Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

1. raspberry

raspberry Well-Known Member

Я не осилила, подивилась кілька серій і все, більше не можу. Що там розтягувати на 4 сезони, чи скільки їх...

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. WinterDog

WinterDog Well-Known Member

Боб любить Абішолу. Милий сітком, приємний гумор, якраз почав виходити другий сезон.
    --- дописи об"єднано, 12 Січень 2021 ---
    @Lyudvig мені перші кілька серій така нудятина була, а потім втянулась на всі сезони. Мені однозначно зайшов.
    Там перші два сезони одне пограбування в центрі уваги, наступні сезони інше.

3. Brigitta

Brigitta Well-Known Member

Новий серіал від Нетфлікс Бріджертони. Бачила відгуки, що це щось середнє між "Пліткаркою", "Гордістю і упередженням" і "50 відтінків сірого", тому багато від цього серіалу не чекала, але в результаті дуже сподобався. Цікавий сюжет, шикарні костюми і декорації, колоритні персонажі і легкий гумор - те, що треба для перегляду зимовими вечорами.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Arapeta

Arapeta Well-Known Member

Необыкновенный плейлист Зои
    Дуже зайшов мені. Легкий, музичний. Сподобалося як з гідністю обігрується хвороба батька.
    І я за Саймона.

5. Dominika

Dominika Well-Known Member

І я дивлюсь Бріджертонів, поки на 6 серії. Давненько не бачила такого легкого "видива" в хорошому розумінні цього слова. Так ніби лежиш на накрохмаленій постілі, читаєш дамський романчик, їсиш при цьому ванільні тістечка і запиваєш їх дужееее солодким какао. Якось так. Таке все зефірково-миле. Але я одразу попереджую, щоб ви не чекали від серіалу історичної відповідності, як у тому ж таки Даунтауні, де все до найдрібнішої деталі було продумано під епоху. Тут скоріше легкий стьоб на тему костюмованих серіалів. Занадто яскраві сукні, занадто дешеві прикраси, королева афро-азіатка(здається) і т.д. Ну і як я прочитала, автори фільму сказали про нього так - "реальність, яка б ніколи не відбулась насправді". А, і ще автор серіалу - Шонда Раймс, серіаломанам думаю не треба пояснювати))
    @Lyudvig натрапила на геніальний відгук на серіал "Тед Лассо": "Подивився Тед Лассо - так ніби котика погладив". Краще й не придумаєш.

6. Dominika

А ще почався другий сезон "Дім з прислугою"(про дитину і няньку, хто забув). Поки нічого не ясно, перша серія ніяка.

7. flame

flame невгамовний експериментатор

+1 мені теж сподобалось.
    Єдине, що в "-" для мене, це - чорношкіра знать . Ну не клеїться воно ніяк з Англією часів регентства, але якщо абстрагуватись, то все супер.
    Сукні і костюми - неперевершено.

8. Brigitta

Brigitta Well-Known Member

Там в одній із серій різнорасову знать пояснювали тим, що король закохався у темношкіру королеву, і це дало привілеї людям різних національностей. Ну і крім того, у закордонному кіно є певні квоти, спрямовані на попередження різних форм дискримінації. Але зрештою, це ж не історичний серіал, а "альтернативна реальність", така собі яскрава казочка, яку цікаво дивитися.

9. Haidee

Haidee Well-Known Member Команда форуму

Читала думку, що це помста королівській сім‘ї за травлю Меган :girl_haha:

• Смішно Смішно x 4
  10. Dominika

Джесеттер показав 50 фото зі зйомок Бріджертонів...занадто мало фото герцога з оголеним торсом, вважаю це просто неповагою до глядачок:girl_cool:
    П’ють каву, смакують морозиво і бешкетують: 50 кадрів зі зйомок «Бріджертонів» — Jetsetter
    до ре, акторці, що грала руденьку пампушку насправді 35 років.

• Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  11. WinterDog

WinterDog Well-Known Member

The OA містичний детектив, про людей які пережили клінічну смерть. Зачепило, дивлюсь 2й сезон

12. SvitlanaGaur

SvitlanaGaur Member

А хтось дивився тут "Голівуд", новий? що скажете, якщо так?

13. Arapeta

Arapeta Well-Known Member

All creatures great and small - бальзам на душу. Пейзажі, персонажі, атмосфера... Можна дивитися, як ліки :).

• Подобається Подобається x 3
  14. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

Отруєння в Солсбері (TV Series 2020) - IMDb Про всім відомі події отруєння «новачком» колишнього співробітника російської розвідки С. Скрипаля, його дочки і пересічних громадян. Гідний серіал на реальних подіях. Люблю таке.

• Подобається Подобається x 2
  15. petrywka

petrywka Well-Known Member

Друга так само, дивлюся, щоб додивитися)

16. Dominika

та, нудьга повна, я розчарована. Але ще жевріє надія, що далі може закрутиться. Часто в серіалах 3 серія переломна.
    "Вашу честь" смакую. Дуже і дуже...Знято дуже круто. Для "розривки" ще почала "Люпен", сучасна інтерпретація пригод Арсена Люпена, детективно-авантюрна історія. Цікаві, заплутані справи, легкі, місцями з гумором, події в Парижі, перша серія про крадіжку з Лувра. В головній ролі Омар Сі, актор з комедії "1+1".
    Люпен (TV Series 2021– ) - IMDb