Щоб комарі не закусали)))

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Bree van deKamp, 13 Травень 2013.

  1. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    вона не має різкого запаху? де продається?
     
  2. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Такс... Повадились до нас по вечорам комарі літати. Бачила сьогодні в магазині Чіко таку штуку від комарів, репеллер називається, типу вібрацією їх відганяє. Чи вартує про таке задумуватись, допомагає?
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    свічка має приємний легкий цитрусовий аромат( цитронелова олія)
    купити можнав практикері , аптеках, думаю в епіцентрі теж є
     
  4. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Змащувала повіку очною тетрацикліновою маззю і за два дні набряк пройшов.
     
  5. sweet baby

    sweet baby New Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Після укусу користуюсь Псило-бальзамом. Не знаю який у вас, в мене такий, який можна і дітям до року. Швидко знімає почервоніння і свербіж.
     
  6. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Щось ви зовсім наплутали. На жаль, таких таблеток від алергії не існує. Якби такі таблетки хтось винайшов, то давно б вже весь світ шаленів з радості, а автору винаходу дали зразу десять нобелівських премій. :) :) :) :) :)
     
  7. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Аналогічно, це наше спасіння. Діти перестають чухатись і укус швидко проходить. А ще на вулиці прискаємось ОFF від комарів і кліщів,зірочка у нос не прижилась (має дуже не приємний запах).
     
  8. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Я своїм дітям купила спрей від комарів від Чіко, пише, що можна з народження використовувати. На цей запах зразу відлітають (як намене, то пахне травами). І ще дали мені пробник вологих салфеток (напевно також промочені в тій сироватці), то мені навіть краще підійшли ніж спрей, бо спрей треба розтирати своїми руками ( так як руки на вулиці незавжди в чистоті), а салфеткою обтерла дитину і все.
     
  9. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    В нас дома комарі ужасні + жара без відкритого вікна вночі не реально, подруга порадила раптор Некусайка безпечний для діток від 0+. Класна штука 39,50 хватає на 30 ночей:girl_in_love:
     
  10. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    а де їх можна придбати?
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Звітуюсь про браслетики(ті китацські)-щось недуже вони помічні...я вже по дві щтки чіпляла)) а все одно покусані.
     
  12. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    У нас також, комар вкусив біля браслета :girl_sad:
     
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Таж то від КИТАЙСЬКИХ комарів! Від наших вони не рятують:girl_nea:

    А якщо серйозно, комарі якісь аж задуже агресивні і живучі цього року. Ми деякі ділянки по дорозі з гаражу пробігаємо чимшвидше, бо обліплюють, як оси медову цукерку. Жесть.
     
  14. karioka

    karioka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    а є браслети від Гардекс...правда я бачила тільки рекламу про них в журналах дитячих,а от в продажу не попадплись (принаймі в Антошці і Ватсонсі -не було:sad:) може хтось бачив? чи навіть пробував?:girl_nea:
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    в аптеці на санта барбарі є ці браслети, 40 грн і 15 грн змінна пластинка. діюча речовина-все таж цитронелова олія.
     
  16. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Я купила для малого кремчик від "гардекс" з захистом від сонця, дуже хороша штука виявилась. Перед виходом на вулицю мажу його і себе ))), то навіть не сідають, одразу облітають нас :girl_dance: В інструкції вказано, що діє 2-3год. якраз на одну прогулянку вистачає, деколи ввечері гуляємо довше, не домазую і не кусають. Запаху майже не має, дуже легенька трав"яна нотка.
     
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    але чомусь в інструкції пише, що рибок краще з тої кімнати винести, аби не поздихали...

    Ми рятуємося сіткою на вікнах. Пробувала різні ефірні олійки, раніше допомагало ( кедрова особливо),а от цього року вони всерівно сідають і кусають:sad:

    той самий ефект і дає розчин соди, знімає свербіння і почервоніння.


    я їх теж спробувала ще минулого року і викинула, ніц не допомагали.
     
  18. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Я купувала в Магнусі в магазині Чіко.
     
  19. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    декілька днів тому, бачила ті браслети в Ашані, ціна в межах така, як kati написала:girl_smile:
     
  20. didymos

    didymos New Member

    Відповідь: Щоб комарі не закусали)))

    Спробувала вчора mosqutall 2 в 1 для дітей від 1 року знімає зуд і не кусають