лютий 2011.

  1. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: шведська стінка

    Ми хотіли малому купляти стінку. але подумали, що за ним ще треба глаз да глаз, вирішили не травмувати свою нервну систему. Почекаємо ще рік, півтора.
     
  2. manka

    manka Member

    Відповідь: шведська стінка

    А мої обидва (5 і 1, 6 років) полюбляють по ній лазити. Малий ще ходити не вмів, а вже на кілька щаблів по драбині вилазив. Тримається за кільця і прес качає ногами. А ще ті кільця і драбинку з мотузки використовують, як качелі.
    Вважаю: якщо дозволяє місце в помешканні, то все-таки варто таку річ купити.
     
  3. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: шведська стінка

    в нас багатофункційна, на верхніх розпорах, з пресокачалкою .От тільки ми не зауважили про гіпсокартонну стелю...розпирати то треба сильно, вирізали...майте на увазі
     
  4. jozya

    jozya Member

    Відповідь: шведська стінка

    Доброго дня, питань дуже багато і всі до мене :girl_wink:
    Наша стіночка називається "Ранній старт"
    Тепер про особисто нас. Купила в грудні 2010 року, коли малій було 1,5 року. Купила за "чеснозекономлені власні гроші", тому чоловік тільки трошка побурчав "чо так дорого". Ні крапельки не шкодую. Приїхало це чудо на одну з поштових компаній (близько тижня їхало), хлопці звідтам мені його закинули в машину. Тому, коли приїхала додому - була "приємно" вражена - я не могла його витягнути з машини - важить він ого-го.
    Купляла взимку, бо тоді менше гуляється, цілі дні вдома, а це не те щоби розвага, а й непогане фізичне навантаження. Мала постійно лазить, висить, гойдається, з горки з"їздждає, тренує свою координацію, ловкість (?). Нам подобається, і всі діти, які до нас приходять - також в захваті.
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: шведська стінка

    приглядаємось до отакої
    [​IMG]
    або до отакої
    [​IMG]

    ---------- Додано в 13:48 ---------- Попередній допис був написаний в 13:46 ----------

    у другій хіба канат мені здається потрібним, ті кільця і драбинка якісь виглядають "хілєнькі", чи хтось може таку має?
     
  6. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: шведська стінка

    ми таку маємо, правда ще не прикрутили.

    ні, зовсім не такі. нормальні. правда на вигляд як радянські)

    ота дошка для пресу велика, як маєте місце то беріть. бо навіть як зняти і поставити десь збоку, щоб не постійно на стінці стояла, то не так і просто для неї місце знайти)))
     
  7. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Вибираємо шведську стіну, але хочемо не драбинку а гладіаторську сітку, думаю то цікавіше як драбинка шведська.jpg шведська стінка.jpeg витрумує до 130 кг бачили в скрині подібну, то вона витримує 60кг, малувато((. Поїдемо ще в будинок меблів на Любінську, може там щось є
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Ми маємо вдома ось таку: [​IMG] Міцна, якісна, розрахована для всієї сім'ї.
     
  9. Bloodfire

    Bloodfire New Member

    Ми купували стінку Інтератлетика. Вона кріпиться і до стіни ,і до стелі.
     
  10. Bloodfire

    Bloodfire New Member

    Ось така шведська стінка
    [​IMG]
     
  11. galochkamama

    galochkamama New Member

    підкажіть, важливо з чого зроблена стіна для кріплення шведської стінки?