Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    я теж дала цю задачку своїй четвертокласниці - не одразу, але вона її розв'язала. Мені соромно, але я не думала, що вона її розв'яже :girl_blush2:
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    я приєднаюся до думки, що потім
    у мене малий у першому класі був єдиним, який йшов до школи і вільно читав і техніка у нього була вищою, ніж вимагалося наприкінці 2 класу. Інші дітки читали по різному, були і такі, які узагалі не читали. До закінчення 2 класу приблизно усі вирівнялися ( хто мав хорошу техніку читання, той прогресував уже незначне, а от хто узагалі не вмів- практично наздогнав. У 4 класі усі діти мають теж практично однаковісіньку техніку: коли перевіряли їх перед канікулами, то усі читають у межах 95-105.
     
  3. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Написала вчора моя доня моніторинг з математики. Бланків я не друкувала, то тим, хто не мав, вчителька відксерила потрібний варіант без проблем. Я навіть не заходила на сайт і не дивилась тих завдань, т.к. не мала сумніву - які б там завдання не були, доня із ними справиться. Вразило інше. Виявилось, що всі діти, окрім двох (моя дитина та ще один хлопчик), мали шпаргалки із відповідями на всі варіанти, які підготували батьки. Нащо? Це ж був матеріал за 4 клас. Чому? Чому батьки ТАК не вірять в своїх дітей? Чому, коли половина класу має високий рівень з математики, батьки не повірили самі і не переконали-заспокоїли своїх чад, що вони легко із цим впораються?
     
  4. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    У сина в класі 2 дітей мали отак всі відповіді. Хтось "пожалівся" керівничці, а вона відповіла - А тобі завидно?
    Видно, самі вчителі зацікавлені в результатах.
    Ну але раз вже перевірка знань, то чого батькам тут пхатись.. ще би було для річної оцінки.. та й то незрозуміло.

    Отак деякі діти і вчаться .. і школа, і інститут.. а потім у нас "спеціалісти".
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)



    вчора робила з малим домашнє завдання.
    Дитина реально плакала над зошитом, прям до істерики, бо він лузер/невдаха і в нього нічого не вийде. Цікаво звідки в цьоого ноги ростуть?..
    Спершу довелось його трохи струсанути (вивести із стану істерії бо не чув мене взагалі), а потім довго та спокійно пояснювати.
    Він реально боявся писати букву, бо вона "в нього всеодно не вийде правильно".
    Зошит, по якому вони вчаться, я б реально викинула. На мій погляд по ньому навчитись складно.
    Ті прописи, котрі купила сама, малий пише залюбки. Ось там і показала йому як писати, написав сам лише 5 разів і вже потім писав з хорошим настроєм, впевнено, досить швидко і в міру гарно. А остання в нього вийшла взагалі гарненька, як на мене.
     
  6. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Може тут є мамусі, діти яких ходять в 4 клас в 93 школу на Сихові? Плануємо туди "поступати", тому дуже цікавлять думки про вчителів молодших класів.
     
  7. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    І ще якщо такі є з 46 школи. Можна в приват.
     
  8. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Дівчата хто має інформацію про НВК імені Симоненка і школу№2 (старшу)
     
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    а що саме вас цікавить:connie_pull-pigtail адреса,педколектив,адміністрація,навантаження,"побори"????
     
  10. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    цікавить все бо наслухалася про хабарі і не малі
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    кому,за що і в якому класі?
    ті міфи роками ходять про 85 школу..я закінчувала її, мала золоту медаль і тоді нам ніхто не вірив, що не платили..
    малий 2-й рік вчиться, в"найкрутішої" (знову ж таки за чутками в районі вчительки), вчиться добре..я нікому нічо не хочу доводити, але ні за"вступ", ані за "добре вчення" (оцінок наразі нема офіційно) нікому не платила..за рік здали +/_ як і в інших школах..район 800 грн..то страхівка,охорона школи,прибирання, зошити, щоденник, свято Букварика, Миколая, дні народження діток, подарунки вчительці, солодкі столи, канцелярка..
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    ось може пригодиться комусь при виборі школи ще така інформація щодо рейтингу шкіл Франківського району ( маю дані наразі лиш по цьому р-ну) щодо переможців міських олімпіад з різних предметів у минулому 2012-2013 н.р. ( табличку вставити не виходить, тому напишу так):
    1. Гімназія ім. Симоненка -- 190 балів.
    2. Класична гімназія та школа №45 - по 172 бала у кожної.
    3. школа №55 - 171 бал.
    4. школа №2 - 136 балів.
    5.Гімназія Стуса -133 бали.
    6 школи №48 та № 50 - по 121.
    7. школа № 5 - 100
    8. школа №66 -85.
    9. школи №46 та №17 - по 82.
    10. школа №51 -81
    11.школа №31 -74
    12.школа №36 -57.
    13.школа №83 -48.
    14. школа "Надія" -34.
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Питання: чи можу я бути присутньою на уроках? Чим може мотивуватись вчителька аби не допустити цього? І згідно яких своїх прав я можу законно на цьому наполягати?
     
  14. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Можете, але лише з дозволу шкільного керівництва (директора). Якщо вчителька погодиться і директор дозволить, то ви можете прийти на урок.
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    А просто так, як мама неповнолітньої дитини, не зможу? Я хочу бачити як відбувається навчальний процес, що роблять з дітьми за закритими дверима?
    З розповідей їх сталять в куток, оповідають страшишки, щоббули чемні. Чому я не маю права це побачити особисто?
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    а ви того не побачите, вчителька не настільки мабуть не в собі, щоб напоказ це робити. Якщо вам і дозволять бути присутніми, то це буде скорше всього типу відкритого урока, де вчителька прям вся така позитивна хоч до рани прикладай.
    А щоб реально хоч почути що там робиться, ну не знаю... якісь диктофон включений покладіть малому в рюкзак чи в кишеню.
    Бо інакше вчителька буде знати що прийшли подивитсь на її роботу з дітьми ну і покаже себе во всєй красє...
     
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Анута, може все таки переведіть малого в інший клас чи школу? Я читаю Ваші дописи і бачую що ніяк Ви вже цю вчительку не приймете і не порозумієтесь... Шкода хлопчика, він у Вас тонка натура і потребує іншого відношення. І Ви вже цілком виснажуєтеся з цими переживаннями. Може лишіться того ровера? А про вчительку напишіть відгуки з конкретним ім'ям, може це їй і послужить уроком?
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    якби то все було так легко.
    класи переповнені + середина навч.року. Наразі ніхто під то не хоче підвязуватись, окрім приватників. А з приватною школою треба все добре порахувати, бо це як кредит на житло: постійна сума на багато років.

    Може вона і не погана як педагог, але вона абсолютно не має бажання шукати спільну мову з дитиною. Вона сказала - він має зробити. Крапка.
    Я розумію цю сторону медалі, але не всі спокійно "хавають" таку авторитарність. Дехто сприймає по замовчуванню, а декому треба показати авторитет, заслужити довіру тощо і тоді тебе вже сприймають безапеляційно.
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Анута а може навпаки пiдняти в дитини авторитет вчителя? i дiйсно
    пiде легше? моя дитина дуже дослуховувалась до вчителя i всiм вiд того було тiльки краще. а присутнiсть ваша на уроцi мало ймовiно чи виявить вчителя таким як вiн э . хiба ставити вiдеокамери.
     
  20. Telepuzichka

    Telepuzichka New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    І мені так здається шкода дитини. Судячи по дописах вчителька стерво , ще те. і ось за цими зачиненими дверима завжди знайде спосіб щоб щоб "ущемити" дитину "неугодної " мамочки. У вас тільки перший клас навіщо мучити дитину ще 4 роки в неї.діти швидко адаптовуються до нового колективу і малий побіжить в нову школу з радістю. Як на мою думку то краще пережити нову адаптацію , а ніж 4 роки " мати тиху війну".

    ---------- Додано в 09:59 ---------- Попередній допис був написаний в 09:57 ----------

    З другого семестру якщо не гімназія а звичайна школа то беруть без особливих проблем