Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Lyudvig, у таких маленьких діток хвороба розвивається значно стрімкіше, ніж у старших дітей, тому чи то кір, чи то коклюш, для них загроза і буде в рази більшою.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Так, але педіатр не діагностувала, кашляє, та й кашляє. Якби зразу завезли у Львів в інфекційну, то біди би і не було. Ніхто і подумати не міг, що все так серйозно...
     
  3. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    У мене тато хворів кором у 40 років. Пам’ятаю себе маленькою, котра бігає коло жовто-зеленого тата. Який горить у гарячці. Від госпіталізації відмовився. Для тих, хто пройшов Афганістан, кір не страшний(((( але від знемоги, таки викликали сільського фельдшера, який ставив крапельниці, дуже довго. Ледве викарапкався. Казав, стан жахливий. Більше ніхто не похворів у нашій сім’ї. Ми не щеплені, на папері офіційні відмови.
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не знаю, чи Ви пам'ятаєте. Пару років тому місячний малюк нашої форумлянки помер від ускладнень кашлюка в лікарні. Бо це був Новий рік і лікарі чи то змогли, чи то не схотіли надати йому адекватну допомогу. Я тоді крім дп ніде не чула істерики з приводу цього нещастя. Статистику піднімають, коли це потрібно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, я пригадую такий самий двіж рівно 6 років тому.
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А хтось бачив це рішення про заборону водити нещеплених дітей до садків і шкіл у Львові?
    Знайшла тільки інформацію, що 15 січня, під час засідання комісії з надзвичайних ситуацій Львівської ОДА прийняли рішення про продовження канікул у навчальних закладах Львова та області до 22 січня, якщо серед учнів цих закладів зареєстрований принаймні один випадок захворюваності на кір. Також прийняли рекомендаційне рішення обмежити відвідування шкіл та дитсадків дітям, які нещеплені від кору. Відповідне обмеження діятиме з 22 січня.
    В моєму розумінні, заборона і обмеження - це дві різні речі, як і рекомендація не є обов'язком. Але хотілося б почитати сам текст рішення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    а хто з вчителів ревакцинувався?
    на мою думку, якщо епідемія, то або карантин для усіх, або все решта-що "мертвому припарка". ті всі паперові обмеження нічого не дадуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, хто вобив щеплення в Чорнобильській, підкажіть чи треба записуватися на прийом, і до кого йти, до педіатра чи імунолога? І чи є якийсь номер телефону куди подзвонити і запитатися за вакцину бо нам потрібна специфічна..
     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ми перед щепленням йдемо до Кащук Марії, педіатр, 110 кабінет. Вона оглядає, дає направлення на аналіз, здаємо, чекаємо пів години-годину на результат. Тоді на щеплення.
    На рахунок вакцини, пробуйте дзвонити в лікарню, питати, бо в нас стандартна, то я просто педіатра попереджала, що завтра прийдемо на щеплення і питала чи є.
    Не знаю, чи треба записуватись наперед, я так йшла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @iriwa, ми до імунолога ходили
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    о, почалося:girl_in_dreams:
    сьогодні прийшли в садок після 3-тижневої перерви, і тут на дверях висить "чорний список" - зробити щеплення від кору ОБОВЯЗКОВО!
    я всіляко уникала в неті новин і статей на тему кіру, бо теж не вірю в епідемію, для чогось то роздувають...
    мої діти нещеплені, окрім БЦЖ, тому я взагалі зелена в тому всьому, і маю кілька питань:
    - хіба існує моновакцина від кору?
    - коли згідно календаря робляться ці щеплення?
    - які мої права стосовно того, якщо я все-таки не хочу робити зараз щеплення? що реально можуть заборонити відвідувати НЗ?
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    та бо то реально цирк якийсь не впускати тільки в школи і садки... що люди перестануть ходити в магазини, церкви, розважальні центри, чи в маршрутках їздити? хворобу можна підхопити будь-де і будь-коли, а не тільки в садку і школі:girl_mad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Дуже багато людей внаслідок недопуску до навчальних закладів таки зроблять щеплення. Особливо ті, хто сумнівається, чи не є переконаними антипрививочниками. І як би там не було, але це теж зменшує ризик заразитись. Я поки малій другу дозу вакцини не зроблю в садок не збираюсь вести і в розважальний центр і кіно теж.
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Другу дозу якої вакцини? Від кору? там же наче одна доза?
     
  17. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Я спочатку зателефонувала за номером 270-21-91, поцікавилася наявністю необхідної вакцини, а опісля медсестра записала мене на прийом до імунолога, мовляв вона сама скерує куди треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Я маю на увазі ревакцинацію.Їй 6 років виповнилось.
     
  19. Siania

    Siania Love Life

    Поясніть мені, яка різниця іж гексаксимом і інфаринкс гекса? (не враховуючи країну-виробника)
    Яку краще робити?
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    немає.
    в рік, потім в 6 ревакцинація.
    ні, не можуть.
     
    • Подобається Подобається x 3