Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Пишу записку, що дитина була відсутня через сімейні обставини/погане самопочуття. По закону треба або довідку або пояснення від батьків. Вимагання довідки після трьох днів відсутності - самоуправство шкіл.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Нічого собі... А так можна? В мене малий оцей перший рік вже стільки хворів, що в садку такого не було. Щоразу лікувалися вдома, потім лікарці говорила, які дати вписати, і вона довідку видавала. То вже так набридло щоразу в ту амбулаторію бігати... Такс, треба буде попитати в школі...
     
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Якщо багато хворіє, то таки треба підтверджувати відсутність довідками, бо інакше до вас можуть виникнути питання. А час від часу - можна. І я не тримаю дітей вдома до повного закінчення соплів/кашлів. І в школі вам скажуть "обов'язково-обов'язково" довідку, бо їм так спокійніше для звітності.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    навчальним закладам дозволено самостійно визначат у своїх Статутах (положеннях) правила підтвердження. Тому про правила, які існують у кожному закладі попереджають вчиителі ще на зборах. У білшості шкіл так і є: до 3 днів- попередження чи записка від батьків , більше трьох днів- довідка від лікаря
     
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А хтось знає, коли будуть весняні канікули?
     
  6. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    оріентовно з 5 по 15.04
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    з 26 по 01.04 знаю...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. maty

    maty Well-Known Member

    з 2 по 10 квітня
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То що кругом по-різному? :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    У нас 5-15 квітня.

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так запросто можуть бути різні розклади канікул в різних школах. Але логічно, щоб канікули припадали на Великдень
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Мені так трохи було дивно- запитували у нас в садку (середня група), хто з 6-и піде до школи, бо якщо з 7-и, то на наступний рік переводитимуть повторно в середню групу.
    Я, як мама старшого сина, котрого відправила у школу в 6,4 роки відразу вирішила (з нашою то проограмою:girl_mad:), що молодший в 6 років і 1 місяць точно не піде. Але трохи мені прикро було, бо думала у нас хоча би третина групи буде лишатись ще на рік в садку, а тут дізналась сьогодні що тільки мого одного-єдиного залишать на другий рік, а всі решта, навіть ті дітки, котрі будуть мати 5 з половиною на момент випуску з садка, то навіть ті, в своїх не повних 6 підуть у школу.(((
    І найгірше- мою позицію ніхто не підримав, ні наші бабусі, ні навіть вихователі.
    Зато старший син, як на диво є третій з кінця самим молодшим у класі, тобто він в 2-му і йому в квітні тільки 8, а його однокласникам ото вже 9 виповнюється. За зростом, як тут писали, він не відстає, а от програма таки дається важкувато, все собі думаю, що йому в його не повних 8, якраз би пасувало 1-ий клас закінчувати. І цілий перший клас мене муляла думка, шо я вкрала в дитини рік дитинства... Тільки от зараз відстояти свою позицію, коли капають з різних сторін мені на мозг, трохи напряжно.:girl_impossible:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це твоя дитина. Капальщиків відправляти. Вони не будуть потім сидіти з твоєю дитиною і допомагати вчитись, чи інші моменти розгрібати. Капати то легко...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    тут навпаки всі трублять, що програма буде цьогоріч супер-пупер легка, і що в 1 класі буде схожа на старшу групу садочку...:girl_in_dreams:
     
  15. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @jalla, як я тебе розумію.
    Саме тому, я ще не прийняла жодного рішення про школу. Залишати ще на рік в садочку бажання не маю. Але й бачу, що до школи ще не готові. І от чекаю на навчальну реформу, і вже тоді буду приймати рішення. Якщо справді, це буде схоже на садок, то підуть в школу в 6 (без 2 тижнів), якщо все залишать так як є, то навіть не подумаю, залишу в садку ще на рік.
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    @jalla, з того, що бачу навколо себе: основний ажіотаж, бо вчитися тепер доведеться 12 років. І батьки чомусь жахаються як то дитина в 18-19 ще вчитиметься в школі. Ще окремі немудрі нагнітають, що будуть ходити вагітні і з візками або зі школи прямо в армію чи іншу дурню. Типу всі зараз поголовно одружуються і народжують у 18 років як 2 століття тому. І типу той рік щось прямо кардинально змінює: у 17 закінчити школу чи у 18.
    Програма ця буде обкатуватися ще не рік. Ну не перебудуються одразу школи на дитсадок в 1 класі, не вірю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я в таке не вірю і навіть самі вчителі теж не вірять.
    Коли мій йшов в школу, то теж я собі була певна, що домашок задавати не будуть, ну там десь може допрацювати, що в класі не закінчили, а на вихідні так взагалі було заборонено... а вийшло що в першому класі у нас така була купа уроків і так ото все було складно, а на вихідні то взагалі капець.:girl_cray:

    Мене більше хвилює зміна групи і вихователів, а не той рік туда-сюда. Все маю надію, що хтось ще передумає з нашої групи.
    І таки маю позицію, що в 6 віддати на підготовку, а в 7 до школи якраз оптимально.
    Тільки чесно, шось не уявляла собі аж такої бурної реакції зі сторони.
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    в мене та сама причина.
    Жанно, якщо можна, будь-ласка, розкажи думку вчителів на рахунок тої реформи, що кажуть? Якщо тобі зручніше, можна в ПП?
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну можете як аргумент, навести приклад, що середній вік випускника середньої школи в Європі - 18-19 років. ну але підозрюю, що для ваших опонентів то слабенький аргумент.
     
  20. Mika

    Mika Active Member

    Вчителька мого сина якраз працює в групах, які розробляють програми для НУШ. За такою системою вона випустила вже багато класів, але вона також дотримується думки, що дитині в 7 років краще йти у школу. Коли ми запитали її про реакцію вчителів на нововведення, то почули відповідь "як дракони")))) Дуже тяжко вони сприймають зміни в освіті.

    Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 1