Шафа-купе

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Deidra, 16 Січень 2009.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @tsvetochek ага, я багато передивилась франківських майстрів. Та,що ж їх на Львів викликати?)
    В нас конкуренція також є, просто ві Львові, куди не тикнись- зажрані. Я вітальню з Тернополя замовляла, так довели крутії хитровимахані львівські.
     
  2. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    А чому б і ні?) Ціни, думаю, дешевші, доставка близько 2000-2500, (недавно наймали велику машину, тому знаю)

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @tsvetochek поки, чекаю і сподіваюсь))
     
  4. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Дівчата, а як ви планували наповнення шафи купе? Треба вивчати це питання. Не знаю з чого починати.
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене прості шафи, з дверцятами, але то не суттєво. Я міряла речі (які висять на плечиках), щоб не "загортались", коли будуть висіти. "Антресольні" полиці робила широкі, щоб вмістились "гостьові" ковдри і подушки. В гардеробній в мене взагалі без дверей, кілька шуфляд, в два яруси штанги на одяг на плечики (туди переїждає несезон з шафи в спальні і вкоридорі), окремо внизу в одному відділенні трохи "вища" полиця, під нею стоїть валізи.
    Коли робила кухню, то полиці "висталяли" так, щоб помістився по висоті комбайн, мясорубка і т.п. Там же маю одну шафку, де зберігається швейна машина і ящик зі всіма голками-нитками, ножицями і т.п.

    Тобто раджу спочатку зробити ревізію (список) речей, одягу, постілі для зберігання, а потім вже "малювати" наповнення. Для дрібних речей мені зручніше шуфляди, але я маю з ними окремий комод. Тут в кожної господині буде по-своєму, різні площі, різна кількість людей, різні звички.
    Для натхнення і підказок також раджу погуглити картинки з плануванням внутрішнього наповнення шаф.
    Наприклад,
    Результат пошуку Google на запит https://meblyar.lviv.ua/wp-content/uploads/2020/02/ergonomika-shafy-kupe-2.jpg
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я спершу написала що буду тримати в шафі (наразі одну робимо, інша чекає, можливо Миколай принесе :girl_crazy:).
    Виявилось, в цій шафі буде весь верхній одяг, взуття, валіза, прасувальна дошка, порохотяг (в нас нема жодного складського приміщення, на жаль), аксесуари (сумочки, рюкзаки). Тому полиць мінімум, більшість штанги для вішаків. Поміряла габарити порохотяга і дошки, додала по пару см і маю готові заміри для ніш щоб їх зберігати.
    Переміряла в себе і в свекрухи полички в шафі скільки мають, зробила висновок, що мені підходять висотою 26 і шириною 31 см орієнтовно. Глибина в нас 67 см.
    Добре подумайте що будете зберігати і від того відштовхуйтесь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хочу поділитись своїм негативним досвідом). Маємо у коридорі, при вході велику шафу (заповнили нею нішу). Так от вона в нас весь час відчинена. Зачиняю її лише я. І оте все, що там на виду. Нам пропонував один майстер, а я не прислухалась, ту начинку розвернути на 90 градусів. І мати ніби таку міні кімнатку з поличками з трьох сторін. Але мені тоді здалось, що то не раціонально залишати місце посеред шафи незадіяне. Тепер дуже шкодую. Ну і надто глибокі полиці не потрібні. погоджуюсь з дівчатами, що спочатку треба собі скласти список що саме там буде, яких розмірів. Ну і мені подобається таки складання речей по методі конмарі. Можна знайти в неті. Зараз би робила все інакше).
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Підкажіть, де можна підглянути ідеї організації простору в шафі. Знаю, що буду туди складати, але бракує ідей по раціональному розташуванню того в шафі. Можливо, є якісь системи сортування чи щось таке. Пошук в гугл-картинках якогось толкового результату не дав.
     
  9. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    @Lysenia, в Пінтересті багато картинок з практичними схемами, кресленнями, порадами
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Цікавить співвідношення полиць і шухляд та їх практичність. З вашого досвіду...Типу зробили багато полиць, а треба було б більшу шухляд, і т.д. В чому бачите плюси полиць чи шухляд в порівнянні з другим? Що краще одна широка полиця чи дві вужчі? Те саме про шухляду?
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Шухляди і лише шухляди. Зручно, що можна все витягнути і побачити, взяти конкретну річ.
    Полиць не люблю, тим більше широких і глибоких і високих.
    Хіба для полиць купувати спеціальні ящики/органайзери щоб підтримувати порядок і ті купи одягу не падали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @aknytsU у вас купе стоїть в кімнаті? Якщо так то якої довжини ви робили і яка при цьому довжина стіни? На скільки дверей?
     
    Останнє редагування: 15 Вересень 2020
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас шафа лише монтується в коридорі-вітальні. Там 70% місць для вішаків, 3 шухляди, антресолі (для габаритних мало використовуваних речей), місце під порохотяг, під прасувальну дошку. Полички є для взуття і три для габаритних речей теж (але перед тим як проектувати, я розписала що я буду там тримати і які розміри мені потрібні).
    Висота 2,58, ширина 2,78.

    В спальні теж буде шафа купе в перспективі, але там хочу більше шухляд.
    Ще додатково в спальні стоїть комод, зберігати дрібні речі там ідеально.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    То типу по Конмарі все має бути по шухлядах. Як на мене , то це ще і питання зросту - поки можу дивитися в неї зверху то Ок, але якщо шухляда вже вище мене висувається, то най ліпше буде полиця.
    Я люблю шухляди для дрібного - шкарпетки / колготки/ білизна. Все решта мені нормально аби стояло стовпчиками, я тоді краще бачу де що є і можу легко витягти нижню річ.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1