Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. kozochka

    kozochka Member

    Планую переводити дітей в 5 клас у 55 школу,у звязку з переїздом . Хотілося б почути відгуки про цю школу,вчителів,які гуртки там є і взагалі все що знаєте?
     
  2. kosichka

    kosichka New Member

    підкажіть,будь ласка, хто знає, за якими підручниками займаються в 45 школі в другому і третьому класі, цікавить математика та англійська
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. In4a

    In4a Well-Known Member

    Залежить від класу. Математика - Богданович або Скворцова, англійська - Family and Friends або FlyHigh.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    дівчата хто може щось сказати про львівську правничу гімназію (червона 11школа)? Роздумую, чи варто туди давати дитину в 5клас......
    Яка там якість знань, атмосфера, збори коштів????
    --- дописи об"єднано, 16 Травень 2018 ---
    Мене більше цікавить старша школа, бо йдемо в 5клас, але дякую за інформацію.
     
    Останнє редагування: 16 Травень 2018
  5. RainyGirl

    RainyGirl New Member

    Доброго дня! Цікавить свіжа інформація про Євшан. Плануємо цього року вступати до цієї гімназії - дуже боюсь помилитися, оскільки будемо переходити із дружнього класу, а школа в нас не лише початкова, тож більшість дітей піде далі разом в 5-й клас. Цікавить також ставлення вчителів щодо учнів - чи не кричать, не принижують. Буду дуже вдячна за відповіді.
     
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Моя двоюрідна сестра її закінчила торік. Рівень знань дуже не поганий, але вчилася вона добре. З того що знаю. то додатково займалася хіба з англійської.
     
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Ми вчимось, закінчуємо 6 клас або 2 гімназійний. Вчителі нормальні, ніхто нікого не принижує, вимогливі, задають багато, вимагають також нормально, на рахунок класу, то все залежить від дітей-батьків, у нас суперовий клас.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. RainyGirl

    RainyGirl New Member

    Дуже дякую за відповідь! А то в мене дитина дуже боїться, що буде некомфортно навчатися, що ні з ким не здружиться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Мені школа дуже подобається, в мене дитина йшла в клас, де нікого не знала, причому вона не дуже компанійська, але нормально здружилась, клас по комфортності мені кращий, ніж ми були у молодших класах, клімат між батьками дуже хороший, ніяких мажорів-булінгів і тд. Звичайно спочатку діти один до одного звикають, але то недовго.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А скажіть, будь-ласочка, як щодо нововведень, тобто прописка і т д. хто, що може сказати?
     
  11. sherry

    sherry Well-Known Member

    Скажіть мені про 53 школу, цікавить 2-ий клас, вчительки, к-ть учнів, продовжена група і мова. Перша англійська, а друга?
     
  12. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ми закінчуємо 1-й клас.В класі 32 учні,на англійську діляться на три групи(вона 4 рази на тиждень),другої мови ще немає,є лише польська факультатив.продовжена група була до 14.45-якщо 4 уроки,і до 15.45-якщо 5 уроків.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А що Вас цікавить. В травні подаєте в «свою» школу. Якщо в свою не хочете, подаєте документи в червні (не весь червень) в ту яку хочете. Ще треба довідку з «приписної», що ви туди документи не подавали. Прєлєсть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    дякую за інформацію, теж вибираю між Євшаном і 18 (остання виключно через відстань до дому і те,що з меншими в одній школі можуть вчитись)
    але в мене ще 2 роки на роздуми)))
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    теж схиляюсь до цієї школи через близкість до дому, цього року запрацювала їх молодша школа, в світанок мені водити трошки задалеко
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    не цього, а минулого)
    ми зараз закінчуємо другий клас, то два роки тому теж у 18 співбесіду проходили, але я вибрала Світанок. Тепер трохи шкодую, хоча вчителька в нас прекрасна, але то добирання, особливо зранку(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Пробуйте поступати в Євшан, він сильніший від 18, англійська також кожен день, рівень викладання англійськоі вищий навіть від 75 школи
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Fish

    Fish Well-Known Member

    У нас тут колись була розмова щодо годин іноземної мови за новою програмою. У нас були збори, може комусь згодиться інформація. Отже, для дітей, які вже вчаться, змін (на щастя :) )не буде - у спецшколі 3 уроки іноземної в 1-3 класах, 4 в 4 класі, діляться на 3 групи. Для дітей, які йдуть цього року в 1 клас - 2 уроки на тиждень, діляться на 2 групи. Так у всіх школах, спеціалізованих вже немає. Якщо батьки хочуть більше годин чи поділ на більше груп, школа може це організувати за додаткову оплату. Сумно це, якщо чесно. Тішуся, що мої діти вже в школі.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну от бачите кому що. Мені не сумно. Мені і два забагато.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Якщо загальна кількість навчальних годин не змінюється, то яка різниця, буде в той час англійська чи математика? В молодшій школі діти ще такі "потєряні", що їм що розклад скаже, те і буде. То добре, що не буде спеціалізацій з 1 класу, імхо. Зле, що по факту вчителі в кожній окремій школі ж то залишаться ті самі, тому ефективність в колишніх спец ще довго буде вищою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1