Що і з чим не варто одягати?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Holly, 14 Вересень 2009.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    @ChristinaSummer бо що буде :)
     
  2. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    До 1,70
    --- дописи об"єднано, 16 Грудень 2016 ---
    Візуально зменшуєш себе ще більше. Плоский хід, довга спідниця і як маленький Мук
     
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ну що, @Vinnytska
    Пішли за фотками?)))
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Rona , таааак, вже скріню))
    Але чи варто )))
    image-7.jpg image-8.jpg image-9.jpg

    @ChristinaSummer , якого зросту я?))
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Чи можна одягти спідницю з безкаблучним взуттям, вирішує не зріст, а купа взаємопов'язаних факторів, складовою (не визначальною) яких він є. Чи треба це в конкретній ситуації і конкретній жінці - зовсім окреме питання. Мене завжди дивує цей гітлеризм стосовно одягу, чого ж так жінки з жінками? Лімітів насправді набагато менше, ніж кажуть інтернети. І низький зріст менше 170, серйозно? При середньому 163 якось нелогічно.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    Перше не осилила, як же вона кричить :girl_impossible:. А висновок по другому відео - піду застрелюся зразу бо я стиліст який час від часу носить "платочкі" і взуттєвик який не знає що "оця штуковина на туфлях" виявляється називається "скала" о_О а не танкетка.
    І розкажіть хтось Кейт що вона прямо як тьотка ото в тих "скалах":girl_crazy:
    Rghl2.jpg
    А ще піду носити спідниці кольору хакі, бо мій яскравий кольоротип не модний нинчє :) (хоч там на весну фуксію обіцяли в моді, жду і надіюся :girl_in_dreams:)
    Можна :)
    А якщо так задумано? :girl_wink:
    То один з найпоширеніших міфів що максі можна носити лише з ростом скількісь-там :)
    А взагалі я не втомлююся повторювати - ми живемо в чудовий час, коли кількість "не можна" зведена практично до 0, особливо "не можна ніде і нікому ні за яких обставин" :)
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    @Vinnytska ось та твоя спідниця міді мені з голови вже дуже давно не йде, ще із публікації в "личках" форуму)
    @Rona така шикарна ти в тій спідниці, особливо на фото із білою кофтинкою. Така журнальна пані)
    Мені чомусь навпаки в довгих спідницях більше подобаються дівчата зі зростом до тих 170) навіть менше) Вони такі гарненько, мініатюрні, за умови правильно підібраного комплекту, як у дівчат вище)
    @Akina я те відео не дивилась) А "скала" то лиш в цієї пані чи то і англійською буде "Skala" чи то такий вдалий переклад) я ніде ще такого не зустрічала) але кумедно) "купила собі вчора класні туфлі на скелях (чи то скалах)". "І як ти ходиш в цих туфлях на скелях?" Із другим в моїй уяві малюються лиш ті високргірні кізочки)


    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. maavka

    maavka Well-Known Member

    А я в мене, навпаки, довга спідниця асоціюється з низьким взуттям.
    Ось моє фото (я нефотогігієнічна). В мене лише 1,53м ріст. Але мене погано сфотографували, взуття не видно, воно без каблука. [​IMG][​IMG]
    І мені казали що мені в довгому гарніше. Я також з цим погоджуюсь, як на мене, то не дуже, коли хтось дрібненький і ще носе коротку спідницю, шорти, топ, це так для більшості, звісно тут як які комбінації бувають

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А я маю 1.70 росту, а в довгій спідниці - обнять і плакать. А з каблуками то взагалі жесть. Довга сукня і без каблука гарно. А спідниці ні в яку. Все залежить від того, кому що пасує, а не по росту
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    І від фасону.. кольору спідниці..
     
    Останнє редагування: 17 Грудень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    напевно цей список можна продовжувати а продовжувати. Маю одну знайому, яка вибирає одяг лише за строго складеним списком що їй "підходить" начитавшись сотні різних модних блогерів і сухо здираючи образ з моделей її кольортипу (часом таке враження, що вона навіть не дивиться в дзеркало). Та то просто жесть і як я лізу з якимісь порадами, то відразу звинувачення що я в моді нічого не розумію, тикає мені купу модняцьких журналів з дамами в тому одязі...Але то нічого що на ній воно зовсім по-іншому виглядає.
    Особисто для себе дійшла висновку - все треба міряти і дивитись як воно на тобі "сидить" і як то все об'єднувати. Також довго казала що мені довгі спідниці і плаття не підходять (не тому що в мене низький ріст, я худенька, а методом примірки - в більшості випадків я виглядала як конь в пальто), але коли підібрала справді "своє", то від оточуючих чую тільки купу компліментів.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    знавці, оце той варіант, який не пасує на широкі плечі, вірно?
    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    випадково попалось на очі, що з чим і коли не варто.
    IMG_9633.jpg
    IMG_9634.jpg
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я не годна той весь шрифт читати. Але шуба і кросівки. Чому ні? Правильна шуба, кислотні кроси - самоіронічно розбавляється пафос.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Поговорю сама з собою. Бачила сьогодні молоду жінку прекрасно одягнуту і намальовану. На вечір. В дев'ятій ранку.

    А жаль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Може то ще з ночі?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    Тю. То може вона звечора не встигла лук змінити? Вчора ж ж п'ятніцо, а воно як відомо закінчується десь в неділю по полудні:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1