Руки, п'яльця чи куснапи?

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем LudmilaP, 27 Січень 2011.

  1. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    І ще про снапи. Перша робот,я яку я вишивала, дуже забруднилась на місцях де прищолкувалась (не впевнена, що зрозуміло написала), тому мені терміново знадобился чохольчик на снапи, такий, як у Лілі. Все в неї чемно розпитала, де і як (за що мій хом"як переда. велике дякую) і замовила ті "стрінги" з 123стич, коли вони прийшли, виявились трошки маленькими на мої снапи з магазину Наталі, і шо, прийшлося замовляти снапи під ті "стрінгі", але ж яке то хом"яче щастя мати оригінальні снапи ще й чохольчик на них :d64:
     
  2. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Читаю, читаю і руки сверблять замовити снапи, але то певно з наступного СП (або муж захоче зробити саморобні :) ).
    Хоча мені може бути і не така сильна натяжка на п'яльцях, бо до ДП взагалі в руках вишивала. Дерев'яні справді гірше натягують, але і ті дешеві пластмасові недалеко втекли. А от ще мамині німецькі п'яльця мають зовсім інші пази, то в них і натяжка краща набагато.
     
  3. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    купила собі п’яльця. А виявляється на них вишивати набагато зручніше ніж в руках..... Але мені не подобається натягувати тканину, як барабан. Мені подобається вільніше, я все рівно підкладаю палець і випинаю місце вишивки.
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    для Богданки.
    тут собі почитай. від себе раджу придбати снапи лише в разі майбутніх вишивальних звершень ( а ми в тобі не сумніваємося). а на разі - потренуйся на невеличких якісних пяльцях. щоб зрозуміти чи тобі зручно на натягнутій тканині вишивати.
    перевагою є рівні хрестики.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Я остаточно визначилась, що хочу снапи. Дуже хочу). Запитання таке. Якого розміру найкраще купувати, тобто які найбільш універсальні. І де порадите їх купити? Буду дуже вдячна за поради
     
  6. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Найпопулярніші 20х20см, чи 8х8 дюймів, купувати в інтернет-магазині, напр. тут, чи долучитись до спільного замовлення з-за кордону, писали дівчата, що ще в Наталі купували.
     
  7. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    поділюсь своїм маленьким досвідом: спробувала вишивати на п"яльцях і бачу, що на них хрестики гарніші виходять, а сам процес повільніший ніж на руках. Але залежить що порівнювати: я зараз вишиваю на м"якенькій і дуже дрібній рівномірці, тому п"яльця (чи інший спосіб натяжки) тут незамінний, процес хоч повільний - зате гарний, а в руках було б і негарно і набагато довше!! А от на накрохмаленій аїді процес йде швидше на руках.
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    а я, а я.... а я нарешті маю ку-снапи :radist: :dance2:
    брала 11*11
    ото тепер думаю, нашо вони такі великі :xaxa:
    тепер ше треба 8*8 :)
     
  9. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    А я п'яльця:girl_blush2:. Дивлюсь і приступити лячно...
     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    і мені дуууже треба! Ірусь, надумаєшся замовляти, то дай знати ;)
    Я нарешті повернулась до вишивання тераси. Хрестики ще більш-менш, а от півхрестики без снапів кривенькі.
    Спробувала (дякуючи Холлі) що то таке ті снапи, скажу вам класна штука і значно зручніші ніж п"яльця
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    і мені
    Хочу купити розширювачі. Мені на снапах теж більш зручніше, особливо підтягувати тканину
     
  12. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    а я вже дозамовила 8*8, а тепер думаю, що раз дівчата замовляють стрінги значить і мені їх тре буде, так що будеш замовляти ще щось, скажи, я дві пари стрінгів замовлю:)))
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?


    а на 123 дорого :)
     
  14. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    снапи...п"яльця...темний ліс я в тих справах. Все життя вишивала на руках і якось умудрялась ту тканину нанянутою тримати і нігтем хресики вирівнювати :girl_blush2:.
    А коли пяльця переставляти і приходиться їх фіксувати на вже вишитому, то знаку на вишивці не залишається? Чи може я щось не так собі уявляю цей процес.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Червень 2011
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Потім вишивку перете й так, то все стає на свої місця й хрестикам нічого не бракує.
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2011
  16. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    купила я собі снапи і, скажу вам, це не порівняти з п"яльцями - набагато зручніше і вишивка не заламується! краса!!!!
     
  17. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Позичила мені моя хороша дівчинка:girl_tender::kiss:снапи. Люди - та це прикол-приколище!!!!! З ними так зручно вишивати!!!!! Дійсно -пяльця -їм не конкурент,як на мене: і в руках зручно тримати, і тканина натягується дуже добре, і хрестики виходять рівненькі!!!! Так що із зарплати обов*язково виділю грошики, щоб придбати собі таку красу:girl_yes2:
     
  18. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Трісли мої улюблені П"яльця:girl_cray:Крутила їх-перекручувала з місця на місце і як результат...У вівторок буду на "Південному" зайду і продовжу собі свято-куплю снапи:girl_yes2:
     
  19. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Дівчата, а ніхто немає станка для вишивання??? Ну так мені хочеться собі станок купити і ніяк неможу визначитись який же саме мені потрібен. В магазині бачила стільниковий варіант - 190грн. Може хтось має - поділіться враженніми. Вся справа в тім, що саме за столом я рідко вишиваю, більше в м`якому кріслі, диванний варіант в кріслі не поміститься, підлоговий, мені здається, занадко громіздкий, а стільниковий по ширині трохи ширший ніж бильця крісла - ось я і мучуся сумнівами.
     
  20. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Руки, п'яльця чи куснапи?

    Подарували мені снапи 8*8. Радості нема меж. Тканини натянутя як барабанчик. Дуже зручно беки вишивати. З пяльцями навіть нема чого порівнювати.
    А окремо продаються самі палички для збільшення довжини снапів?