Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

  1. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    я ще на початку цього сезону, писала що Галя буде у трійці
    все так))
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Та йой, розлабся :), вони не тільки за холостяком туди ідуть, скоріш може і взагалі не за холостяком, а за перспективою майбутнього, за піаром, за можливістю зачепитися на СТБ...

    Та й жодна пара з стількох сезонів не склалася, як вони самі кажуть- виключились камери, "заткнувся" продюсер:girl_crazy: і все набуло новго змісту.
    У кого там було, вже й не памятаю, що знімали як щасливу пару після сезону, яка проживає на спільній квартирі, а потім самі ж зізналися, що це було для картинки, бо так треба.
    І дуже шось часто вилазить, що дівчата поза шоу мають свої серйозні стосунки і їх кохані свідомо їх відпускають на передачу...

    Галя тоже вже трохи заграється, але вірю що для даної передачі вона доволі цікавий екземпляр, тому і залишили.

    Трійки обраної не розумію, навіть по іменах плутаю:girl_crazy:. Якийсь просто трохи не вдалий сезон та й по всім.
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Liaszhats

    Liaszhats New Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Я щойно додивилася церемонію роз.
    Кому сказати хто піде сьогодні?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    а дк Ви так скоро подивились, га?
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Кажіть, цікаво.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  7. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    дякую) в принципі, очікувано.
     
  8. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Немає за що ;)
    Так, дуже очікуваною І, як на мене, то мало статися вже давно, а не перед фіналом
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Певно Наталя піде :) Я не дивлюсь, якщо що, може завтра поставлю на фон слухати)
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я правильно зрозуміла, Рожден так і не привів дівчат до батьківського дому, лише по ресторанах водив? Невже аж так бідно живуть:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От взагалі через це не цікаво. Сому не показали де і як хто живе? Тільки чесна Галя повела додому. Іванка теж була не дома. І Наташа. І Рожден. Все далі вони від реальності ту передачу знімають.
    І такий вже той фінал передбачуваний. Може просто холостяк не вміє приховувати свої почуття?
    І мушу сказати, що цього разу мені холостяк таки сподобався. За всю історію він другий). Перший був отой з Англії типу принц). Подобається мені його відношення до людей, його розрулювання ситуацій. Дуже мені він мого чоловіка нагадує))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Після того стібання Галі при його батьках я кардинально поміняла думку про нього і його рівень людяності, вихованості і культури.
    Він вів себе як ....мудак...

    А взагалі, я думаю з Галею в нього схожа ситуація, як була в Іраклі з Наташею, судячи з того, що житло показати стидно, і навряд воно є в нього персональне, фінансово він самбірську принцесу не потягне . Тільки Наташа, як дама з досвідом, яку утримували в основному її чоловіки, одразу все просікла і, якщо я не помиляюся, самостійно покинула шоу прямо з знайомства з батьками. А Галя звикла жити на забезпеченні батьків, і поки не оцінила платоспроможність кавалера
     
  13. VERO

    VERO Well-Known Member

    Галя в своїх вишах прогулювала пари з української мови? Стільки русизмів, діалектів... В моїх подруг-журналісток мова значно чистіша була навіть на етапі здобування освіти.
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ну а чого хтось має когось тягнути?:)
    Вони можуть бути приблизно рівноцінними партнерами в сімейному бюджеті. В Галі є всі дані для того, щоб відразу після проекту нормально заробляти своєю зовнішністю наприклад, в неї є природна краса, чого не скажеш більше про жодну дівчину проекту - фігура, волосся, очі - все при ній:)
    До речі, здається під час побачення в Єгипті вона вже йому говорила що має в планах розробити колекцію купальників, які пропускають ультрафіолет, і, як на мене, це ідея-бомба, сама ж їх і прорекламує, а з її теперішньою популярністю, від покупців відбою не буде!
    І все ж, на жаль, вона абсолютно Рожден не підходить, ні по характеру, ні по темпераменту. Кожного вечора буде закатували йому скандал:) то все дуже цікаво, але не для нього:girl_crazy:
    Іванка, звичайно, набагато більше йому підходить, але не бачу в нього до неї ніяких серйозних почуттів:girl_in_dreams:
    І, до речі, що в неї з носом?? Якась невдала пластика чи що:girl_nea:
    --- дописи об"єднано, 19 Травень 2018 ---
    Ну ви і порівняли, Галя абсолютно не така, як Наташа, вона зовсім не для тої ж мети прийшла на проект.
    Взагалі, чесно-кажучи, не знаю що можу спонукати дівчину прийти на проект, але Галя мабуть пішла на проект на зло свому попередньому хлопцю, і, як виявляється, дуже правильно зробила:)
    Сподіваюсь цей проект дійсно домопоже їй знайти себе в цьому житті.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    В ідеалі так би і мало бути, але, він поїде до неї жити у Львів, де в неї є своя квартира, чи в Самбір, де тато котедж побудував? Ні.
    Чи зможе дати їй стартові умови рівноцінні тим що в неї зараз є забравши її до себе? Навряд.

    То чого ж вимагати від людини, яка наразі виглядає більш влаштованою в житті, пояснювати коли, в якій сфері і до якого рівня вона планує рости і розвиватися. От якби до суперуспішної сім'ї, де і синок має свою прибуткову справу прийшла дівчинка-студентка, яка живе на стипендію і її питали як вона себе бачить в житті, чи планує чогось досягати сама, чи до чоловіка на шию полізе і робити нічого не планує - тоді ОК, то раціональне питання. А якщо все швидше навпаки, , то виглядає смішно.

    Я не за Галю загалом, бо з нею є багато своїх приколів, але коли її почали допитувати, і то так жорстко допитувати - в кілька етапів, грубо кажучи як вона збирається заробляти гроші ті люди, які самі то невідомо чим займаються, і результату від того невідомогочого особливо і не видно... А потім той кавалєр ще почав її колоти при батьках ситуацією з телефлном колишнього і ситуацією коло басейну і ще там щось їй пригадував - мені було по крайній мірі то дивно і неприємно. Склалося враження що за рахунок приниження дівчини він росте в своїх очах.
    А ще таке вражкння, що просто надидають фактів, якими потім зможуть оперувати, типу от він її не вибрав, бо з майбутнім не оприділилася, і емоційна занадто і ще там щось приплетуть

    По Іванці, я не дуже бачу в ній пару для Х, якась така наскрізь штучна, і взагалі на 21 рік вона мені виглядає занадто вже досвідченою, те вічне жування-облизування губ, ігри з тембром голосу. Їй на протязі всього проекту говорять, що вона грає роль, а вона розказує що то вихованість:girl_haha: ну хай їй буде вихованість. А ніс і справді неприродньо надкушений якийсь
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А ще Рождена концерти скасовують ( ну принаймні у Львові), бо він теж в Росії виступає. Тому думаю, що і Галя і її батьки не сильно мали б його схвалювати)
    Ну Галя звичайно своїми істериками, поведінкою з батьками, притензіями і іншим, залишає про себе не сильно позитивне враження, але справді можливостей в неї більше. І фінансових в тому числі.
    Там чи то мама, чи сестра казала, що от якась там дівчина ( вже не пам'ятаю про кого саме) не сприймає Рождена, як зірку, як популярного співака, а як звичайну людину) Я ще подумала, що теж не сприймаю його як зірку,бо ніде його не бачила і не чула) Ніби був на відборі на Євробачення якось)? Весь час тільки одну його пісню крутять в шоу і все. Тому думаю, що прийшов скоріш за все не за пошуком кохання, а за пошуком слави і піару) ну впринципі як і більшість)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Для мене то теж очевидно з самого початку, єдине що потім досить адекватно себе вів по відношенню до дівчат, крім останньої серії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Мене чомусь ще дуже дратує її інтонація та манера розмовляти. Таке враження, що вона майже постійно ниє і періодично щось жує. Такий голос протяжний і в прикуску. капець.

    Так думається, що найцікавіших дівчат Рожден повідправляв ще на першій церемонії, бо такі гарні дівчата йшли, а може б були себе і гарно проявили.:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Ну що, дівчата)) які ставки на фінал?
    Я за Галю..Іванка штучна мені і все...
    Хоча обєктивно обидві мені не конче))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ото, я вдало сіла передихнути і клацнула на СТБ))). Сезон не дивилась майже зовсім(може 1-2 випуск). Попередні коментарі не читаю(бо там багато).
    Бачу Галю(чойто, її я запам'ятала;мова?) і інша дівчина. Ставлю на іншу●

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk