Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    @cjomcjomka де Ви дивитесь рейтинги? Судячи з відгуків наших же батьків, наша школа у середніх класах посередня....перспектива 2 зміни висить над нами..
     
  2. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Шановні форумлянки. Дуже потрібні відгуки про школу 81 по вул. Мазепи та школу 54 по вул. Хвильового.
     
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    У школах діти ходять у змінному взутті? Протягом всього навчального року чи тільки зимою? Яке змінне взуття брати для хлопчика?
    Зимою зрозуміло, варто перевзутись, щоб не паритись в чобітках. А зараз я це перевзування щось собі не дуже уявляю: приходить дитина в школу в кросівках чи мештах і перевзувається в інші кросівки/мешти?)
    Поясніть мені хтось, будь-ласка)
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так
    так
    весь рік
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Зараз, поки тепло, можна давати босоніжки, з яких ще не виросли, а доходити ще можна на перезувне. Чи балетки, тапочки якщо з садочка залишились. Це так, щоб не купувати спеціально для першачка. Взимку холодно може бути, на перезувне можна давати якісь кеди чи кросівки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @MalvinkaLv я на перезувне беру завжди шматяні сліпони. Легко взувати і не запарюються ноги.На фізру також в них Ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Босоніжок не маємо, виріс, майже все літо проходив у кроксах, йому так зручно було гуляти в дворі.
    В садочку на перевзувне давала крокси, але там і одяг був відповідний - спортивні штани і футболка. В школу планую одягати в сорочки/реглани-поло (малий фанатіє від сорочок)), тож планувала купити якісь зручні стильні мешти. Брати таке й на перевзувне? Кросівки?
    --- дописи об"єднано, 14 Серпень 2020 ---
    О, дійсно! Як варіант. Дякую)
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я своєму на Нексті взяла чорні парусинові кеди на перезувне і сорочок там замовила. В них взагалі багато є для школярів зручного одягу і взуття не за всі гроші.
    --- дописи об"єднано, 14 Серпень 2020 ---
    З фізрою можуть бути нюанси. В нас слизький зал. В старшої дочки була чітка вимога до взуття - резинова нековзка підошва.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Якраз в сліпонах така).
    Завжди беру на іноземних сайтах(нм, с&а, зара, резервд і т.п). Вони якісніші за всі, що є на нашому ринку. Сама ,власне, підошва з якіснішої резини, що не пече ноги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    згідно протоколу для батьків учнів під час пандемії змінне взуття має бути обов"язково
    --- дописи об"єднано, 14 Серпень 2020 ---
    ну, в садочку ж перевзуваються теж.
     
  11. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    В садочку вони валяються і качаються на підлозі, на відміну від школи)
    В школі, де я колись вчилась, не перевзувались і не перевзуваються (хіба самі хочуть або зимою теж хто хоче), тому й питаю
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене старша дочка, то якось обійшлось, а от хлопці в неї в класі - то капець. Вони по коридорах на колінах ковзали і на рюкзаках. То треба було бачити стан їх одягу і взуття після шкільного дня:wacko:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Яка інформація щодо організації навчання в школах? В нас просто «супер» - в старшої о 11.00 початок навчання, в меншого о 14.00. Один день в тиждень дистанційно. Книжок не вистачає - 50% від потреби. Порадьте, хто грамотний, куди писати і що робити?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    В нашій школі 1-2 класи вчаться в першу зміну, після обіду група, а 3-4 класи в другу зміну (з 8:30 група), за інші класи не знаю, про день дистанційного поки-що нічого не казали, вчора були збори.
    Хоча ще можуть бути і зміни, он сьогодні в МОЗ сказали, що в класі має бути до 20 учнів в помаранчевій зоні, то виходить, що й класи будуть ділити??
    А у мене таке питання: як Ваші діти будуть вітати вчителів 1 вересня (квіти/вазонок/цукерки/усно/інше)? Ми тут перший раз в перший клас, тож я щось задумалась) Особливо після вчорашніх повідомлень в шкільній групі у вайбері про те, чи разом будем вітати, чи окремо)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну перше довбати директорку. Особливо за книжки. Це не ваші проблеми, вони мають вчасно закуповувати-замовляти і так далі. Посилатись на документи. Ото во все по Ковіду - то все РЕКОМЕНДАЦІЇ (носять необов‘язковий зарактер).

    А взагалі сильно співчуваю. Це якийсь треш з дітьми на різні години навчання. В нас так ще за ссср було щ сестрою. То мама звільнилася з роботи, щоб дават раду. Але то ще треба мати таку можливість.
    У Варвари був букет, і від класу теж щось дарували дуже скромно по 5 грн з людини. В нас, на щастя, бідний район (де школа), і тут ніхто грошима не розкидається і не вимагає, з першого-гіршого приводу.

    Нам ще не повідомляли про зміни. Якщо скажуть ходити в другу зміну, то моя дитина в школу не піде.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  16. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    В нас навчання через день, парні діти по списку в парні дні, не парні відповідно. Навчання починається о 09.25. Перейшли у 6 клас , вдень буде по 6-7 уроків. Ось така вЄсЄлуха.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Ми в 1 клас, то заняття починається о 8год, дитину потрібно привезти о 7:40, дууууже рано, незнаю як ці першоклашки будуть вставати(((
    І до 11:40.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нормально встануть, якщо нормально ляжуть.

    Я всю школу так проходила. Але так бачу що у Львові пізніше наука починалась. Бо всіх та восьма година лякає і дивує.

    Не мусите на 7-40 приводити. Як прийдете на 7-50, то не виженуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. In4a

    In4a Well-Known Member

    Були сьогодні збори в Зумі. 5 клас. Розклад такий, що без 100 грам не розберешся) Три рази на тиждень уроки починаються о 8:10, два рази - о 9:05. Один раз на тиждень 1 день - онлайн уроки. Але кожного тижня - це інший день. В другий тиждень навчання - це понеділок, на наступний тиждень - вівторок і так далі. Але онлайн уроки за розкладом. І в кожного вчителя - окреме посилання і пароль. Батьки питались чи їм в дистанційні дні брати вихідний на роботі, ну бо не всі діти 10 років достатньо організовані то все осягнути. В молодшій школі все супер - на 9 годину і ніяких онлайн-уроків.
     
  20. solomka

    solomka Active Member

    У нас в школі навчання 1-5 класів на 8.30, 9-11 на 9.30, а 6-8 на 10.30. Учні 7-11 класів один раз в тиждень будуть мати дистанційне навчання (кожен тиждень інший день). Оскільки мої діти навчаються в 9 та 11 класі, то нас такий варіант наразі влаштовує.