Розлад шлунку у маленької дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Smille, 21 Липень 2010.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Просвітіть мене темну, а нащо дитині яка какала 15 разів, та ше й поносила - клізму? ШОб життя медом не казалось?:umbrage:
     
  2. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Ми коли лежали в лікарні з отруєнням, з діареєю, малому теж робили клізму з великою кількістю води, xоч випорожнень було аж забагато. Лікар сказала, шо це для того, шоб повимивати всю "гадость", "гниль", яка там назбиралась . Тепер роблю так само.
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Нда......я би такого точно не робила. Та гадость і гниль сама вийде, і виходить... нащо дитині ще й клізму до повного щастя? Треба ліквідувати причину, а не наслідок.
     
  4. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Не знаю, я не лікар, але клізму роблю дитині, бо спадає температура і виxодить з водою вся бека. Нашо того всього в шлунку?
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Який шлунок, ви чьо?:khomyak: Клізма промиває не шлунок а пряму кишку, до шлунку то не має жодного відношення:bad:(але то вже в тему про перли напевно:girl_yes2:)
     
  6. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    А глисти тут в чому винні??? Треба зразу якийсь сорбент дати.А у вас до 3.1р. ніколи подібного не було?
     
  7. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    15 випорожнень - це багато.
    Дитина втрачае воду.
    Я медик, тому в такому випадку просто везла дитину в лікарню - під крапельницю. Крапали 4 години (перші 3 години 4 річний тоді син просто спав, потім бавився), а слідучий день знов прокапали і під розписку поїхали додому (там була двохмісячна молодша дитина).
    ВИПОЮВАТИ, якщо не їдете в лікарню.
    Регідрон, Хумана електроліти - це лікувальні напої, повертають втрачені електроліти,несолодкий чай, несолодкий компот з сушки, вода - це просто напої.
    І сорбенти.
    А загалом, покажіть дитя лікарю.
    Виздоровлюйте!!!
     
  8. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Я ше раз про клізму- дівчата- медики, виправте мене, якщо щось не так, але, що очищається при клізмі- кишечник, чи пряма кишка? Пошукала інформацію в інернеті, пише, шо кишечник. Пишу з мобільного, цитувати не можу. Xочу знати відповідь.

    ---------- Додано в 09:28 ---------- Попередній допис був написаний в 09:25 ----------

    І ще питання до медиків: чи варто робити клізму при діареї у маленькиx діток, якщо випорожнень і так багато?
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    клізму варто робити у крайньому випадку! І то обережно, і то з ромашки (найкраще з ромашки). Клізма очистить організм від токсинів.
    Я робила лише раз, коли температура доходила до 40 і дитина була дуже квола. В основному, коли мали легенькі отруєння - вугілля активоване + багато пити і все. Поки були на ГВ- проблем не було,а якшо і були легенькі розлади то молочко грудне і чайочки з трав ( ромашка, фенхель, настійка кропу)-було найкращим лікуванням.
     
  10. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    хто вашій лікарці диплом дав? Я б від такої втікала подалі
     
  11. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    В нас теж недавно був розлад шлуночку. Проносу, температури не було, тільки рвота, при чому доця була активна і жвава. Приймали ніфуроксазид, ентеросгель, смекту, лінкас. Зараз, слава Богу, все добре. Лікар ще радила звернути увагу на те, як часто пісяє дитина. Бо рвота деколи є симптомами проблем із нирками.
     
  12. Bambe

    Bambe New Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Я дитині робила клізму з ромашку, після неї син раз покакав і все
     
  13. marife

    marife Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Дівчата. Малого сьогодні у дворі нагодували діти ягідками бузини, так в кухню бавились, позвонила на швидку, то сказали що нічого страшного, дайте лінекс і все. То дійсно нічого страшного? Я навіть не знаю що то за ягоди такі і що робити в такій ситуації.
     
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Cкільки малому?
    Скільки часу пройшло від того часу як наївсЯ бузини?
    Дайте смекту або ентеросгель (тобто сорбент)
    я не розумію нашо тут лінекс?
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    якщо дитина їсть ягоди то нічого страшного. Бузина навіть дуже корисна
     
  16. marife

    marife Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Синові 2р 10м. Наївся вчора 6-7 год. вечора. Ткож подумала до чого тут лінекс... Дала смекту наніч, ніби нічого, спав спокійно, тільки пісяти вставав багато.
    Я начиталась/наслухалася, що як користна так і шкідлива.
     
  17. marife

    marife Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Все ж таки ми отримали отравлення. Потрапили в лікарню під капельницю. Правда до дому на ніч пустили. От і довіряй лікарям
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Дуже корисні на простуду і кашель. Правда, якщо ніколи не їв або брудне, то всяке можливо.
     
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Може хтось знає, що то може бути. Дівчинка, 2 рочки, мала добрий апетит і ніколи не було проблем з харчуванням. З два тижні тому одразу після їжі почала зригувати, відмовляється їсти. Вчора повноцінно все вирвала. Погано спить. Капризує, але загалом активна, температури нема. На глисти провірили - чисто (не знаю, наскільки точний аналіз). Правда як їсть кашу, банан - то все ок. Я знаю, що вона виключно на тому дитячому харчуванні HIPP - в пластикових контейнерах. Може в неї на то почалась алергія чи непереносимість? Всі вони мають в собі помідор... може то він?
     
  20. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Відповідь: Розлад шлунку у маленької дитини

    Малому 2.5 місяці. Недавно почав поносити, здали кал на аналіз, знайшли стафілокока, призначили наи Ніфуроксазид і Симбітер. Пропили курс і тепер знову чекаємо на результат аналізу калу. Але сама бачу, що то какання ще не зовсім таке як має бути. В кого таке було? Можуть знову висіяти стафілокока? Яке лікування призначали вашій дитині?