Санчата: які купити?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Olenka, 23 Вересень 2008.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Ну то як хто) моя панюся ходити не хоче, то встає хіба коли дорогу перейти треба, бо там санки не поїдуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Fast

    Fast Well-Known Member

    Мене ручка дуже напрягала. Я так хотіла, так хотіла, а в результаті я її відчепила, на якесь там катання. Не зручно було. А меншій більше подобається везти ті санки ніж їхати в них, то не використовуємо. З старшою беремо пластик типу борду і в руках легко нести, і кататись можна і сидячи, і стоячи.
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну я не особливо питаю. Або пішки або додому.
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Теж з дочкою так було. Сину купувала чук і гек, ті з ручками навіть не розглядала.
    Я обом цієї зими купила льодянки: і нести зручно, і кататись весело, і в хаті місця практично не займають. А двоє санок стоять собі в гаражі ще з минулого року. Певно навіть і витягувати не будемо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    В такому випадку шнурок є, але мій в основному йде, ну і ми часом не обмежені )))
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, в кого санки Піколо Адбор... Сидіння дійсно дуже вузьке, що дитина ледь поміщається? Чи є можливість дорослому сісти з дитиною, якщо з гірки? І в одних пише, що макс. навантаження 50 кг, в інших джерелах - 100кг. Як насправді. Дорослий+дитина не зламають санки?
     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

  9. MissO

    MissO Well-Known Member

    Так, сидіння вузьке, я не влажу з малою, хоча й худа. Доня влазить без проблем. Витримують вони нас двох, макс. навантаження 100, здається. Загалом санками дуже задоволена. Мої з ручкою, що дуже полегшує життя, бо дитина їде переді мною і я її бачу.
     
    • Подобається Подобається x 1