Розробка власних схем. Досвід. Поради.

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Coffe13, 31 Липень 2009.

  1. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Дівчатка, хто може мені помогти зробити схемку з фото (бо я вчора пів дня вовтузилась з програмками і щось не получається) ? Ви мене заразили і мені хочеться вишивати з вами за компанію ромашечки. Поможіть пліііііз!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    Я до речі мрію, як буду мати час (то ключова умова), також зайнятись розробкою схем. Страшенно хочу розробити пару картин вечірнього Львова, чи просто гарних старовинних місць Львова. Розробити карту Леополіса, чи України.


    я трохи читала як то робиться. То треба у фотошопі підготувати картинку, тоді спец. програмою (здається РС Stitch) зробити схемку, а тоді вручну її редагувати, забирати одиночні хрестики і тп.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    Я колись у PCStitch зробила Романів портрет, в тій програмі це було доволі просто. У фотошопі я не обробляла, до речі. Просто там задається, скільки кольорів я хочу мати в кінцевому результаті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. taramay

    taramay Well-Known Member

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    Якось робила схемку через програму "Pattern Maker", також було все досить просто, там докладна інструкція, є можливість задати кількість кольорів, розмір бажаної вишивки (кількість хрестиків), інтенсивність розкидування одиночних хрестиків.
    Оце мій результат, к-ксть кольорів 30.
    [​IMG]
    Я навіть вишила більше як половину картини але потім увірвався терпець, і лежить моя вишивка дуже глибоко в шафі, і дуже далеко в рукодільних планах :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    Умо, мені аж вже захотілось вишиту колекцію Львова. Тож шукайте час і вперед.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    Щойно глянула цю PCStitch-програму. Ліля, а нею просто користуватись? Бо я маю PE-desiqn 6.0, то вона дуже якась мені складна...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    Я вже не пам*ятаю, бо бавилася ще в 2005 нею. Але була нескладна, наскільки пригадую враження. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Схеми для вишивання

    А таке щойно сама перевела через РМ, вперше!!!!!, ось така зима:

    [​IMG]

    http://depositfiles.com/files/pdn9r6mlt
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Схеми для вишивання


    а з чого переводили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Схеми для вишивання

    не знаю, чи правильно висловилась... з картинки, в неті знайденої...
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Схеми для вишивання

    Ви ще картинку для порівняння викладіть.

    а скільки кольорів вийшло і чи багато одиночних хрестиків? тобто ви ще потім якось редагували? бачу, що контури наводили. На перший погляд, вийшло ДУЖЕ гарно! цікаво як відшивати легко і який кінцевий результат вийде
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    Дякую!!! :) Ось з такої картинки робила, трошки фотошопила:

    [​IMG]

    Контурів не наводила, а решта інформації є вже в тій схемі, що відкривається в РМ. Для себе (щоб легше було вишивати) задавала 34 (чи 32?) кольори.
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    Іринко, подивилася я схему в РМ. Трохи треба доробити її, щоб легше і приємніше вишивати було. Наприклад, перший колір 3832 є одним хрестиком на картинці, думаю, що там точно можна без нього обійтися... Наступний 3727 теж є поодинокий. Напевно ті червноні кольори можна лише на кульках на ялинці залишити, а в інших місцях іх замінити... ну і так зі всміа кольорами

    одним словом, не поганий початок, але ще поредагуйте :) Може тоді в авантюру закинете і назбирається товариство на вишивання.

    і ще одне, я би радила ще менше кольорів зробити :)

    з мене такий критик... я ніколи такого не робила як ви, тільки мрію... але дивлюся на то як вишивальниця і мені б було лінь ті одинокі хрестики вишивати :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    Дякую! Врахую, бо дійсно марудно мучитися з одним хрестиком...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    Ну поможіть мені хтось з схемками :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    Маю 2 картинки - число пікселів відповідає кількості хрестиків, імпортнути в PC Stich спромоглась, а далі засада, ні виправити нюанси...ні...нічого :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    Coffe13, скиньте Ваши схемы в ПП, завтра посмотрю, может чем помогу
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    дівчатка я вже писала в якісь з тем поможіть з тою вишиванкою де є фото там жінка її має в тих маках і ромашках гарних.Ну дуже таку хочеться , бо весь той набір схем дає не той ефект. Будь-ласочка чи воно просто не вийде треба мати чіткіше фото?! Або принаймі докладно напишіть як то робити в тій програмі я б попробувала сама, бо з компом дружу так собі.
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    схеми такі шукають майже всі наші вишивальниці, але то все не то. Якщо можете, то зв"яжіться із власником фото, нехай надасть оригінал фото. Якщо пощастить, то можна збільшити і роздивитися добре схему.

    я на вихідних на день хліба ходила, то пару вишиванок здалека фоткала на чоловіковий фотік, дома подивилася - видно кожен хрестик :) Тепер надумала поїхати в Косів :) може там який ексклюзив нафоткаю :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Не звяжися, бо то фото з фестивалю вишиванок

    Мені здається що та вишиванка взагалі гладдю вишита
     
    Останнє редагування модератором: 19 Серпень 2009
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Розробка власних схем. Досвід. Поради.

    я теж сумніваюся, що то хрестик.

    але автора та фотографія повинна мати. тре розшукати :) як на мене це єдиний спосіб дослідити техніку і перемалювати схемку
     
    • Подобається Подобається x 1