Рукодільні реверанси та компліменти

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Триндіти в рукодільному оффтопі, а от "охи" та "ахи" - сюди.

    Спокойствіє, только спокойствіє... (Карлсон)


    Терти дописи не будемо (і штрафувати теж ні, хіба жовтими гірчичниками полоскочемо, а червону - лише злісним флудерам подаруємо), тільки переносити. А тема Оффтоп існує давно. І процвітає вільно. ;)
    Просто гілку процесів зафлудили немилосердно.
     
  2. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Мені б таким ужасьом похвалитися. В мене тільки красота запутана і все))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ви супер!!!!!
     
  3. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

     
  4. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Осьо залажу до вас часом... і там мені самотньо :sad: ... і так шкода, що я не вишивальниця :girl_cray: чи то, що ви не ліпщиці :girl_crazy: Пожалійте мене, одинокую :girl_flag_of_truce: (якась меланхолія напала)
    Пи.Си. Так цікаво подивитися на конкурсні роботи..... :girl_crazy:
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Ліля, а де обговорювати процеси конкурсних робіт?

    просто ВАУ! які останні трояндочки файні!
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    А може ліпше в гурті??
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Та ні, краще тут. Або й не обговорювати. :xaxa:
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    я мала на увазі сказати, що сподобалося та й усе.не обговорювати де чи є, а обговорювати роботи.
    он мені сподобалася канва - колір такий гарний- там де троянди, сподобалися квітка-така яскрава - кольори бомбові, а хрестики ваабще капут- не то мак не то тюльпан, і а 2-й роботі - ніби18 канва - знімаю капелюха.
     
  9. VampIrka

    VampIrka New Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Букет дуже гарний... Я теж маю таку схему, але вишитою не бачила, тепер точно буду вишивати:girl_in_love: Краса....
     
  10. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    шикарна робота в дописі 6 - такі теплі кольори квітки
     
  11. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Конкурсні процеси шикарні:girl_in_love: І такі загадкові:girl_in_love: Я балдю!!!!!
    В світлі останніх обговорень, а тепер ще й фотографій, ніяк не доберусь до сумки, так мене конкурсна тримає:girl_haha: Надзвичайне задоволення від роботи:girl_tender:
     
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Гарні, гарні будуть роботи:girl_claping:. Мені чомусь дуже цікаво, як буде в кінці виглядати робота з першого фото. Зацікавили мене ті чи то тюльпанчики чи що то за квіти:girl_smile:.
     
  13. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Ага, і мені дуже цікаво що то за букетик буде. Троянди суперові, так багато вже вишито. І друга робота дуже ніжна. Хочу ще процесів.
     
  14. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    а друга робота - то ж колібрики з гібіскусом :girl_in_love:

    стосовно першої - Кіточко, ви не одна така - я також навіть близько не можу уявити кінцевий результат... щось дУже цікаве має бути, інтрига ще та... "бу'м ждать" :girl_in_dreams:
     
  15. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Надивилася на процеси. Слів бракує, але постараюся якісь таки знайти.
    Для мене цікавим видався букет тюльпанів (доп.2) саме підбором кольорів.
    В 4-ому дописі видно лише частину роботи, але поєднання повних хрестиків і півхрестиків завжди додає ніжності роботи. Особливо квітковій композиції.
    Букет троянд (доп.7) надзвичайно ніжний. Робота, мабуть, з тих, що найбільше вишиті, тому проглядається картина повністю, а частково присутній бек додає певної завершеності.
    Чекаю продовження процесів, бо дуже цікаво бачити як порсувається робота і що буде далі.
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Я скажу чесно, що знаю всі дизайни, але навмисне не звертала увагу чи не старалася запам"ятати вишивальницю, яка взялася за той чи інший дизайн. То тепер теж мені цікаво відгадувати вишивальний почерк. але зараз не про те.

    Я звичайно вражена від виконання тих дизайнів, і бачу, що вже готові відшиті роботи будуть в сотню разів кращі за малюнки, які надсилали на реєстрацію. Дуже цікаві і оригінальні дизайни і я б сказала, що настільки різнопланові, що здається, не має в одному стилі квітів (не видів квітів) - від тих кольорових тюльпанчиків до оберемка троянд - усі різні!!!!! і це мені страшенно подобається!!! і надає сили сісти за свої хрестики, бо як подивлюся на ці роботи, то розумію, що я відстаю в термінах і то добряче... :girl_in_dreams:



    Naturals, ваш готовий блакитно-синій букетик то є щось!!!! Відшита робота настільки мені сподобалася, що я вже не знаю куди б то її вишити (трохи кольорова гама не підходить), але однозначнос тавлю в свої плани!!!!!
     
  17. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

     
  18. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

     
  19. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Дівчатка, я в захваті,тут слів навіть не можу підібрати, така краса!!! молодці! я собі можу уявити який це красивий конкурс буде, і скілкьи позитиву ми всі отримаєм :)
     
  20. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні реверанси та компліменти

    Дівчатка, дякую усім за ваші відгуки в кармі :girl_smile:. Мені дуже-дуже приємно :girl_in_love: