Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, хто знає, в яких школах є поглиблене вивчення природничих наук? Може, в когось дитина вчиться в такій. Цікавить насамперед біологія.
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Вул. Лисинецька, ЛНВК "Школа 1ст.-гімназія", після 9 класу ділять два класи на напрямки: англ.мова і біологія (генетика, якщо не помиляюсь) Спеціалізовані уроки щодня. В цій гімназії і директор, і завуч-біологи.
    Мій син, правда, вчиться в англ.класі, тому щось конкретніше сказати не можу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Фізико-математичний ліцей має хіміко-біологічний профіль.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    нам би було супер, але далеко буде добиратися...(((
    а в загальному як вам ця школа?
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Як і всюди, є свої плюси і мінуси. Але, в загальному, я школою задоволена. Початкова школа взагалі супер, в старшій є нюанси. Але багато хорошого, наприклад педагогічний склад. На 10-11 клас поміняли на вчителів з більшим досвідом. Претензій немаю жодних, хоча це 11 клас.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    @сніжна а як у вашій школі з природничими науками? Цікавить біологія, фізика, хімія. Ну і ще географія.

    І, може, чиїсь дітки вчаться у старшій школі НВК ім. В. Стуса або ще якійсь школі Франківського району - теж те саме цікавить.
     
  7. IzIda

    IzIda New Member

    Дівчата, підкажіть хтось ,будь ласка, як зараз з прийомом в 1 клас не за місцем прописки, бо в гімназії Симоненка сказали категоричне ні, а ми іншу школу і не розглядали навіть. Не знаю й що тепер робити
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    НВК на Лисеницькій. 5 школа ( тут багато дітей потім йдуть у фіз-мат в біологічний клас).Ну і звичайно "зе бест" в цьому напрямку- це біологічний клас фізмату :можете якраз на 9 пробувати (хоча він,здається з 8,бо в нас на 8 клас діти переходили сюди).Ще 45 по біології сильна( теж багато дітей у фізмат ідуть з неї, але вона російська)
    якраз це школа більше природничого спрямування, оскільки не першй рік з 10-11 класу співпрацює з Політехнікою.Ну і зараз вона в числі тих 33 шкіл, які стали "ліцеями".
    то дуже індивідуально. У моєї знайомої навіть склалося так,що одну дитину вона звідти забрала і перевела в іншу школу ( про що не шкодує),друга-закінчуватиме навчання тут ( дитина не захотіла йти сама в іншу,хоча свої нюанси є)
    першочергове право на прийом- за пропискою. Якщо є вільні місця- можуть прийняти не за пропискою. Якщо вільних місць немає- мають право відмовити.Симоненка належить до тих закладів, де завжди аншлаг. За правилами,якщо є набрані класи по 30 чоловік- можуть відмовляти
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. IzIda

    IzIda New Member

    Дякую. Тоді виникає друге питання, в тому районі,які ще хороші школи, ознайомлювалась з відгуками про шеоли поблизу, якрсь вони мене не дуже порадували

    Надіслано від мого SM-N950F, використовуючи Tapatalk
     
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    та от нам би було чудово, але від нас добиратися маршруткою цілу годину(
    дуже хороша ідея, але, думаю, нам заскладно буде в плані навчання, боюся, не потягнемо...
    там, напевно, тести вступні є?
    :girl_sad:

     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2018 ---
    є. і курси,здається, з лютого ( а може і раніше)
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2018 ---
    я вам скажу відверто: "хороша" школа- це дуже індивідуально. І звичайна може виявитися для вашої дитини найкращою,і супермодна- найгіршою. Дивіться в тому р-ні ще 2, 36 ( якщо ЦУМ вам ближче), або 75- якщо Любінська ближча.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    так взнайте за курси і підіть пару разів. По рівню тих курсів дитина вже сама побачить яким є її рівень знань на тому фоні. Ну і зрештою сходити на вступні то теж не смертельно )
    Англ.мова у фізматі теж на дуже доброму рівні, і взагалі як згадаю своє навчання - там дійсно часом треба було вибирати або гормони або науку ))) хоча незнаю - дехто здається встигав на всі фронти - і в кавалєрку бавитись і науку непогано тягнути. Ну але хто загрався занадто, то могли і виключити. Принаймі з мого класу таки поперли пару чоловік, які і з успішністю були не дуже та шей лямур-тужур посилено крутили на всі боки. (хоча думаю, що може якби не те останнє, то шанс підівчитися їм би ще могли дати, але в ті часи якось і за мораллю пильнували також)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2018
  14. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ого, я в шоці. Теж плануємо туди у 2019р. Прописка у нас взагалі центр міста, а проживаємо в Сокільниках. Навіть не уявляю, як це все виглядатиме...
     
  15. IzIda

    IzIda New Member

    Ну от ми теж в Сокільниках живемо. Але з останньої розмови з адміністрацією школи, ніякі документи про прописку вони не перевіряють, а все на чесному слові. Якби не моя чесність, то було б усе простіше)

    Надіслано від мого SM-N950F, використовуючи Tapatalk
     
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А це ви на цей рік плануєте? Трохи дивно, бо у них половина дітей вчиться з Сокільник, невже вони всі зараз відпадуть?
    Це називається, що в нас умер інститут прописки в країні. Я трохи не розумію цієї реформи, чесно, в частині, що стосується спецшкіл. Сама закінчувала 8 школу, ще на той час до нас возили дітей навіть з Сихова, комусь була важлива саме німецька, для когось це вже була родинна школа. А щоб так робити відбір виключно по прописці - не розумію такого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Думаю, що воно важко приживатися буде. Бо ті батьки, які хочуть сильну чи "понтову" школу, все одно знайдуть можливість дати в неї. Але натомість я знаю дуже багато батьків, які якраз хочуть звичайну школу, щоб попростіше і без навантажень. Та й не кожна дитина потягне ті заклади, на базі яких зараз зроблять ліцеї. От цього року двоє знайомих мам відмовилися від 85 і Світанку і віддали дітей в дуже сумнівну 40.
     
  18. IzIda

    IzIda New Member

    Так. На цей рік планую. От і теж була здивована, бо в мене більша половина сусідів дітей в ту ж школу водить, навіть не думала , що можуть бути якісь проблеми. Як мені пояснили в школі, цього року їм категорично заборонили приймати дітей з Пустомитівського району, оскільки бюджет виділяється по місцю проживання. Як на мене це щось дуже сумнівно.

    Надіслано від мого SM-N950F, використовуючи Tapatalk
     
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    От, власне, знову все йде до корупції. Бо одним скажуть - ні, бо ви з району, інші підуть з конвертом і все вирішать. Вже би краще дійсно в спецшколи брали по тестах, якщо чесно. Ти принаймні розумів би, що може дійсно твоя дитина цього не стягне і їй це не потрібно.
    А як бути тим сім'ям, які в нас винаймають квартири, чи не мають львівської прописки?
    І ще мені поясніть спецшколи ніби можуть стати ліцейми - так, і проводити далі відбір. А гімназії ні?
     
  20. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дівчата, чи є хтось, хто цьогоріч йде в перший клас в 75ту школу? Чи хтось має якусь інфу. Не можу там добитися відповіді ні від директорки, ні від секретаря. Заяв не приймають, сказали приходити в квітні ,коли буде день відкритих дверей, тоді буде якась інфа. Натомість з 77ї школи (до якої ми ніби належимо територіально) вже запросили на перше адаптаційне заняття. Я якось планувала в 75ту школу, вона сильніша. Хоча теж чую по району, що батьки схиляються більше до 77ї школи, як до такої, що без понтів. Хто що чув?