Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Нема проблем із тим. МОЗ всіх липових прощає і запрошує щепитись).
    І вже читала про електронні записи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В доньки одне КПК є, а друге записане без мого відома з «моїм» підписом на згоді в 2012 році. В той час в нас не було постійного педіатра, в поліклініку ми ходили рідко, і я то виявила десь за рік чи два. Я так розумію, що багато карток «довели до ладу».
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Повна фігня. Коліжанка на днях щепила дитину, в якої всі щеплення були намальовані. Намалювала сама ж медсестра для уникнення проблем з записами. Тому тут таке: намалювали, стерли, перемалювали, гг.
     
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Тут є такий вихід - карточку тримати вдома, то ніхто нічого не напише. Мені патронаж колись написали, без мене, бо з області в область переїхали, а в поліклініка прийшли аж в 3 міс, то "випавші" тижні гарно записані. Але то найменше зло. Більше нічого такого не писали, але так як з меншою карточку треба часто, бо окуліст, а зберігали їх в кабінеті, а не в реєстратурі, то в "неприйомний" час доводилося просити відкривати і шукати. То забрала обидві і маю дома.
    А записи справді робіть , хоч і самі, на майбутнє хай буде. В мене он нема кого вже запитати про дитячі хвороби чи щеплення, щось пам'ятаю, а щось ні, але чудом маю збережену дитячу карточку (мама була лікар, і коли я перейшла в категорію "підлітків" і завели тоді нову карточку, то стару не лишила, щоб здали в архів, а забрала додому, так між "старими фотографіями" і купою переїздів вона чудом збереглася. То я тепер в світлі "епідемії" вияснила, що як і всі в той час, мала 1 дозу моновакцини від кору, вітрянкою хворіла - пам'ятаю, свинка була - пам'ятаю, пише, що була краснуха - ніфіга не пам'ятаю, коклюш був - не пам'ятаю теж, а записано!. З певного віку був відвід від щеплень по стану здоров'я, то є заключення комісії з печатками - і таки так, в школі десь після 4 класу мені ніяких уколів не робили крім манту. Не було і щеплення від дифтерії в 16, то я дуже переживала на початку 90 як був спалах, то пішла сама і зробила 2 дози. І дотепер не знала, не сказали, що треба поновлювати кожні 10 років, робила в 25, то влітку минулого року зробили з чоловіком від дифтерії-правцю.
    Висновок - записуйте все, ніхто не знає, коли і як згодиться...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А що хтось ще тримає карточки в поліклініці?
    Я з самого народження забрала звідти. Як йдемо цільово туди, тоді беру з собою мед.картку.
    Тим більше багато записів в картці від лікарів приватних (або на листках, які я потім вклеюю).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Одного дня не могли знайти карточку. То результати огляду і згоду на щеплення оформили на вирваному з блокноту папірчику.
     
  7. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    мені робили Пріорікс минулого року в лютому, я не чула щоб кпк була індійською... вона підходить як дорослим, так і дітям.
     
  8. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Мені так сімейний лікар відмовив в щепленні, коли я просила його вколоти мені другу половинку ампули, коли я прийду щепити малу. Посилався саме на цю рекомендацію, він казав, що йому то не жалко, що так що так спише, якщо більше нікого не буде на щеплення (там щось кілька годин після вскривання ампули потрібно використати), але мав перестороги щодо паротит компоненту. Мене дивує, що люди від медицини мають часом такі діаметрально протилежні думки... Не розумію як так у нас відбувається. Якщо імунолог працює зараз в медицині, практикує, а не на пенсії, мені здається, він має озвучувати думку і рекомендації ВООЗ. Я особисно паротит компоненту не боялась, і в результаті я правдами і неправдами але таки знайшла спосіб зробити кпк.

    І ще додам вище писали, що забувається чи хворіли. Воно реально так буває. Я свою маму у дві свої вагітності питала за кір, бо мені потрібно було вказати, і вона казала, що я хворіла, а от у цей спалах раптом почала сумніватись. От я і зробили аналіз, який був негативний.
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2019
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мене не дивує). А саме зараз я вже в своєму колі знайосмтв стількох медиків знаю, які проти щеплень, особливо за таких умов.
    На епідеміологів зараз ніхто не зважає, їх фактично знищено. Вони не вигідні стали. Та ,що там, на провідних інфекціологів не зважають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    У одній з шкіл нашого району впровадили карантин. І що б ви думали? Захворюваність різко впала! Так що не вакцини, а обмеження контакту дієве проти всіх інфекцій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @shparynka по кору карантин, чи ГРВІ?
     
  12. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Вони не афішують ))) кпжуть що через грип. Ну у Львові, принаймні. В новинах читала.
    Ну і ше читала таку думку, що саме масові щеплення і спричинили епідемію, бо щеплені мали б карантині побути, от тоді 100% не заразні, а інакше на 100% ніхто гарантувати не може. Х/з чи то правда, але про таке пишуть.
    І ще по ФБ гуляє, що КПК заборонено в Японії. Пробувала то а неті шукати, але щось ніц не знайшла. Може хто знає де то можна глянути чи правда?
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Є в календарі, але свинка окремо і по бажанню.

    Vaccination Schedule|Japan Pediatric Society

    Щодо епідемії від вакцинація дурниці, імхо. Та й де та епідемія кору я не знаю, ми он грип вхопили і смажимося з температурою під 40. В цю епідемію я вірю)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Здається краснуха виділяється від 3 до 28 днів катарально. Але не доведено, що може когось заразити. Ну так пише в інструкції
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Але в нас "епідемія" не краснухи (хіба б я пропустила щось новеньке від мозу):)
     
  17. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, ви робили щеплення проти гепатиту В в пологовому? Я робила, але от якою вакциною не знаю... не питалася чомусь... можливо через те, що старшій доньці всі прививки робила не задумуючись. Зараз сказали що необхідно зробити друге щеплення від гепатиту і поліклініці є вакцина індійська, медсестра радила робити. От тепер задумалася, чи варто робити нею? Чи якогось іншого виробника шукати/купляти? Але з іншого боку, якщо в пологовому зробила також індійською, то і зараз також? Я взагалі темна в тих вакцина, доньці робила і не думала, який виробник іт.д. і тьфу-тьфу все норм
     
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    У виписці, карті, карті щеплень має бути запис, яка вакцина
     
  19. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 4
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Тільки не смійтеся, я не читаю російських ресурсів, але вже давно думаю, що нам якусь заразу розпилюють в повітрі.