Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

1. petrywka

petrywka Well-Known Member

Почала дивитися "По правді кажучи/Truth be told".
    Хороший трилер з цікавим та інтригуючим сюжетом.

2. Akina

Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

Мені третій взагалі ніякий якийсь, другий і то цікавіший був. Попередні сезони при дітях не включала через гострі словечка у виступах Мейзел, а третій можна і посеред дня дивитися - на сцені її значно менше було і загалом сюжет серіалу в 3 сезоні вже не такий насичений і майже суцільно не смішний мені був.

• Інформативно Інформативно x 1
  3. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. DesperateHousewife

DesperateHousewife Well-Known Member

Теж прийшла порадити. Ну і нарешті на початку лютого буде завершальний 8 сезон самого homeland.

І хто дивився Occupied є третій сезон, з досить цікавим поворотом сюжету поки ( я на третій серії).

5. Dominika

Dominika Well-Known Member

Черговий кримінал від Нетфлікс - "Злочинець"(Criminal), 12 серій. Розділено на 4 частини по 3 серії - Англія, Франція, Іспанія, Німеччина. В кожній країні знімались місцеві актори, кожна серія - окрема історія. Взагалі події відбуваються протягом однієї ночі в кімнаті допитів, ну ще герої іноді в коридор виходять, інших локацій немає. Але я так напружено давно нічого не дивилась. Рекомендую
    І нова серія Зла вже є:girl_dance:Щось я запала на ті ужастіки))

Останнє редагування: 13 Січень 2020 у 10:16
  6. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

Згадала Ваш допис і вирішила відписатись. Мені третій сезон такий цікавий на події був, що сподобався найбільше: там і про Маргарет достатньо і Камілу вже зачепили. Про Камілу я собі трохи інакше це уявляла. Тому, візьміть себе в руки :girl_crazy:і додивіться сезон. Він точно того вартує, тим більше, що буде продовження в цьому році.

7. Thebestnata

Thebestnata Well-Known Member

А я дивилася тіки британську чачтину. Теж дуже сподобалося, бо цікава ідея, несхожа на інші .
    Треба ще ті інші частини знайти.

8. smilechyk

smilechyk Well-Known Member

Раджу серіал Нетфлікс "Останні царі", в Росії цей серіал заборонений. Коротенький (6 серій). Історичний.

9. Online

Online Well-Known Member

Додивляюся Відьмака. Попри те, що справді трохи напороли з флешбеками, загалом непогано. І український переклад сподобався.

10. Melian

Melian Well-Known Member

Я вже додивилась) продюсери обіцяють у наступному сезоні вже так не кидати в часі, тож має бути цікавіше. Загалом буде 7 сезонів

Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk

• Інформативно Інформативно x 1
  11. Online

Online Well-Known Member

Справді непоганий. Трохи затягнутий, але загалом сподобався. Я навпаки люблю цю детективну атмосферу віддалених від цивілізації маленьких містечок, де у всіх скелети в шафах)
    Магнус (Magnus, Норвегія 2019) не зайшов. Очікувала детективу в фірмовому скандинавському стилі, ще й у відгуках народ захоплюється блискучим стьобом і чорним гумором. Ну, не знаю. Можливо це якісь своєрідні норвезькі приколи для вутрішнього користування. Як на мене, чисто підліткове кіно з дурнуватим підлітковим гумором.
    Починаю зараз Карнівал Роу (Carnival Row, США 2019). Хоча заїжджена тема нерівноправ'я вже набила оскому, але сюжет цікавий, картинка гарна, акторський склад імпонує. Перші 2 серії сподобались, затягує. Сподіваюсь далі не розчарує мене.

Останнє редагування: 16 Січень 2020 у 23:35
  12. Dominika

Dominika Well-Known Member

та я теж люблю. але за довгі роки своєї серіальної "кар'єри" я передивилась(і продовжую) ледь не 90% усіх існуючих європейських міні-детективів. І кожного, кожного разу, після чергового серіалу я кажу собі "Стоп. Досить. Там же все подібне-містечко, шахта, лісопильня, труп, маніяк, зниклі діти. Ну що ще нового можна придумати". Але ні, все одно тягне, видно то моя карма))
    Я власне через картинку перестала десь на 5 серії перегляд. Занадто багато графіки і деталей для мого ока. Я через це і Гру Престолів не могла дивитись.