Що робити після укусу кліща?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем katykotjonok, 30 Травень 2011.

  1. katykotjonok

    katykotjonok New Member

    Дівчата, допоможіть, будь ласка, вчора в малого (4 рочки ) знайшли кліща,
    подзвонили в трамвпункт, там сказали викликати швидку,
    приїхала бригада-забрали в ОХМАДИТ там витягнули. Дзвонимо сьогодні в інфекційну, там кажуть: сидіть чекайте якихось проявів. якщо будуть приїзжайте (дурдом)
    Кліщ в нас в баночці в марлі,
    може хтось знає,де у Львові роблять аналіз тих кліщів на енцефаліт,хворобу Лайма та ін.
    Допоможіть ,будь ласка.
    я знаю, що в Росіі зразу забирають тих кліщів на аналіз і роблять профілактику (імуноглобулін) і це старшим людям, а тут дитина :tanksmile:
     
    Останнє редагування модератором: 31 Травень 2011
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: допоможіть,кліщі((((((

    Заспокойтеся! Я свому в поліклініці витягала кліщ як малому був рік. І нічого страшного. Теж сказали як що щось підозріле буде то звертатися до лікрів.
     
  3. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: допоможіть,кліщі((((((

    тепер 2 тижні тре послідкувати за місцем укусу і за температурою. Енцефаліт у нашому регіоні не зустрічається, Лайма також давно не було.
     
  4. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: допоможіть,кліщі((((((

    А кліща можете викинути-дослідити його на наявність інфекцій можна поки він ще живий. Ми минулого року з таким стикалися, все обійшлося, чого і вам бажаю.
     
  5. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: допоможіть,кліщі((((((

    Я щойно з поліклініки - теж мене в суботу кліщ вкусив. Була в хірурга, він подивився, що я його добре витягнула сама, направив до інфекціоніста (чи як там правильно), мені теж сказали не хвилюватись, що в нас інфекційні кліщі трапляються дуже рідко, сказали мазати спиртом чи йодом ранку, і слідкувати пару тижнів... Якщо є та інфекція Лайма, то пляма стане синюшного кольору з дуже чіткими краями. Тоді просто звернутися і пройти курс лікування. Так що все в порядку)
     
  6. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: допоможіть,кліщі((((((

    В мене родичі, як побувають десь у лісі чи навіть на дачі - постійно привозять кліщів. Деколи просто на одязі, а деколи таких, що вже причепилися. Так само наші собаки, навіть у парку чи просто на вулиці можуть підчепити. Собак ми просто обробляємо, а ось рідних доводиться рятувати, допомагаю знімати тих "звірів". Тож вирішила поділитися досвідом.
    Якщо знаєш як, то зняти кліща достатньо легко, головне не поспішати та не лишити його голову в тілі. Найперше, як побачили, що вкусив кліщ, треба одразу або ваткою, змоченою в олії намастити кліща, або ж просто капнути краплю олії на нього та почекати декілька хвилин. Кліщ не має чим дихати, оскільки олія перебиває доступ повітря до нього, і починає вилазити, або ж просто втрачає сили від відсутності повітря і не тримається так сильно, а отже, як сам не виліз, його можна обережно викрутити пінцетом або ж нігтями. Головне не поспішати. Після того, як кліща дістали, треба продезинфікувати ранку, ну й звичайно дивитися наступні тижні, щоби все було у порядку. Головне дуже не хвилюватися, і тим більше "швидка" чи лікарі тут не особливо потрібні.
     
  7. Klava

    Klava Member

    Відповідь: допоможіть,кліщі((((((

    У нас до малого в неділю теж причепився. В мене трохи паніка була, то діставав чоловік. А ми в той час цицю гамали, щоб дуже не крутився. Чесно, "швидку" викликати навіть в голову не прийшло:girl_wink:. Викрутили акуратно.
     
  8. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: допоможіть,кліщі((((((

    капець...були на вихідних в селі,там хлопчика з родини кліщ вкусив,ще 3-4 тижні тому,проявився навколо укусу чіткий обрис,червоного кольору,привезли малого до Львова сьогодні,взяли кров на аналіз,і відправили в Київ....погано(
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. katykotjonok

    katykotjonok New Member

    Відповідь: допоможіть,кліщі((((((

    Дівчата,всім дякую.Будемо слідкувати.А швидку я не хотіла викликати,я подзвонила їм спитати як кліща випхати чи за якою адресою це можуть зробити,а вони самі сказали,що прїдуть,то я і не відмовлялась)))В ОХМАДИТі казали,що ми вже 6-і за день з цією проблемою(Чула,що у Львові цього року вже 4 смерті від енцефалітного кліща.Кліща ми сдали на аналіз в в Інститут епідеміологіі і гігієни на Зеленій 12,там по внутрішньому номеру 169 приймають тих тварюк.Сподіваємось,що все в нас буде добре))))))):girl_wink:
     
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    Маю підозру на Лайма в Дарці. Кліща не було, був укус як від комаря, ще влітку. Дуже довго тримався і чухався. Потім за нього всі забули, жодних інших проявів не було. А тут виявила, що там довкола величезне кільце, яке її жодним чином не турбує...
    Куди з тим бігти? Щось я геть розгубилася...
     
  11. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    В мого тата місяць чи навіть більше після укусу, появилось недалеко від місця де вкусив кліщ червона полоска.
    Поїхав до лікаря, той відразу сказав про хворобу лайма, для переконання здав аналіз крові, справді виявили. В результаті місяць три рази в день пив антибіотик. Вже все добре.
    Тому з тим жартувати не варто, а відразу лікуватись.
     
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    у Насті укус залишив алергічну реакцію. Місце червоніло і та червонота розросталась. Теж приймали антибіотики.
     
  13. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    то інфекціоніст дає скерування на аналіз крові на виявлення антитіл, можна до Гайдука з тим звернутися.

    а при хв. Лайма виникають симптоми артриту суглобу найближчого до місця укусу.
     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    я так зрозуміла - не завжди.
    симптомів взагалі жодних. Але кільце - ну от як книжка пише
     
  15. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    До лікаря і якнайшвидше (мабуть грамотного інфекціоніста). Навіть для того, аби просто заспокоїтися, якщо усе гаразд.
     
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    були в Гайдука.
    Спокійний такий дядько, некіпішний. Відправив на аналіз - буде завтра результат.
    Призначив лікування (бо там без варіантів) і відправив "насолоджуватися життям". Принаймні я вже не панікую.
     
  17. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    Мені свого часу Гайдук теж з тою бідою допоміг.

    Призначив антибіотики?
     
  18. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    так, стандартно.
    ще стримаюся до завтра, зачекаю результат аналізу
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    Чи є вже результати? Ми за Вас хвилюємось!
     
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Що робити після укусу кліща?

    Минулого року ми поїхали на шашлик, приїхавши додому, я побачила в себе кліща, який в"ївся біля коліна, а на ньому сидів ще один. В мене був шок. Малій тоді було 3 міс, я настрашилась щоб то не був енцефалітний, щоб та зараза не передалась через молоко до дитини. Витягнула, видавила кров, змазала спиртом, подзвонила на 103. Вони сказали слідкувати за місцем укусу, і що можна здати кліща на експертизу, або здати аналіз. Але дякувати Богу все обійшлось.