Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

1. Milamila

Milamila Member

Дякую за інформацію!
    Спочатку іспанську катастрофу подивлюсь, бо вже шкода кинути, заінтригувала) правда тільки одна серія поки що,не знаю як там будуть розвиватися події далі... Британська катастрофа на черзі))

2. Leditanya

Leditanya Well-Known Member

Не знаю чи вже згадувала тут цей серіал. Хороший англійський детектив.
    5_3671031_ua_fc016fe76d447ffdef77b541e3d4c51b.jpg

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Dominika

Dominika Well-Known Member

@Lyudvig додивилась я Привид дому на холмі, я думала там дійсно жахи, а там так - казочка))) мені і на половину не було так лячно як на Злі. Ще подивилась Ключі Локків або Замок і ключ. Теж ніби жахи, але більш фентезійні, не класичні. Гарні спецефекти. Однозначно для сімейного перегляду, бо там дитячо-підліткова тема. Але ми з чоловіком дивились, особливо чоловік))) Мотель Бейтсів чогось дуже туго мені йде, не впевнена, що продовжуватиму.

• Подобається Подобається x 1
  4. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

Ну то може і я той Привид гляну, якщо я ЗЛО можу дивитись)
    Зараз дивлюсь Homeland і Narcos.Як завжди-супер!

• Подобається Подобається x 1
  5. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Вчора з чоловіком на ніч глянули (поки малявка від грудей не відлипалась :d25:) МакМафія.
    Сьогодні будем дивитись продовження. Мені так собі, я не дуже виникла в суть, а чоловіку зайшло.

6. WinterDog

WinterDog Active Member

залипла сьогодні на серіал The Good Place. Комедія, і на диво притомна.

7. MartaKas

MartaKas Well-Known Member

Дуже чекаю продовження)
    Серіал Жертва номер 8 / La víctima número 8
    Заплутана історія в цьому серіалі переносить глядачів в Більбао. Тут, в Іспанії, відбуваються сумні події. Захоплення терористами бранців закінчується вбивством восьми чоловік і нанесенням шкоди ще кільком. Уряд і слідчі організації впевнені, що у всьому винен двадцатитрирічний Омар Джамал - організатор цього угруповання, тому його потрібно відправити під суд. Незабаром будуть винесено рішення. Здається, що у головного персонажа немає ніяких шансів на свободу, адже про його вину сурмлять всюди.
    Головний персонаж упевнений, що йому належить боротися, але при цьому йому ніхто не довіряє. Єдині люди, які продовжують підтримувати Джамала, є дівчина і мати. Вони продовжують збирати докази, щоб переконати владу в тому, що головний персонаж не винен. Ця історія розвивається найнесподіванішим чином. Автори намагаються відобразити в сюжеті сучасний стан справ в суспільстві та світоустрій таким, яке воно є насправді. Що ж буде далі?

8. Matvijko

Matvijko Мамуся в декреті...

Дівчата а де дивитесь чому жінки вбивають? Я подивилась 5 серій, більше не знаходжу. Буду вдячна за відповідь.

Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk

9. Olenka Matviikiv

Olenka Matviikiv Well-Known Member

Можна безпосередньо з сайту Лостфільм завантажувати торренти , але там потрібна реєстрація .
    Або можна дивитись на HDrezka в онлайні .
    Там є три варіанти перекладу .
    Почему женщины убивают (2019)