Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

1. SvitlanaGaur

SvitlanaGaur Member

інколи - можливо. але дуже часто можна уловити нотки зверхності у цій елементарній ввічлиості. коли людина, з фізичними данними не кращими за мої, поступається мені місцем, мвоялв "ви ж жінка"... ну знаєте...

2. Masja

Masja Well-Known Member

Ну так,до вас по молоко легше зайти,ніж в магазин за солодким. У неї ж двоє дітей:girl_devil:
    Та ви скажіть,що раз у вас немає дітей,то за бавлення чужих берете гроші. За приготування вечері теж.
    А взагалі, дівчата вам добре радять:ігнорити її треба. Вона ще, звичайно,буде пробувати вас дістати,але як тільки побачить,що глухо,відчепиться.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Hermi

Hermi Well-Known Member

Можна побубніти?
    Запросила в гості своїх знайомих і одна дама так мене рознервувала, що досі відійти від того не можу. От чому людина строїть з себе експерта у всьому і якщо думки не співпадають починає висміювати тебе як останню дуру? Хоч насправді це в неї недостатньо знань.
    Останньою краплею було те, що вона піввечора з мене ржала що я хочу купити машину марки DS. Молв таких машин не існує і перш ніж хоч щось говорити, я б могла б вивчити питання. І що я тут всім хвалюсь про вищу освіту, а елементарних речей не знаю.
    Тиждень тому я сильно травмувала спину, навіть сьогодні ще не можу нормально пересуватися. Вона також пробувала з цього поржати, що молв як ти дитину родити будеш, в тебе низький больовий поріг і ти при родах вмреш. Молв від удару спина так сильно і довго не болить . Але їй рота встигли закрити.
    Для себе висновок зробила, але неприємний осад залишився.

Останнє редагування: 9 Січень 2021
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  4. Dominika

Dominika Well-Known Member

Ох, як же сильно мене нервує засилля в ЗМІ отого " такий-то(іноземець) звернувся з трибуни українською мовою", "така-то(якась там послиня)під час візиту одягла вишиванку і привіталась українською..." І що? В нас має бути якийсь поросячий захват від цього чи що? А по факту що? Ну такий вже в нас отой комплекс меншовартості живе. Типу , ой нас помітили, ой, вона вивчила слово українською. Та вона завтра поїде в Катманду, одягне там костюм "катмандуський", скаже щось "по катмандуськи", робота в людей така. Але то треба винести в перші рядки дуже важливих новин.

• Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. SvitlanaGaur

SvitlanaGaur Member

таааак, тим паче ось ці от іноземці дуже часто чи взагалі не розуміють, що та вишиванка означає, а ще частіше на них їх одягають якісь треті особи, і все виглядає максимально неприродньо. але от коли бачиш щирість в якихось подібних діях(це одразу й помітно), то це, звісно і дратувати не може. але, на жаль, це виняток радше...

6. Hermi

Hermi Well-Known Member

А мене страшенно дратує псевдо патріотизм людей, які позбулися українського громадянства. От вони патріоти аж тошно і постійно тебе звинувачують що ти всі українські свята не святкуєш, вишиванки не вдіваєш, а при тому вони в сім'ї спілкуються російською, діти які народились закордоном української не розуміють... Але вони всеодно патріоти!

• Подобається Подобається x 1
  7. SvitlanaGaur

SvitlanaGaur Member

от
    це дуже важке питання... звісно, всім, хто поїхав, сумно за Батьківщиною і вони якимись шляхми будуть намагатися той сум вгамувати(святкувати традиційні свята, вишиванки вдягати і все таке інше, бо там немає іншого способу цей свій патріотизм проявити). поїхати ж вони могли за різних обставин... але якщо вони цим своїм почуттям починають хизуватися, то це вже не дуже добре, звсісно.. але, у будь-якому разі, думаю ми всі можемо легко знайти спільну мову і зрозуміти одне одного :)

8. Almariel

Almariel Well-Known Member

Ви таке помічали лише в людей, які позбулися громадянства?
    За моїми спостереженнями - це абсолютно незалежні речі: громадянство і псевдопатріотитизм

9. SvitlanaGaur

SvitlanaGaur Member

дуже часто - так, але ж може бути зв'язок. наприклад, люди, які позбулися громадянства і живуть за кордоном більше уваги приділяють всіляким ритуалізованим дійствам(вдягтися у вишиванки й за традиціями відсвяткувати певне свято)...

10. Almariel

Almariel Well-Known Member

Я маю на увазі сам факт позбутися громадянства. Це абсолютно немає ніякого зв’язку з поведінкою. А от виїзд за кордон - так, має

• Подобається Подобається x 3
  11. SvitlanaGaur

SvitlanaGaur Member

а
    а, ну тоді так напевне :) нопорозумілися )