Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, як у вас проходить дистанційне навчання? Бо нам просто скидають теми і тонни домашки, які діти повинні опрацювати самостійно разом з батьками. Цікаво чи у всіх так? І особливо, як приватні школи?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Залежить від конкретного вчителя. Є вчителі, які і до карантину активно використовували он-лайн інструменти - тут все без проблем; є «параграф 15-17». «Параграфи» поки що ігноруємо - все одно до кінця карантину все з голови вивітриться. Там, де вчителі тримають зв’язок з дітьми щось робиться. Вже декілька самостійних всією сім’єю робили :girl_crazy:. Я дітей не примушую все виконувати - зараз чудовий час оцінити «школу», час, потрачений на неї і результат з іншої сторони.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мала в 3 класі просто має на кожен день завдання. Це поки що.
    В 5-6 я теж дала поки що завдання на щодень, але скоро то закінчиться, бо почнеться нова тема.
    В 7-8 проводжу уроки онлайн, беремо нові теми, розв‘язуємо задачі.
    В більшості приватних шкіл злетіли з котушок (це моя особиста думка, але саме так я то бачу) і проводять дітям по 6 уроків онлайн щодня. В вже наші хочуть робити щось подібне. Я своїй дитині не дозволю сидіти по 6 годин перед екраном. І для мене, як для вчителя, три онлайн уроки на день - то стеля. Далі болить голова, мушки перед очима, голос пропадає і просто не можу ефективно щось вчити. Зараз почався період «а ми можемо краще і більше», але карантин майже напевно 3 квітня не закінчиться і то все матиме серйозні наслідки для здоров‘я дітей і вчителів. Я поки планую один раз пояснювати нову тему в малих групах онлайн, а далі - самостійна робота з можливістю індивідуальної консультації. Зараз, якщо дитина пише мені, що не зрозуміла конкретний приклад, знімаю відео-пояснення. Побачимо, як буде.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Вчитель зробив блог, де закидує відео з руханками, матеріалом, фотками того, що треба написати і тд і тп.
    Я працюю з дому, інколи до 10-11год. Поміж роботою намагаюся всіх погодувати (4шт), прибрати і мінімалку вологого прибирання. Після того валюся без ніг, чи то пак без голови, і мені все одно, що там дитина зробила з завдань.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    В наш звичайна ЗОШ, син в 7 класі, йому просто поскидали завдання на самоопрацювання. Завдань досить багато. Не знаю, на скільки правда, але вчитель написала, щоб вчили, бо по приходу до школи, по цих темах, що задали, будуть контрольні. Вчить сам, а що нерозуміє, шукає в ютубі. От і все "навчання".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В нас 1 клас, завдання вчителька скидаю в групу вайбер. А в іншу групу вайбер - ми скидаємо фото зробленого. Але пару підручників та робочих зошитів залишились в школі в парті - тож, не всі завдання можемо зробити.
     
  7. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Цього року син іде в 1 клас. Планую в 91 школу.
    Чи є хтось, чиї діти випускаються з 4-х класів? Цікавить клас Інтелект і вчителі Харини та Скоропад?
     
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Ліцей Симоненка. Що можете сказати за вчителів початкової школи Орисю Ярославівну та Олену Омелянівну, які випускають 4 клас.
     
  9. Муська

    Муська Well-Known Member

    2 дітей - 3 клас і 5 клас.
    4 групи у вайбер (2 для батьків, ті що і були + 2 групи для дітей, які мають свій вайбер), електронний щоденник з оцінками і завданнями, електронні пошти вчителів або вайбер куди скидувати д/з. Тести онлайн. Блог у вчителя з завданнями. Посилання на різні відеоуроки з природи, математики, укр мови та літератури.
    Анг. мова- в ел. щоденнику завдання по програмі на самостійне опрацювання і скидувати на пошту д/з.
    Зараз додали для 5 класу googl classroom- наразі найбільше подобається, зібрано усе в одному місці. Є завдання, описано, що зробити , до коли здати і відразу можна вислати там же виконане д/з(вкласти фото, відео чи документ).

    Кришу трохи рвало(неуявляю як батькам в кого більше двох дітей-школярів). Реально тільки цього тижня втягнулись і розпланували роботу, дітям важко було організуватись. Мусила з ними сидіти з кожним окремо - пояснювати, допомагати, навчати. В дечому самі розбирались, дещо пояснювала.
    Р.С. Діти нарешті зрозуміли, що виявляється "гаджети" (телефон, ноутбук, планшет) не тільки для іграшок :girl_haha: і що мама там не бавиться, а працює.
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2020
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Дівчата, дуже треба відгуки про ліцей "Львівський" на Лисинецькій. 1 і 5 клас. Зовсім нічого не знаю про цей район. Хелп
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2020
  11. Hubba

    Hubba New Member

    Чи є тут мами, чиї діти закінчують 4 клас 53 школи? Цікавлять рекомендації вчителів, дякую!
     
  12. Arika

    Arika Well-Known Member

    Батьки п‘ятикласників, цікавить у вас є якійсь уроки онлайн (маю на увазі щоб вчитель щось пояснив, відповів на незрозумілі питання)? Бо у нас онлайн 2-4 рази на тиждень з самого початку карантину лише англійська (яка зараз залишається завдяки праці вчительки на хорошому рівні, за що я безмежно вдячна вчительці), а решту предметів просто скинули завдання, просто скинули виконане і все. Вважаю (та й хотіла б) щоб хоча б кілька разів в тиждень відбувалися онлайн уроки з різних предметів (хоча б по 1-му разу кожного тижня), де б відбувалася хоч якесь можливе роз‘яснення теми та обговорення незрозумілого. Розумію, що якась частина вчителів старшого віку, та й не має можних гаджетів і не розуміється в пограмах, але ж то не всі!!!!!! Дуже мене розчаровує оте теперішнє навчання моєї дитини «для галочки» (((((, бо оцінки то ж треба буде поставити тому і усі якось то все відбувають без особливих затрачених зусиль (хіба на перевірку виконаного). Вже навіть думала, якось то питання «підняти» в школі (навіть не в школі а як тепер звучить в Ліцеї!!!!!), але не знаю «з якого краю до того всього підійти»....
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    починати з класного керівника))). Яка школа?

    Все рІзниця навіть в межах паралелі. Молодша школа. У нас щодня по 3 уроки онлайн + дод. завдання на платформах на домашку. Паралельний клас - завдання лише через вайбер - фото завдань написано вчителем від руки...жодних онлайн платформ...
    У середній і старшій школі НМСД з тим важче, бо різні вчителі і не всі діти мають змогу вийти в певний час онлайн. Але...вчитель завжди має можливість записати свій урок з поясненням нової теми з учнями, які змогли, який можна переглянути у зручний час. Було б бажання.
    Свої побажання/ прохання/вимоги висловлюйте класному керівнику, а потім уже далі, якщо немає результату.

    Приклад. Наш і паралельний клас. Англійська. Вчитель один. Ми зустрічаємось онлайн тричі на тиждень, бо таку умову поставили батьки. Паралельний клас - жодної зустрічі, завдання у вайбер. Жодного слова від батьків на загал, хіба між собою невдоволення ( знаю, бо наші друзі власне навч.там).
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2020
  14. Arika

    Arika Well-Known Member

    Боюсь з цього нічого не вийде, бо вже зверталася до нашого класного керівника (німецька мова) проводити хоча б раз на тиждень заняття з нашими дітьми, оскільки це зараз для нас один з найтяжчих предметів, ніхто в сім‘ї ніколи німецької не вчив, щоб допомогти, а дитина сама практично не справляється, тому зараз у нас німецька «запущена»(((( на що мені наш класний керівник ввічливо відповіла що немає ні ноутбука, ні телефона хорошого, щоб проводити онлайн уроки. Я думаю цим все сказано((((
    на питання інших мам за другу підгрупку з інформатики (бо першій задають д/з, є клас рум, а у другої зовсім ніц) класний керівник відповіла що не знає нічого(((. Тому думаю через неї толку ніякого не буде, якщо вона для свого класу навіть зі своїм предметом постаратися не хоче! Ще в нас батьки у класі чи то пасивні, чи то бояться, чи то всіх все влаштовує, не розумію, але ніхто нічого не питається, не пропонує і т.д. З вами згідна повністю що багато чого залежить від ініціативи батьків
     
  15. Ari

    Ari Well-Known Member

    Що саме вас цікавить?
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Теоретично, цим питанням мав би зайнятися БК вашого класу як представницький орган і обговорити його з директором.
    Він для того і створений в першу чергу. Але, чесно, я не думаю, що хтось буде палити гуму в самому кінці навчального року. Батьки піднімуть бучу тільки якщо після халявного викладання підуть погані оцінки. А це навряд чи буде. Вчителі, що прохалявили, самі не зацікавлені в скандалі та й з міністерства є негласна вказівка, щоб рік закінчити без ексцесів.
    Тому можу порадити хіба що пошукати відповідні теми в ютубі, якраз з іноземної мови є хороші відеоуроки.
    В нас теж навчальний процес не такий як мав би бути. Не те, щоб це було сюрпризом, але все ж. Та я махнула рукою. Справляємось самі.
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    цікавить все, що стосується 1 і 5 класів
     
  18. Ari

    Ari Well-Known Member

    В перший зараз іде набір, вчителі всі хороші, принаймі по відгуках знайомих, всі своїми задоволені. За 5 клас нічого не скажу, бо зараз закінчує дитина 4 клас. І моя порада, якщо хочете давати дітей, то краще поспілкуватись з директором, завуч ще старої закладки і важка на підйом у деяких питаннях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Комусь вже вчителька повідомила, коли закінчується навчання? Молодші класи.
     
  20. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    В понеділок вона писала що ще 13 днів до закінчення навчання:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1